klara-klara 14.03.05, 11:06 Jakiego sensu? Nadal uwazam, ze ona posluzyla sie swoim dzieckiem dla swoich celow. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tom Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.prokom.pl 14.03.05, 11:21 A ja nie lubie Gorniak i Wojewódzkiego (przynajmniej w TV) ale przyznać musze że wczorajszy program (a był to drugi po spotkaniu z Kukizem który ogladnołem) wypadł cakiem poważnie, Górniak ma rację - gazety przedstawiają tylko i wyłącznie swój komercyjny punkt widzenia i zachowuję się jak hieny (Fakt i SE w szczególności) są pewne grance których nie powinni przekraczać fotoreporterzy i porównwnie z UK było cakiem na miejscu. A Wojewódzki zna sięznacznie lepiej na Muzyce i powinien to robić co robił do tego czasu w gazetach .... Odpowiedz Link Zgłoś
slon2002 [...] 14.03.05, 14:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Re: może i domyta ale bardzo chamska 14.03.05, 14:48 No, w chamstwie Tobie dorownac, to nie dorownuja - ani Gorniak, ani Wojewodzki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cornelio nie znam Roberta Sankowskiego....buuuhhhaha IP: *.pism.pl 15.03.05, 10:19 ...ale jeżeli taką zwałę ocenił pozytywnie to szczerze "gazecie" współczuję, czy wy tego nie widzieliście??? Bełkot straszliwy, nie konsekwentne wypowiedzi(czy ona wogóle pamięta o tym o czym mówiła przed chwilą), nie łapie o czym do niej mówi, idiotyczna egzaltacja, Wojewódziki musiał się starać aby nie wkręcić jej tak co by założeń programowych nie rozwalić (ciekawe kto się teraz PR Edyty zajmuje??) Edytka bystrością nie grzeszy, taktem też nie a klasy ma tyle co nic - nawet wkręcanie jej nie sprawia przyjemności bo jest ordynarnie proste. a jej powrót ????? a skąd ona wróciła ???? gdzie wyjechała ????? hahahhahhhahha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 15:58 Pani Górniak po raz kolejny udowodniła że nie ma sobie równych... pod względem głupoty i prostactwa oczywiście. Nerwowe chichoty, wulgaryzmy, szeptanki na ucho, przekleństwa, słowem zrobiła świetną reklamę dla brukowców,z którymi się procesuje.Brukowce traktują ludzi poniżej pasa to fakt ale tak zwane gwiazdy mimo to powinny mieć klasę.Jej tekst "mam to w dupie" na stwierdzenie, że była uosobieniem mitu o Kopciuszku obraził mnie, ponieważ ja jak wiele innych Polaków sądziłam że jest to dobra, miła dziewczyna, która rzeczywiście zrobiła oszałamiającą karierę jak niewiele osób w Polsce i w tym sensie jej chamska odzywka znaczy, że ma w d.... co myślą o niej ludzie. Także ci , którzy kupują jej płyty. No ale czuję się wyzwolona, żadnej płyty tej pani już nie kupię, piosenka którą "wymiauczała" w w programie hitem na pewno nie będzie, a hymnu państwowego dalej nie potrafi zaśpiewać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biały Wilk Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 11:22 co do dziecka to to masz rację. za parę lat gdy ten Alan dorośnie zobaczy siebie w internecie. niezbyt przyjemne uczucie i to jeszcze na takim fajowskim zdjęciu. Z drugiej strony ją rozumiem. też bym się wkurzała gdyby ci natrętni paparazzi ciągle za mną łazili Odpowiedz Link Zgłoś
klara-klara Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego 14.03.05, 12:33 Kazdy by sie wkurzyl. aLe jesli przez caly czas udowadnaila, ze ona chciala swoja prywatnosc zachowac, nie chciala pokazywac zdjec hiena, a potem pokazuje najgorsze z mozliwych, niepatrzac na konsekwencje to cos mi tu nie pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego 14.03.05, 12:39 Ja bynajmniej nie usprawiedliwiam samego faktu umieszczenia tej fotki, ale chyba w nerwach, gdy emocje nie do konca pozwalaja Ci myslec racjonalnie, zdarza Ci sie popelniac glupstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
klara-klara Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego 14.03.05, 13:00 Z tego co ona powiedziala, bylo to wyrachowane, swiadome dzialanie, trudno mowic o chwilowym emocjonalnym impulsie. Jesli ktos mial jasne zalozenia co do zachowania swojej prywatnosci i tak bardzo sie poswiecil, aby ja zachowac to dziwi mnie taka niekonsekwencja. oczywiscie, ze popelniam glupstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego 14.03.05, 14:13 Wiesz, nie mozna jednoczesnie zarzucac Gorniak, ze jest glupia i wyrachowana ;) Tak czy siak - strzelila glupote jak sie patrzy. Odpowiedz Link Zgłoś
