IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 15.03.04, 10:34
wiecie co, ogolnie rzecz biorac to jeszcze takiego beznadziejnego skladu
relity show chyba nie bylo. ludzie sa po prostu nienormalni. jak mozna bylo
wybrac tam kogos takiego jak izka czy majka? przeciez to jakies mutanty
normalnie!
a juz najbardziej zalosne sa te odcinki baru na zywo. ibisz jak stara
plotkara przezywa wszytskie glupie i nudne i beznadziejne historyjki. jak
mozna przezywac takie kretynizmy!!!! sami uczestnicy sprawiaja wrazenie
gleboko zazenowanych ogladajac te materialy, ktorych jedyny cel to chyba
tylko OSMIESZYC uczestnikow. a to chyba mija sie z celem promocji programu? z
polsatowi z tego ze udowadnia ze sami kretyni sa w tym programie?
chlam jakich malo.
Obserwuj wątek
    • cuddly Re: 4 BAR 16.03.04, 10:07
      zgadzam sie w 100%.
      uczestnicy naprawde beznadziejni. no i wstyd zeby facet zachowywyal sie tak jak
      ibisz- plotkara...
      a spostrzezenie ze polsat osmiesza uczestnikow jest takze trafne!
      • Gość: telewidzka Re: 4 BAR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.04, 06:10
        Mam wrazenie ze Polsatowi cos sie pomylilo. Reality show to jednak cos zupelnie
        innego niz manipulacja. A tu wyraznie widac jak to wszystko jest zmanipulowane,
        poprzestawiane, wyciete fragmenty, zwolnione tempo tylko po to zeby Ibisz mogl
        nieudolnie "podgrzewac" atmosfere. Do tego coraz bardziej odbieram ten program
        jako z gory ulozony. Co by sie nie wydarzylo z gory wiadomo kto odpadnie. Nie
        dostanie minusow to pestka da sie mu zolte kartki i, i tak wyleci. Teraz poleci
        Dobrusia a Iza chamka do kwadratu, babochlop bedzie dlugo siedziala bo
        telewidzowie beda czekali na jej wywalenie podobnie jak kiedys fryty i tak
        bedzie rosla ogladalnosc. A przyjac znowu fryte do programu to juz dno den!
        • Gość: prezes Re: 4 BAR IP: *.wieruszow.sdi.tpnet.pl 22.03.04, 12:38
          > jako z gory ulozony. Co by sie nie wydarzylo z gory wiadomo kto odpadnie. Nie
          > dostanie minusow to pestka da sie mu zolte kartki i, i tak wyleci. Teraz
          poleci

          nie mów ze namawianie uczestników komu dać minusa nie zasługuje na żółtą kartkę!
    • Gość: zoli Re: 4 BAR IP: *.one.pl 18.03.04, 15:42
      a ja mysle ze to wlasnie o to chodzi zeby ci ludzie byli nie do konca normalni
      przeciez ktos kto marzy o zrobieniu kariery po wyjsciu z reality jest nie tylko
      nienormalny a wrecz smieszny
      i chyba dlatego ludzie to ogladaja , moga posmiac sie z naiwnosci i glupoty
      bo przeciez to zadna przyjemnosc ogladac inteligentnych ludzi podczas
      kulturalnych rozmow
      kazdy ogladajacy woli popatrzyc na frytke rzucajaca sie z pazurami na kogos
      ale nie jestem pewna czy to telewizja ich osmiesza czy oni sami to czynia...
      • Gość: arek Re: 4 BAR IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.03.04, 02:04
        zgadzam sie z wami, ale
        ktos z nich wyjdzie z programu
        moze jako kretyn,debil ale za to
        bogaty debil.
        Zalosne jest to jak pokazuja 'milosc'
        'przyjazn' w barze, albo jak Ibisz
        pyta jaki jest prawdziwy powod minusa?
        i tak jak ktos nie chce powiedziec to nie powie.
        Dzieki temu ze w programie na zywo pokazuja uczestnikow filmy o nich
        moga oni lepiej grac.
        • orzels Re: 4 BAR 21.03.04, 22:40
          A co w tym czasie leci na innych kanalach?
          Ze az spytam... :)
          Bo wczraj na przyklad swietny program na Discovery widzialem.
          "Z akt FBI".
          O Unabomberze.
          Facet nazywa sie Ted Kaczynski i przez 17 lat trzymal Ameryke w napieciu,
          wysylajac co jakis czas paczuszke z bombeczka.
          A do FBI doniosl na niego wlasny rodzony brat.
          Co powiecie na takie reality?
          I przestancie juz jechac na K. Ibisza, bo juz nawet smieszne toto nie jest.
          Facet wykonuje swoj zawod i robi to niezle. Ciekawe jak byscie sobie radzili na
          jego miejscu.
          Nie mowiac o miejscu scenarzystow Baru.
          Nie mowiac o rezyserach i asystentach rezeysera.
          Nie wspominajac nawet o miejscu uczestnikow....

          :)
          • Gość: prezes Re: 4 BAR IP: *.wieruszow.sdi.tpnet.pl 22.03.04, 12:43
            > I przestancie juz jechac na K. Ibisza, bo juz nawet smieszne toto nie jest.

            zgadzam się z tobą
            facet robi to dobrze i mam wrażenie że uwagi o nim pochodzą od osób z innych
            stacji mających na celu zepsucie wizerunku polsatu
            • Gość: a Re: 4 BAR IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 23.03.04, 12:02
              no ok, macie racje ze ibisz dobrze wykonuje swoja robote. po prostu ta robota
              jest PARSZYWA a nie ibisz.
              co do uczestnikow jeszcze raz- popatrzcie na watki nizej: same w stylu " x to
              swinia" itp. wiec chyba polsat przesadzil tym razem z doborem uczestnikow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka