lamancza
21.05.04, 09:47
Włączyłem wczoraj TV na chwileczkę, i starczyło. Otóż dowiedziałem się od
redaktora Szpakowskiego, że finał ostatnich MŚ w piłce nożnej w Jokochamie
obejrzało 29 MILIARDÓW ludzi.
A ja żyłem w takiej nieświadomości. Muszę częściej oglądać TV.