klara-klara Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego 14.03.05, 18:33 ja tam jej glupoty nie zarzucalam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wsx ona jest po prostu glupia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 20:53 i ta zwloka miedzy decyzja a czynem, to wcale nie bylo wyrachowanie. To byla po prostu ta sama glupota dzien po dniu; jak w poniedzialek spodobal sie jej pomysl ze zdjeciem, to i w niedziele sie jej podobal i za rok, i na koniec zycia w pamietnikach tez sie jej bedzie podobal. To taki glupiutki Kopciuszek, ktory wypadl z roli i zamiast byc caly czas slodka idiotka probuje odgryzac sie redaktorom, ktory mozna zarzucic raczej cynizm niz glupote. Nie lubie jej piosenek, bo nie lubie glupoty jako takiej, ale na pewno lepiej zrobilaby spiewajac dla swoich fanow zamiast probowac wojen, w ktorych jest na starcie na straconej pozycji. I ani sobie nie pospiewa, ani jej nie posluchaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mniecio Re: IP: 138.227.189.* 14.03.05, 12:39 Tylko dlaczego p. Gorniak jest wulgarna? Czy to efekt przebytej ciazy czy wyraz przynaleznosci do "elit" swiatowego jet setu? Widac, ze to chamy rzadza Polska i ze spoleczenstwo - w tym kultura - nie majac innego wzorca powiela to co owa smietanka prezentuje. Nie wiem jak czlowiek o wulgarnych manierach i slownictwie moze w ogole myslec o sobie w kategoriach osoby kluturalnej. Wstyd Gorniak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ara Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 20:07 Zalosny narcystyczny duet w nudnym wydaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mniecio Re: IP: *.bredband.skanova.com 14.03.05, 21:42 Lecz jakze popularny ten duet... Mozna przezyc szok ogladajac Wojewodzkiego i ska. Nie dlatego, ze jest to zalosne, ale dlatego iz sa to programy oczekiwane przez widzow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neckermann [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 11:28 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: izka Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: 212.160.159.* 14.03.05, 11:34 przecież to nie prawda ona jest głupia i on tak samo.są siebie warci.Gwiazdy ze spalonego teatru.żałosne Odpowiedz Link Zgłoś
nowiutkie.konto Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego 14.03.05, 11:38 ludzie, czy nie dosyc juz informacji o tej pani? Od tygodni zapowiedzi w gazetach, ze Górniak ma sie pokazac w programie, teraz znowu, co takiego waznego powiedziala. Tyle jest wybitnych, ciekawych postaci, a tylko wokol niej taki szum i takie wielkie halo. Az to z ciekawosci obejrzalam i stwierdzilam, ze musiala naprawde niezle zaplacic za taka promocje nowej piosenki! Ktora notabene jest po prostu mierna i wtorna, taka jak zreszta cala jej tworczosc po pierwszym albumie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skiba To się nazywa artykuł sponsorowany! IP: *.chello.pl 14.03.05, 11:42 To się nazywa artykuł sponsorowany! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał [...] IP: *.acn.waw.pl 14.03.05, 12:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papamobil p.Wroński jechał w piątek z Mazurkiem i Zalewskim! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 12:38 dzisiaj Sankowski wychwala ''chudzielca'', który jeszcze nie zadarł z ''Wybiórczą''.Jawna robota dla odciągnięcia widowni od ''jedynki''na rzecz ''chudzielca''.Górniak powiedziała p. redaktorze że przytyła 26 kg w czasie ciąży a nie jak p. redaktor sugeruje po porodzie.Myśle że kupno Polsatu przez Agore jest bliskie więc artykuliki będą teraz bbbbaaaarrrrrddddzzzzoooo tendencyjne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tricolour Te, Michał... