Dodaj do ulubionych

Brawo Hydro!

IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 14.05.02, 20:43
Nigdy za nim nie przepadałem, ale teraz sto razy bardziej cenię jego decyzję od
biadolącej nad swym losem Kaśki. Ni ugiął się, i to chodzi!
Obserwuj wątek
    • Gość: a Re: Brawo Hydro! IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 14.05.02, 22:44
      Gość portalu: m. napisał(a):

> Nigdy za nim nie przepadałem, ale teraz sto razy bardziej cenię jego decyzję od
      >
      > biadolącej nad swym losem Kaśki. Ni ugiął się, i to chodzi!

Może i nie grzeszy nadmiarem intelektu ale nie robi z gęby cholewy-wyszedł z tego
      z twarzą.
    • Gość: Pointer Czy rzeczywiście bravo????? IP: *.lodz.dialog.net.pl 15.05.02, 00:15
      Hmmmmm ......... tak sobie czytam wasze wypowiedzi i dostrzegam jak bardzo brak
      wam obiektywizmu (a śmiejecie się z harnasia), a przede wszystkim DOJRZAŁOŚCI !
      Wypowiedziałam się już na ten temat w innym wątku, ale darujcie, powtórzę się,
      bo choć Kasia nie jest moją faworytką do głównej wygranej, widzę jak krzywdzące
      i subiektywne są wasze opinie! Owszem, może nam się nie podobać, że zmieniła
      zdanie, ale podkreśliła wyraźnie, że gdyby była sama (bez dzieci) decyzji swej
      by nie cofnęła!!!!
      Czy ktokolwiek z was postawił się w jej sytuacji? Daję głowę, że nikt!!!! Do
      tego trzeba dojrzeć, żeby umieć dostrzec różne odcienie bieli i czerni. Wg mnie
      inaczej jako kobieta i matka (Martyna oczywiscie przesadza z tym patosem matki
      polki)postąpić nie mogła – wybrała rodzinę!!!! Moralnie to ona wygrała, choć
      przegrała materialnie (pomyłka z odmową nominacji będzie kosztować ją
      wygraną).
      To jak zachował się ojciec i ruda to dwie różne, bardzo dyskusyjne postawy.
      Ojciec o ile wygra (w co bardzo wątpię) wyjdzie z tego całego "zamieszania"
      obronną ręką na zasadzie: zagrałem taktycznie, zaryzykowałem rodzinę, ale
      opłaciło sie bo wygrałem. Rudi miałaby wtedy szczęście w nieszczęściu, bo
      ojciec by jej pomógł finansowo i wszystko by się rozeszło po kościach. Cały
      szkopuł w tym, że hydro nie wygra i cały plan spalił na panewce!!!! Hydro też
      zdaje sobie sprawę, że popełnił błąd i chętnie by się ze swej decyzji WYCOFAŁ
      (czy naprawdę nikt z was nie zauważył tego wahania w jego głosie???? Nie
      wierzę!), gdyby nie........... no właśnie! To że hydro trzyma fason a rudi
      zmieniła decyzję to klasyczny przykład różnicy zachowań płci obojga: mężczyznie
      nie wypada być niekonsekwentym, zmiennym niczym chorągiew na wietrze bo
      przestaje być męski [mówię tu o postawach społecznych i wzorcach kulturowych a
      nie męskości hydro, więc proszę mnie nie atakować :-)]. Kasia jako kobieta
      zachowała sie prawidłowo – na jej miejscu i w JEJ SYTUACJI też bym wybrała
      rodzinę - choć wiem, że to posunięcie przysporzyło by mi znacznie więcej
      przeciwników niż zwolenników, czego doświadczy na własnej skórze i
      o czym przekonamy się już wkrótce oglądając ring z udziałem Pana S. Dowodem
      najbardziej namacalnym są wasze opinie – bardzo subiektywne zresztą.
      Kasia nie jest moją faworytką do głównej wygranej, widzę, że przekombinowała z
      hydro, ale rozumiem ją jako kobieta i nie potępiam za zmianę decyzji. Zgadzam
      się z uguganem (sorry za ewentualne przekręcenie nicka), że tylko osoba
      wrażliwa jest w stanie zrozumieć pobudki , jakimi kierowała się rudi, dla
      których wybrała rodzinę a "zdradziła" przyjaciół. Tylko osoby wrażliwe będą
      zawsze rozważać, jak postąpić, żeby wybrać "mniejsze zło"..... życie nie jest
      takie proste jak nam się wydaje, choć Big Brother to tylko gra. Jak jednak sie
      okazuje w tej na pozór "niewinnej" grze niektórym przychodzi podejmować bardzo
      trudne i przykre decyzje w obecności milionów ludzi...... wiem, wiem.... zaraz
      zakrzykną co niektórzy, że wiedziała co ją czeka jak szła do domu BB -
      wiedziała,albo i nie, ale ja jestem człowiekiem i choć Kasia zraziła mnie do
      siebie swoją zmową z hydro - staram się ją zrozumieć i po ludzku jej
      współczuję .....

• Gość: lolek Re: Brawo Hydro! IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 15.05.02, 00:19
      Jasne m, hydro pokazal ze można być prostym i bezrobotnym czlowiekiem ale wyzej
      cenic honor niż pieniadze mimo ze niczego tak jak ich nie potrzebuje.
      I to jest czlowiek godny zaufania w przciwienstwie do sprytnych i cwanych
      inteligencikow którzy krytykuja hydro a za grosze wlasna matke by sprzedali i
      glupio im teraz ze czegos takiego jak honor musza uczyc się od hydraulika.
      Nie wyksztalcenie i nie wykonywany zawod swiadczy o czlowieku.
      Ej andrew23, olo i inne wiesie, uguguany i Prixy40 lepiej z ojcem zgubic niż z
      wami znalezc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka