Dodaj do ulubionych

tasman o nowej edycji-big edycji

28.08.01, 08:12
Wow!!!!

Nowe twarze, nowe wnetrze big domu Sekocin, nowy pokój zwierzeń, nowa trawa i
gres przed domem na wybiegu....Ciekawe czy nowe beda tez ceny audiotele?...
hehehehe

pozdrawiam wszystkich znajomków (especially ONA)
tasman
Obserwuj wątek
    • Gość: ona Re: tasman o nowej edycji-big edycji IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 28.08.01, 17:25
      hello! dzieki za pozdrowienia (specjalne)!

      nowe, nowe, ale jakby znajome... ten sam sort, nie sadzisz?...
      tvn chyba specjalnie tak dobiera tych ludzi...
      aczkolwiek po paru nieudanych probach obejzenia ''Amazonek'' doszlam do wniosku,
      ze Big B jest naprawde BIG i jest to najlepszy program tego typu.

      ciekawe, swoja droga, kiedy znowu EMOCJE SIEGNA SUFITU?!...
      • tassman do Onej w odpowiedzi :))) 29.08.01, 07:47
        Patrząc na ten nowe twarze (przyszłych idoli i bohaterów), wydaje mi się że
        pierwsza edycja była bardziej naturalna (choc i tak czasem mocno plastikowa). Ale
        teraz jest jakos tak sztucznie maxymalnie. Moze sa spięci? Nie wiem. A moze to
        specjalna selekcja TVN - tacy ludzie najlepiej sie zaprezentują i sprzedadzą?
        Zobaczymy jak to wszystko sie rozwinie....


        Pozdrawiam
        tasman






        Gość portalu: ona napisał(a):

        > hello! dzieki za pozdrowienia (specjalne)!
        >
        > nowe, nowe, ale jakby znajome... ten sam sort, nie sadzisz?...
        > tvn chyba specjalnie tak dobiera tych ludzi...
        > aczkolwiek po paru nieudanych probach obejzenia ''''Amazonek'''' doszlam do wniosku
        > ,
        > ze Big B jest naprawde BIG i jest to najlepszy program tego typu.
        >
        > ciekawe, swoja droga, kiedy znowu EMOCJE SIEGNA SUFITU?!...

    • Gość: ona Re: Re: Re IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 29.08.01, 09:25
      zobaczymy, zobaczymy, ale ja na razie tego nie ogladam. zakochalam sie
      platonicznie w przystojniaku z Krolewskiej Konnej i jemu poswiecam kazdy
      wieczor...
      • tassman Królewska konna? 29.08.01, 09:37
        A co to takiego ta królewska konna?

        Tassman
        ps. moze i ja bym sie zakochał?:)))))

        • Gość: ona Re: Królewska konna? IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 29.08.01, 12:08
          ufff, utknelam ''na dluzej'' w watku Dilbertozy, w historyjce o Dyr. Buraku!
          niezla literatura faktu, przerazajaca rzeczywistosc!!! tak czy siak POLECAM.

          Jak to ''Krolewska Konna?''??? o 7 p.m. w TV4. w sumie historyjki niby
          kryminalne, ale ten gosc, achhhhh, kanadyjczyk, nie deosc, ze przystojny, to
          jeszcze wspanialy, szarmancki, dobrze wychowany, grzeczny, mily, uczynny,
          posiadajacy znojomosc wielu rzeczy waznych i niewaznych, poprostu chodzacy
          ideal mezczyzny!!!
          MARZENIE...
          • Gość: tassman ideał - oto on IP: *.pgnig.com.pl 29.08.01, 12:44
            Ona chcesz ideału to poaptrz na BB2 -na pewno cos ciekawego twe oczeta
            wyłowią...hehe
            tassman


            Gość portalu: ona napisał(a):

            > ufff, utknelam ''''na dluzej'''' w watku Dilbertozy, w historyjce o Dyr. Buraku!
            > niezla literatura faktu, przerazajaca rzeczywistosc!!! tak czy siak POLECAM.
            >
            > Jak to ''''Krolewska Konna?''''??? o 7 p.m. w TV4. w sumie historyjki niby
            > kryminalne, ale ten gosc, achhhhh, kanadyjczyk, nie deosc, ze przystojny, to
            > jeszcze wspanialy, szarmancki, dobrze wychowany, grzeczny, mily, uczynny,
            > posiadajacy znojomosc wielu rzeczy waznych i niewaznych, poprostu chodzacy
            > ideal mezczyzny!!!
            > MARZENIE...