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 17:31 ... masz nieźle nas...rane w głowie. Cóż, zdarza się... Lepiej zabierz się za jakąś szkołę, czy pracę, bo klepanie w klawisze w południe, to choroba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Te, RGB IP: *.acn.waw.pl 14.03.05, 18:28 Klepanie w klawisze to moja praca. W poludnie takze. A w glowie mam nas...rane, bo moze Twoja mama nie nauczyla Cie uzywac papieru toaletowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wsx chyba nie na forum GW? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 21:06 Czy za to wlasnie ci placa? Kto? Moze tez sie zglosze, jesli wystarczy byc tak glupim i chamskim jak ty ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonobo Re: Do Pana redaktora od tego tekstu IP: *.man.east.verizon.net 14.03.05, 19:22 a tobie, Michal, polecam clonazepamum na uspokojenie i sen, ktory zwroci ci utracona energie. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Hmmm 14.03.05, 12:27 1. Pani Edyta dostala w kosc. To widac, bo do wielu rzeczy zaczela podchodzic w inny, dojrzaly sposob. Szkoda, ze po takiej traumie. 2. Pani Edyta nadal ma jednak w sobie to "cos" co mnie irytowalo w jej zachowaniu, a wiec irytuje i dzis - przyklad tego "czegos": koncowka programu i podsumowanie pani Edyty dotyczace mediow o kreowaniu i gnojeniu, ze znamiennym "Doda". Pani Edyto, czy pani nigdy juz sie nie pozbedzie tej maniery? 3. Piosenka - mnie sie nie podobala. Poniewaz sluch mam slaby, wiec moze nie wychwycilem artystycznych niuansow, ale wrazenia na mnie nie zrobila zadnego. Wysluchalem do konca tylko z poczucia obowiazku - zeby miec zdanie o czym co faktycznie uslyszalem/zobaczylem. 4. Program dobry - Kuba pozwolil pani Edycie na zaprezentowanie jej "punktu widzenia". Nie prowokowal, pozwolil jej spokojnie o tym wszystkim opowiedziec. 5. Nie polubilem pani Edyty po tym programie, ale sadze, ze jesli bedzie konsekwentna w swych wnioskach, to uda sie jej jeszcze cos osiagnac na polskiej scenie muzycznej i zycze jej w tym sukcesu. Kuby mozna nie lubic, jego programu tez, ale chyba sprawiedliwym bedzie stwierdzenie, ze ten program i ostatni program z panem Kukizem byly dobre i wartosciowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tkroliko Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: 213.77.34.* 14.03.05, 12:28 Wydarzenie na miarę majtek Madonny ??? To czyjeś majtki są już wydarzeniem ? Pora umierać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzegorz Racja, Edyta na pewno nie rozczarowała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 12:34 a w tego typu programach zdarza się to bardzo często. Okazało się, że wbrew powszechnym opiniom ta kobieta ma całkiem poukładane w głowie, nie jest histeryczką, nie jest chamska. Ma swój styl, można by rzec nawet - swoją klasę. A te wszystkie przejścia, jak widac bylo, nieźle ją wzbogaciły i w ostateczności moim zdaniem edyta wychodzi obronną ręką za całej zadymy, która wokół niej sie kotłowała. No i dostało się niektórym tzw. dziennikarzom, co mnie akurat mocno ucieszyło. Odpowiedz Link Zgłoś
samuray_last Paparazzi 14.03.05, 13:10 Edyta Górniak po raz kolejny udowodniła że jest głupia jak but i zmanierowana jeszcze bardziej. Ten tekst o Wielkiej Brytanii rozłożył mnie na łopatki. Takiego prawa nie ma nigdzie o ile wiem na świecie, co oczywiście nie oznacza, że nie można wygrać w sądzie w takiej sprawie:) Poza tym jak chce się być gwiazdą to trzeba się niestety liczyć z tym że fotoreporterzy będą biegać i podglądać. To w końcu ich praca. Shaq jakoś się nie denerwuje:)) Szpital w Łomży??? Powinna rodzić na Placu Bankowym, jak tak bardzo zależy jej na prywatności!!! Są przecież kliniki prywatne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dag [...] IP: 213.199.193.