Dodaj do ulubionych

Kevin sam w Nowym Jorku

IP: *.amsnet.pl 31.12.04, 17:37
Wiecie może, czy telewizja będzie nadawać ten film i kiedy? Dzięki.
Obserwuj wątek
    • Gość: Iga Re: Kevin sam w Nowym Jorku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 17:48
      Nie będzie.
      • e_katt Re: Kevin sam w Nowym Jorku 31.12.04, 20:32
        Ty to potrafisz pozbawiac zludzen.. ;-))
        Szybko!
        Chociaz moze wtedy mniej boli...
        :-D
        • kiloff Re: Kevin sam w Nowym Jorku 01.01.05, 03:55
          Właściwie to jakoś dziwnie robią, że dają część 1, a 2 nie. Dziś np.
          leciał "Bethoven 3", a kiedy leciała dwójka?
          • e_katt Re: Kevin sam w Nowym Jorku 01.01.05, 13:09
            Znajac przewrotnosc szefostwa TVP, to pewnie za jakies 2 tyg.
            puszcza "Bethoven2".

            Takiego "Bonda" tez w koncu puszczali bez ladu i skladu,
            jak im jeno fantazja podpowiadala..
            (a nie, sory, kluczem do nieuporzadkowanej emisji Bonda byla prezentacja
            umiejetnosci aktorów, którzy Bonda grywali, jezzu!!)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka