Gość: Richelieu*
IP: 195.117.90.*
13.12.04, 23:23
a stałam się kobietą świadomą
brawo, brawo, nie często spotyka się taką dojrzałość w tak smarkatym wieku.
Szkoda, że ta "dojrzałość" skończyła się na czubku kasinego nosa
Zasługuje? Zgoda, siła walki czy klapki na oczach, jak zwał tak zwał. Ale
gdzie życie w grupie? Gdzieś miała skaczących nad nią uczestników bo
paznokieć zszedł, tyrali za nią bo chora, podczas konkurencji już nie była
chora. Niezwykłe lekarstwo te konkurencje, powinno się je na receptach
przepisywać.
Hubert Urbański, rety, ten to myśli, mniejszą główką chyba, podobnie Wito.
Ale Wito może, Urbański nie bo ma być bezwzględnie obiektywny, a nie na
wypytywać Patrycję o to, o tamto. Za ciasne spodnie ubrał biedaczek to
wypytywał.