Gość: kuzynka IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.01, 13:14 Czy ktoś może wie coś o tych gwarkach co były 2 tygodnie temu! Niestety nie oglądałam rozliczenia zadania i nie wiem czy oni je nauczyli choć jednego slowa... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gale Re: Gwarki 26.10.01, 14:20 Gość portalu: kuzynka napisał(a): > Czy ktoś może wie coś o tych gwarkach co były 2 tygodnie temu! Niestety nie > oglądałam rozliczenia zadania i nie wiem czy oni je nauczyli choć jednego > slowa... Wygląda na to, że raczej niczego spektakularnego ich nie nauczyli. Gwarki coś tam niby gwarzyły ale było to głównie "dzieńdobry", które prawdopodobnie znały już wcześniej. A potem zniknęły. gale PieSek ---- gale.blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ina Re: Gwarki IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 26.10.01, 14:22 Zniknęly w zupie. Bo chyba cienko było z zakupami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ptasznik Re: Gwarki IP: *.chello.pl 26.10.01, 14:53 Obawiam się, że biedne ptaszyska zostały pożarte przez Wieloryba. Ptasznik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robbeb Re: Gwarki IP: *.chello.pl 26.10.01, 14:58 A żeby lepiej przełknąć, dali jej słoik ketchupu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iga Re: Gwarki IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.01, 14:59 Teraz będą mieli dwa szkieleciki w celu edukacyjnym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robbeb Re: Gwarki IP: *.chello.pl 26.10.01, 15:02 Przecież ona to zrzarła razem ze szkieletem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iga Re: Gwarki IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.01, 15:06 A pióra też zjadła? Chyba jej nie zaszkodzą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robbeb Re: Gwarki IP: *.chello.pl 26.10.01, 15:08 Poszły razem z kechupem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iga Re: Gwarki IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.01, 15:19 No to trochę złagodziło jej męki Odpowiedz Link Zgłoś
gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:26 Podobno przed zeżarciem posmarowali je kremem Nivea. Tak słyszałem od dobrze poinformowanego faceta. gale PieSek ---- gale.blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 15:31 ga(w)le widze ze lagodniejesz no, no, kto by sie spodziewal... ale kusi cie chyba, zeby komus cos dociąć, hę? Odpowiedz Link Zgłoś
gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:40 Ależ zawsze byłem łagodny :) To jest Forum dyskusyjne, nie rzeźnia :D Poza tym wyobraź sobie Walenia, który po cichu wtrzącha gwarki nasmarowane kremem Nivea i upaćkane keczupem, toż to fantastyczny widok :))) gale PieSek ---- gale.blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 15:42 podlizujesz sie ale lepsze to niz wysmiewanie kogos, Odpowiedz Link Zgłoś
gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:45 Eee, nie dopisuj teorii tam gdzie jej nie ma bo zepsujesz wątek :) Dopóki nie lata tu mięso, jest ok i o to chodzi. gale PieSek ---- gale.blog.pl Ps.: Gwarki można też podsmażyć na... kremie Nivea! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 15:47 dlaczego tak sie boisz mięsa? nigdy nie uzywasz laciny Odpowiedz Link Zgłoś
gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:51 Staram się. Po co mam używać "łaciny" skoro potrafię wyrazić to co myślę w inny sposób? gale PieSek ---- gale.blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 15:55 to w jaki sposób wyrazisz np. ty stary pierdolony huju Odpowiedz Link Zgłoś
gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:59 Pewnego profesora spytano czy "kurwa" pisze się przez "u" czy "ó". Po namyśle profesor powiedział - Ja powiadam "szanowna pani" :) gale PieSek ---- gale.blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 16:03 no tak ale ja pytam ciebie a nie profesora Odpowiedz Link Zgłoś
gale Re: Gwarki 26.10.01, 16:15 Staram się trzymać tej zasady. Łacinę pozostawiam na okazje, w których bardziej się przydaje :) gale PieSek ---- gale.blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Re: Gwarki IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 26.10.01, 16:18 a kiedy sie przydaje Odpowiedz Link Zgłoś
gale Re: Gwarki 26.10.01, 16:29 To zależy od tego komu i po co. Są ludzie, którzy inaczej nie potrafią bo ich język jest ubogi, są tacy, którzy rzucają kurwami wtedy kiedy _naprawdę_ chcą podkreślić swoje niezadowolenie. Ja zaliczam się do tych drugich, to wszystko. Porównałbym to do chodzenia w butach: są tacy, którzy chodzą wyłacznie w trampkach i im to odpowiada, są i tacy, którzy do pracy wkładają półbuty, na spacer wychodzą w zamszakach, w deszczu chodzą w kaloszach, po plaży w sandałach a trampek używają do biegania. gale PieSek ---- gale.blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam_ski Re: Gwarki IP: 195.94.222.* 26.10.01, 15:50 Mięso? Kotlety z Walenia.... brrrrrr. Odpowiedz Link Zgłoś
gale Re: Gwarki 26.10.01, 15:52 Co? Nie podoba się? Moje nowe hasło: NAJWYŻSZY CZAS NA WALENIE! gale PieSek ---- gale.blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś