Dodaj do ulubionych

KAROLINA WYGRA

IP: 212.182.0.* 27.04.01, 16:04
Karolina jest głupia, to trzeba jasno powiedzieć. Jest głupia ergo ma
szczęście. Nie była nominowana za pierwszym razem, bo ludzie się jeszcze nie
znali. Nie odpadła za drugim razem, bo nienawiść DJ-ów skupiła się na Monice.
Nie odpadła za trzecim razem, bo BB zdecydował, że musi odpaść mężczyzna. Nie
odpadła za czwartym razem, bo drugi głupol Patrycja ją nie nominowała, choć
przyznała, że ją nie lubi. Poza tym nieświadomy Wojtek nominował Grzegorza - w
przeciwnym wypadku byłoby więcej nominacji, w tym nominacja Karoliny.
Przy takiej tendencji Karolina ma wygraną jak w banku.


Obserwuj wątek
    • Gość: lola Re: KAROLINA WYGRA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.01, 16:16
      Karolina nie wygra bo i tak ostateczne glowosanie bedzie nalezec do widzow a
      wszyscy widza jaka ona jest glupia, jak sie zachowuje. Wsord publicznosci nie
      ma prawie poparcia i bedzie dlugo siedziec ale nie wygra!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka