Gość: xmen IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 27.03.02, 16:49 Przed chwilą tak powiedział na chacie, wraca na sniadanie wielkanocne a może i zostanie dłużej!!! Wszystko zależy od widzów jak twierdzi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: A Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.acn.waw.pl 27.03.02, 18:10 co ty mowisz????? przeciez to (chyba?) niemozliwe! oj dorzuc jakis szczegol jeszcze! pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gonitwa Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.chello.pl 27.03.02, 18:14 A :))) Nie wierzę! Same zresztą za chwilę będziemy mogły przeczytać zapis tego czata, to się dowiemy. pozdr. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktosik Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.ita.pwr.wroc.pl 27.03.02, 18:15 To będzie poracha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.acn.waw.pl 27.03.02, 18:21 zapis? (az tak nudno bylo?) czytanie? (eeee nieee... ja szybko czytam! i tresc rozumiem!:))) powrot? (tiaa... jezeli na chwile to bedzie to smutna wizyta... ale jezeli na stale... kto wie? wojtek jest nieobliczalny:)) pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gonitwa Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.chello.pl 27.03.02, 18:23 Ja nie byłam na tym czaciku, więc nie wiem co tam się działo. :) A zapis zawsze można sobie przeczytać juz po fakcie w dziale "wywiady" bodajże... pozdr. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia J Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.telia.com 27.03.02, 18:21 Naprawde wraca.daje slowo honoru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gonitwa Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.chello.pl 27.03.02, 18:26 telio o stu twarzach :))) Dopóki sama nie zobaczę, nie uwierzę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktosik Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.ita.pwr.wroc.pl 27.03.02, 18:26 Z tego wynika, że każdy może sobie wyjść, obejrzeć w chacie nagrania z programu, pochodzić po sieci i poczytać, a potem z super wiedzą wrócić. Oczywiście, gdy wróci, to zapewne będzie rewelacyjnie, ale z drugiej strony może nie będzie mógł sobie pozwolić na taką "frywolność", do jakiej nas przyzwyczaił? Moim zdaniem nie powinien wracać. Chyba, że TVN chce kasy - a On ją dostarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.acn.waw.pl 27.03.02, 18:24 witaj gonitwo:)) nie jestem przekonana czy chce dzisiaj jeszcze ogladac onet... wqrzyli mnie dzisiaj 2 razy!!! 1- @ mi sie nie chciala otworzyc:( a ja cv mialam slac:( poszlo 15.55:)))uf 2- wlazlam na ten chat tuz przed rozpoczeciem i sie wqrzylam ale to juz opisalam ze szczegolami gdzies:)) pozdrawiam:)) P.S. noooo... moze jednak... qrde ciekawska jestem:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx NIEEEEEE! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 27.03.02, 18:26 Gość portalu: xmen napisał(a): > Przed chwilą tak powiedział na chacie, wraca na sniadanie wielkanocne a może i > zostanie dłużej!!! Wszystko zależy od widzów jak twierdzi! Na szczescie to malo mozlliwe, choc zdarzyc moze sie wszystko. Wyjscie tego osobnika bylo najlepsza rzecza w programie i jedyna akceptowalna rzecza jaka zrobil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siano Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 27.03.02, 18:30 Hejka wszystkim! Zapewne będzie to powrót Wojtka na zasadzie takiej jak rok temu wrócił Picia -> pograł trochę na gitarze, podniósł na duchu mieszkańców i wyszedł. Wtedy Picia przyszedł z Kayah... Z kim przyjdzie Sambo!? :))))) pozdrawiam siano Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 27.03.02, 18:33 Gość portalu: siano napisał(a): > Hejka wszystkim! > > Zapewne będzie to powrót Wojtka na zasadzie takiej jak rok temu wrócił Picia -& > #62 > pograł trochę na gitarze, podniósł na duchu mieszkańców i wyszedł. Wtedy Picia > przyszedł z Kayah... Z kim przyjdzie Sambo!? :))))) > > pozdrawiam > siano Z Irkiem-Rolnikiem. Dwa buraki uwielbiane przez tlumy. Ale bedzie jazda! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CVX Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 27.03.02, 18:33 >Z kim przyjdzie Sambo!? :))))) Moze z Michalczewskim? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.acn.waw.pl 27.03.02, 18:34 hmm... najbardziej by do niego Dziewulski pasowal:)) chociaz... moze golota?:) (bleeee nieeee!) predzej... teen drugi jak mu tam... a michalczewski:)...chociaz... ja wiem... najlepiej by wypadl saleta!:) o z saleta!:))) albo wejdzie z kims z innej beczki... np. LADY PANK:))))))) co wy na to?:) pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A TADAM!!! wiem!!! IP: *.acn.waw.pl 27.03.02, 19:24 zolza i wojtek obiecali sobie ze razem wyjda! tak? tak! wojtek wyszedl... zolza zostala... wojtek wraca w niedziele na troche albo dluzej... no? rozumiecie? albo bedzie troche... i wyjdzie... co oznacza ze miliony glosowaly zeby zolza zostala w BBB:) albo... WYJDA RAZEM!:) wieczorkiem!:) wojtek ja wyprowadzi... i w ten sposob dotrzyma slowa a tvn pozbedzie sie rebeliantow... i kasa za SMS-y bedzie...i ogladalnosc wzrosnie!:))) tadam!!!! ( czyzby przeswit geniuszu?) pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix25 Re: Wojtas wraca do programu! 27.03.02, 23:27 Super:)!!:)))))) Ale gdzie widac bylo, bo ogladalaem, ze Wojtek wraca do programu? Wojtek dal noge,zamykajac jego osobista III serie z jego udzialem. Tchorz, bohater??? Nie ma faceta (???), TVN nie moze na nim zbierac reklam przez kolejne 5 edycji. To sie nie godzi! I juz! Zdrowych, wesolych i mokrych Swiat Wielkanocnych zycze forumowiczom trzeciej edycji Big Brotthera:)) . I kolejnych, fajnych emocji przed ekranem, naturalnie! (b,x):)))) :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: Wojtas wraca do programu! 28.03.02, 09:32 pewnie wejdzie z T.Lisem ktory wczoraj w faktach cos tam wspomnial " do zobaczenie byc moze w niedziele po faktach" :-)))))))))))))))))) dalby sie namowic na uczestnictwo??hmmm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maga Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.lodz-wschod.sdi.tpnet.pl 28.03.02, 09:49 jeżeli wraca , to jest to kolejne wielkie przegięcie tvn, ale i lekkie zeszmacenie się Wojtka; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Metaxa Re: Wojtas wraca do programu! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.02, 15:57 Maga, nie zeszmacenie, tylko facet ma jakis kontrakt z BB, wiec mimo, ze im zwial, to musi odbebnic swoja panszczyzne.. Odpowiedz Link Zgłoś