            • Gość: ona Re: ideał - oto on IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 29.08.01, 13:03
              Gość portalu: tassman napisał(a):

              > Ona chcesz ideału to poaptrz na BB2 -na pewno cos ciekawego twe oczeta
              > wyłowią...hehe
              > tassman
              >
              hehe, jaki zgryzliwy!!!
              na razie wole Konnego. mam sentyment do Kanadyjczykow... wiesz, moj chlopak to
              tez kanadyjczyk...
              • tassman ideał ??? 29.08.01, 13:12
                ONA,
                A co ty tu robisz o tej porze jeszcze? Twój chłopak to boy made in Canda. Nic
                nie mówiłas wczesniej...Ładnie :)
                Nie, nie będe ogladał tego "konnego patrolu" - jeszcze popadne w kompleksy :)

                tassman
                • Gość: ona Re: ideał ??? IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 30.08.01, 09:22
                  jakie kompleksy??? i po co??? ale jak nie chcesz to nie, on sie raczej podoba
                  kobietom... (ten filmowy)
                  a ten moj osobisty, to jest ''made in Poland'', ale dorobil sie rowniez Canadian
                  Man, byl tam pare ladnych lat...
                  nie moge sie chwalic wszystkim od razu...

                  pozdrawiam!
          • Gość: m Re: Królewska konna? IP: 193.178.168.* 29.08.01, 14:13
            Gość portalu: ona napisał(a):

            > ufff, utknelam ''''na dluzej'''' w watku Dilbertozy, w historyjce o Dyr. Buraku!
            > niezla literatura faktu, przerazajaca rzeczywistosc!!! tak czy siak POLECAM.
            >
            > Jak to ''''Krolewska Konna?''''??? o 7 p.m. w TV4. w sumie historyjki niby
            > kryminalne, ale ten gosc, achhhhh, kanadyjczyk, nie deosc, ze przystojny, to
            > jeszcze wspanialy, szarmancki, dobrze wychowany, grzeczny, mily, uczynny,
            > posiadajacy znojomosc wielu rzeczy waznych i niewaznych, poprostu chodzacy
            > ideal mezczyzny!!!
            > MARZENIE...


            Tacy faceci sa najczesciej gejami.
            • Gość: ona Re: Królewska konna? IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 30.08.01, 09:24
              Gość portalu: m napisał(a):

              > Gość portalu: ona napisał(a):
              >
              > > ufff, utknelam ''''''''na dluzej'''''''' w watku Dilbertozy, w historyjce o Dyr. B
              > uraku!
              > > niezla literatura faktu, przerazajaca rzeczywistosc!!! tak czy siak POLECA
              > M.
              > >
              > > Jak to ''''''''Krolewska Konna?''''''''??? o 7 p.m. w TV4. w sumie historyjki niby
              >
              > > kryminalne, ale ten gosc, achhhhh, kanadyjczyk, nie deosc, ze przystojny,
              > to
              > > jeszcze wspanialy, szarmancki, dobrze wychowany, grzeczny, mily, uczynny,
              > > posiadajacy znojomosc wielu rzeczy waznych i niewaznych, poprostu chodzacy
              >
              > > ideal mezczyzny!!!
              > > MARZENIE...
              >
              >
              > Tacy faceci sa najczesciej gejami.

              raczej watpie. gej to bardziej zboczeniec niz ideal (nie obrazajac gejow!!!!).
              ...
              ideal, to cos co tak naprawde nie istnieje

    • Gość: Tomasz Re: program po polsku. IP: 193.59.192.* 29.08.01, 12:11
      Realizatorzy programu spieprzyli po raz kolejny szansę pokazania polskiego
      społeczeństwa w sposób realny na rzecz pompowania kasy.
      Wystarczyłoby dobrać ludzi wyłącznie wg. kryterium naturalnego zachowania się
      w każdej sytuacji, prawdziwe osobowości i silne charaktery.
      Dla psychologa to pikuś. Oglądalność programu byłaby wtedy i tak większa,
      a będziemy chyba mieli Amazonki II.
      No i to dobieranie kandydatów przez realizatora z klucza kolesi i układowników.
      Trzeba wreszcie wybrać: autentyzm i profesjonalizm czy powielanie "wyspy
      udawaczy". Proszę się nad tym zastanowić !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka