20.01.13, 18:20
Zastanawiam się, bo chyba jeszcze nikt nie napisał tutaj o nowym programie p.Sekielskiego. Oglądałam kawałek, bo dłużej nie mogłam zdzierżyć, ostatniego odcinka.
O ciuchach w Skarżycku Kam. "aferta" stara jak świat a p.Sekielski wyciąga ją na światło dzienne teraz, nie pokazując żadnych nowych wątków, próbując nakręcić nowy film szpiegowski, jak dawniej, z taśmami p.Beger, z tym, że wychodzi mi serial podobny do "Szpiegów w Warwawie".. Nie oglądałam II części o księdzu, bo pomyślałam, że będzie podobnie trzymało w napięciu, jak część I a to nie na moje nerwy :)
Zastanawiam sie tylko kto dał mu najlepszy czas antenowy na taki bzdury!!! a np. "starzy" dziennikarze TVP, chcąc mieć jakikolwiek program publicystyczny, muszą czekać na zakończenie emisji seriali w TVP1 czy TVP2. ŻENADA!!!
Obserwuj wątek
    • cristinka Re: Po prostu 20.01.13, 22:02
      Nie cierpię grubasa od dawna więc nie oglądam
      • ikarr Re: Po prostu 21.01.13, 07:28
        Zgadza się - program nudny, przewidywalny i tendencyjny. Wszystko to już było, szkoda czasu na kolejną sensację, prowokację i zapraszanie do studia kontrowersyjnych gości. Choć akurat p. Terlikowski chyba zawiódł Autora, gdyż potępił księdza. Dramaturgia komentarza więc spadła...
        • szwampuch58 Re: Po prostu 21.01.13, 08:05
          spektakularny"sukces" czyli angaz "gwiazdki" z konkurencji musi byc odpowiednio podkreslony np: terminem emisji .Po prostu....reszta niewazna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka