IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 20:05
Obserwuj wątek
    • Gość: helga Re: jeju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 20:07
      jeju jeju, mam szlaban mna ukochany teltwizorek. Przyjechał w odwiedziny
      dziadek chodzi spać o 20 i jak każsa osoba w podeszłym wieku ma nadwrażliwy
      słuch.I filmy chuj strzelił.
      • lezka_z_posen Re: jeju 01.10.04, 20:10
        nie zakłócaj Dziadkwi nocnej ciszy."Bulionerów"streścimy:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka