IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.01, 13:14
Czy ktoś może wie coś o tych gwarkach co były 2 tygodnie temu! Niestety nie
oglądałam rozliczenia zadania i nie wiem czy oni je nauczyli choć jednego
slowa...
Obserwuj wątek
    • gale Re: Gwarki 26.10.01, 14:20
      Gość portalu: kuzynka napisał(a):

      > Czy ktoś może wie coś o tych gwarkach co były 2 tygodnie temu! Niestety nie
      > oglądałam rozliczenia zadania i nie wiem czy oni je nauczyli choć jednego
      > slowa...

      Wygląda na to, że raczej niczego spektakularnego ich nie nauczyli. Gwarki coś tam
      niby gwarzyły ale było to głównie "dzieńdobry", które prawdopodobnie znały już
      wcześniej.
      A potem zniknęły.

      gale PieSek
      ----
      gale.blog.pl
      • Gość: Ina Re: Gwarki IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 26.10.01, 14:22
        Zniknęly w zupie. Bo chyba cienko było z zakupami.
        • Gość: Ptasznik Re: Gwarki IP: *.chello.pl 26.10.01, 14:53
          Obawiam się, że biedne ptaszyska zostały pożarte przez Wieloryba.

          Ptasznik
          • Gość: robbeb Re: Gwarki IP: *.chello.pl 26.10.01, 14:58
            A żeby lepiej przełknąć, dali jej słoik ketchupu.
          • Gość: iga Re: Gwarki IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.01, 14:59
            Teraz będą mieli dwa szkieleciki w celu edukacyjnym
            • Gość: robbeb Re: Gwarki IP: *.chello.pl 26.10.01, 15:02
              Przecież ona to zrzarła razem ze szkieletem.
              • Gość: iga Re: Gwarki IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.01, 15:06
                A pióra też zjadła? Chyba jej nie zaszkodzą?
                • Gość: robbeb Re: Gwarki IP: *.chello.pl 26.10.01, 15:08
                  Poszły razem z kechupem.
                  • Gość: iga Re: Gwarki IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.01, 15:19
                    No to trochę złagodziło jej męki
                    • gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:26
                      Podobno przed zeżarciem posmarowali je kremem Nivea. Tak słyszałem od dobrze
                      poinformowanego faceta.

                      gale PieSek
                      ----
                      gale.blog.pl
                      • Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 15:31
                        ga(w)le widze ze lagodniejesz
                        no, no, kto by sie spodziewal...

                        ale kusi cie chyba, zeby komus cos dociąć, hę?
                        • gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:40
                          Ależ zawsze byłem łagodny :) To jest Forum dyskusyjne, nie rzeźnia :D

                          Poza tym wyobraź sobie Walenia, który po cichu wtrzącha gwarki nasmarowane
                          kremem Nivea i upaćkane keczupem, toż to fantastyczny widok :)))

                          gale PieSek
                          ----
                          gale.blog.pl
                          • Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 15:42
                            podlizujesz sie ale lepsze to niz wysmiewanie kogos,
                            • gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:45
                              Eee, nie dopisuj teorii tam gdzie jej nie ma bo zepsujesz wątek :) Dopóki nie
                              lata tu mięso, jest ok i o to chodzi.

                              gale PieSek
                              ----
                              gale.blog.pl

                              Ps.: Gwarki można też podsmażyć na... kremie Nivea!
                              • Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 15:47
                                dlaczego tak sie boisz mięsa?
                                nigdy nie uzywasz laciny


                                • gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:51
                                  Staram się. Po co mam używać "łaciny" skoro potrafię wyrazić to co myślę w inny
                                  sposób?

                                  gale PieSek
                                  ----
                                  gale.blog.pl
                                  • Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 15:55
                                    to w jaki sposób wyrazisz np. ty stary pierdolony huju
                                    • gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:59
                                      Pewnego profesora spytano czy "kurwa" pisze się przez "u" czy "ó". Po namyśle
                                      profesor powiedział - Ja powiadam "szanowna pani" :)

                                      gale PieSek
                                      ----
                                      gale.blog.pl
                                      • Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 16:03
                                        no tak
                                        ale ja pytam ciebie a nie profesora
                                        • gale Re: Gwarki 26.10.01, 16:15
                                          Staram się trzymać tej zasady. Łacinę pozostawiam na okazje, w których bardziej
                                          się przydaje :)

                                          gale PieSek
                                          ----
                                          gale.blog.pl
                                          • Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 16:18
                                            a kiedy sie przydaje
                                            • gale Re: Gwarki 26.10.01, 16:29
                                              To zależy od tego komu i po co. Są ludzie, którzy inaczej nie potrafią bo ich
                                              język jest ubogi, są tacy, którzy rzucają kurwami wtedy kiedy _naprawdę_ chcą
                                              podkreślić swoje niezadowolenie. Ja zaliczam się do tych drugich, to wszystko.

                                              Porównałbym to do chodzenia w butach: są tacy, którzy chodzą wyłacznie w
                                              trampkach i im to odpowiada, są i tacy, którzy do pracy wkładają półbuty, na
                                              spacer wychodzą w zamszakach, w deszczu chodzą w kaloszach, po plaży w
                                              sandałach a trampek używają do biegania.

                                              gale PieSek
                                              ----
                                              gale.blog.pl
                              • Gość: adam_ski Re: Gwarki IP: 195.94.222.* 26.10.01, 15:50
                                Mięso? Kotlety z Walenia.... brrrrrr.
                                • gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:52
                                  Co? Nie podoba się? Moje nowe hasło: NAJWYŻSZY CZAS NA WALENIE!

                                  gale PieSek
                                  ----
                                  gale.blog.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka