Gość: aaaaa
IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl
15.03.04, 10:34
wiecie co, ogolnie rzecz biorac to jeszcze takiego beznadziejnego skladu
relity show chyba nie bylo. ludzie sa po prostu nienormalni. jak mozna bylo
wybrac tam kogos takiego jak izka czy majka? przeciez to jakies mutanty
normalnie!
a juz najbardziej zalosne sa te odcinki baru na zywo. ibisz jak stara
plotkara przezywa wszytskie glupie i nudne i beznadziejne historyjki. jak
mozna przezywac takie kretynizmy!!!! sami uczestnicy sprawiaja wrazenie
gleboko zazenowanych ogladajac te materialy, ktorych jedyny cel to chyba
tylko OSMIESZYC uczestnikow. a to chyba mija sie z celem promocji programu? z
polsatowi z tego ze udowadnia ze sami kretyni sa w tym programie?
chlam jakich malo.