Gość: ten IP: *.amsnet.pl 31.12.04, 17:37 Wiecie może, czy telewizja będzie nadawać ten film i kiedy? Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Iga Re: Kevin sam w Nowym Jorku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 17:48 Nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
e_katt Re: Kevin sam w Nowym Jorku 31.12.04, 20:32 Ty to potrafisz pozbawiac zludzen.. ;-)) Szybko! Chociaz moze wtedy mniej boli... :-D Odpowiedz Link Zgłoś
kiloff Re: Kevin sam w Nowym Jorku 01.01.05, 03:55 Właściwie to jakoś dziwnie robią, że dają część 1, a 2 nie. Dziś np. leciał "Bethoven 3", a kiedy leciała dwójka? Odpowiedz Link Zgłoś
e_katt Re: Kevin sam w Nowym Jorku 01.01.05, 13:09 Znajac przewrotnosc szefostwa TVP, to pewnie za jakies 2 tyg. puszcza "Bethoven2". Takiego "Bonda" tez w koncu puszczali bez ladu i skladu, jak im jeno fantazja podpowiadala.. (a nie, sory, kluczem do nieuporzadkowanej emisji Bonda byla prezentacja umiejetnosci aktorów, którzy Bonda grywali, jezzu!!) Odpowiedz Link Zgłoś