dupa.wolowa 14.05.02, 23:43 Dość z 'big brawerem', dość z zębistym uśmiechem. JA CHCĘ POWROTU GRZESIA MIECUGOWA!!!!!! Proszę o wpisy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wiesia Re: Miecugow comeback IP: *.telia.com 15.05.02, 00:18 Nie! Juz przywyklem do Soltysika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m. Re: Miecugow comeback IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 15.05.02, 00:20 Jak można przwyknąc do Sołtysika??? Niepojęte... Miecugow wracaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niki to proste IP: *.mitex.com.pl / 10.100.10.* 15.05.02, 08:20 Gość portalu: m. napisał(a): > Jak można przwyknąc do Sołtysika??? tak samo jak do hemoroidów pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bnew Re: Miecugow comeback IP: 217.153.8.* 15.05.02, 08:11 po pierwszej edycji myślałem że już gorzej być nie może, i jak zwykle TVN mnie zaskoczył jednak może być gorzej jaaaaaaaaaa chceeeeeeee Mieeeeecuuugooowaaaa Odpowiedz Link Zgłoś