IP: 212.160.134.* 09.05.02, 19:55
a wiecie kiedy moze łaskawy polshit zwróci ally mcbeal ???




z powazaniem paranojaa
Obserwuj wątek
    • Gość: obsesja Re: ally IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 23:04
      Proszę o natychmiastowy ZWROT.
      • Gość: mania p. Re: ally IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.05.02, 14:58
        Jeszcze nic w tej sprawie?
        mania prześladowcza.
    • Gość: taniej Re: ally IP: 217.96.37.* 14.05.02, 09:30
      Ally to kolejny przykład, że fajfusom z Polsatu nie należy sprzedawać niczego
      poza serialami latyno. Po co kupują "Przyjaciół"czy "Ally" jeśli potem tego nie
      wyświetlają?Najpierw jest wielki szum reklamowy- serial dostaje dobrą porę
      emisji, potem jest przesuwany na coraz późniejsze godziny, aż wogóle wypada z
      ramówki.Słuchajcie cioły z Polsatu: nie musicie tego kupować! Pozostańcie przy
      disco-relax, barze, idź na całość. To wam wychodzi najlepiej. A lepsze rzeczy
      zostawcie innym.
      • Gość: reyes Re: ally IP: *.krobia.sdi.tpnet.pl 24.05.02, 17:39
        zgadzam sie polszmat jest mistrzem świata w przerywaniu emisji seriali lepiej
        nie zaczynać oglądania czegoś na tej stacji bo nigdy nie wiadomo czy sie
        dowiesz jak to sie skończy no poza telenowelami oczywiście; a do tego jeszcze
        te stosy reklam, opóźnienia w emisji; jak czasem chcesz sobie zaprogramować
        video na nagranie jakiegoś filmu to mozesz być pewien ze jeżeli ustawisz
        godzinę rozpoczęcia i zakończenia taką, jaka jest podana w programie tv to na
        pewno nie nagra cie sie film to końca
        pozdrowienia
        • Gość: Aga Re: ally IP: *.ne.client2.attbi.com 25.05.02, 02:56
          A jaka byla ostatnia seria "Ally ..' zanim przestali nadawac w Polsce ? Ta z Downey'em Jr ? Ja siedze teraz
          od jakiegos juz czasu w Bostonie i w miniony poniedzialek FOX wyemitowal ostatni odcinek. Ze wzgledu
          na bardzo niska ogladalnosc postanowiono zakonczyc serial, i mimo ze uwielbiam "Ally.." to slepa nie
          jestem i widzialam ze schodzi na psy. Moim zdaniem od momentu odejscia Larry'ego. Ten season z nim
          byl jeszcze w miare do ogladania, ale to co dzialo sie tam pozniej , od jesieni do teraz to porazka. Na
          koniec zatrudniali gwiazdy jak szaleni, c o odcinek ktos ze znanym nazwiskiem . Nawet Jon Bon Jovi nie
          pomogl....Jedynie Ziolko dla mnie pozostal nieprzerwanie hitem . Uwielbiam goscia !

          • Gość: agul Re: ally IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 28.05.02, 12:26
            Podobno następna częśc Ally ma być od jesieni i to znowu na polshicie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka