Gość: Ewa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.04.05, 12:57
...czy nie czujecie się dziś dyskryminowani przez publiczną, finansowaną z
abonamentu telewizję? Stacje prywatne mają prawo puszczac to, co przyniesie
im największe zyski (czyli msze, wspomnienia itd.) lub to, co przyniesie im
korzyści typu PR (czyli czarne tablice), ale TVP??? Co myslicie?