Gość: Bezout
IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl
20.12.02, 21:41
Co do reklam gwiazdkowych muszę przyznać, że z tych
przytoczonych przez autora najlepsza jest reklama Ery: ma
świąteczny klimat, bohaterowie spotu są tacy "słodko zagubieni"
w dobrodziejstwach operatora (chłopak ze sztangą o głupawym
wyrazie twarzy rules:)). Zastanawiam się tylko, dlaczego
większość tych ludzików ma kręcone włosy... jako prostowłosa
czuję się dyskryminowana;D.
Pozdrawiam,
Bezout.