* 20.03.05, 19:08 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.zchpolice.com 14.03.05, 13:10 Bardzo udane spotkanie.Górniak piękna, ciepła i matczyna, a Kuba fajny i opiekuńczy gość.Brawo dla obojga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: l Ta "dupa" Górniakowej wyglądała na kupioną... IP: *.arch.pw.edu.pl 14.03.05, 13:20 -teraz wszyscy silą się na przeklinanie w mediach na zasadzie-co jest zabronione, to trzeba robić. Nie mam nic przeciwko wulgaryzmom, żeby było jasne. Ale wydała mi się mało autentyczna. Edyta jest dośc wrażliwa i delikatna. Silenie się na Chylińską do niej nie pasuje. C'est tout. l Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r [...] IP: *.rezist.com 14.03.05, 13:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiepski [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiepski Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:36 Edyta -jak na ciebie patrzę to oczy dęba stają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mixer01 Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:37 Popieram ochronę kobiety w ciąży i w połogu na wzór brytyjski... Co do i wulgarności - polecam hienom Zdrojewskiego z SLD z jego słynnym "Walcie się"... Czyżby się bali chama? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wd [...] IP: 199.185.26.* 14.03.05, 13:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wd [...] IP: 199.185.26.* 14.03.05, 13:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ula81 Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.osiedla.net 14.03.05, 15:55 co to za artykuł?! przeciez to byla zenujaca rozmowa przymilnego Wojewodzkiego z glupia jak but kobieta calkowicie podporzadkowana mezowi, wywazajacą otwarte drzwi w co drugim zdaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego 14.03.05, 16:04 "Oczywistymi prawdami nazywamy te, które odkrywa się po wszystkich innych, tylko tyle." A. Camus "Upadek". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 17:05 Ja bardzo proszę , pani Górniak OBIECAŁA,że nie będzie śpiewać to niech dotrzyma słowa i spełni swoją obietnicę. Każdy Polak i Polka , obojętnie jakiej narodowaści, POWINIEN znać hymn Polski! To była powtórna profanacja!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carmen Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.acn.waw.pl 14.03.05, 17:01 Edyta nie mówiła, ze po ciąży przytyła 26 kg, tylko w ciąży, a to zasadnicza różnica... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaa Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: 212.160.172.* 14.03.05, 17:11 Sankowskiemu to sie chyba Gorniak podoba fizycznie i dlatego pisze takie bzdury :) Program byl beznadziejny, Edytka oczywiscie troche stonowana (nie ta waga, nie ta figura) ale plotla niezrozumiale bzdury najczesciej. No koszmar po prostu ze ktos chcial jej zrobic zdjecie. No straszne. No... ech. A meza to sobie brzydszego naprawde nie mogla znalezc :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosa Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.acn.waw.pl 14.03.05, 17:30 Stary... szkoda słów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c? Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.klc.vectranet.pl / 80.48.255.* 14.03.05, 19:29 dajmy się jeszcze powygłupiać temu .....jego czas mija,powtarza się,znudzi pracodawców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tricolour Mąż piękny... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 17:32 A Ty taki piękny jesteś? Pokaż mordeczkę, to ocenimy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gujjgfgg [...] IP: 213.199.193.* 20.03.05, 19:13 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirka Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.pl / *.sauridnet.pl 14.03.05, 17:38 a mi się program w ogóle nie podobał, mimo, że Wojewódzkiego nawet lubię. Ale może dlatego, że nie cierpię Edyty Górniak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz A ja mam w dupie Edyte, Wojewodzkiego i szolbiznes IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 14.03.05, 18:29 lepiej isc na spacer z dzieckiem albo psem lub poczytac książkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: precioso Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.03.05, 20:48 Edyta jest prześliczną bruneteczką!!!.Cudowna i wspaniała!!!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iga Re: Przychodzi Górniak do Wojewódzkiego IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 14.03.05, 21:44 I bardzo dobrze,że Pani Edyta Górniak była w tym programie.Może wreszcie wszystkim gęby pozamyka.Świetnie wypadła!!Może debile zrozumieją,że każdy człowiek ma prawo do prywatności i intymności.GRATULUJĘ!!! Odpowiedz Link Zgłoś