Dodaj do ulubionych

Wielki Final

IP: 192.168.111.* 11.11.01, 23:47
tak sobie mysle ze bylo by fajnie gdyby podczas bezposredniej transmisji
wilekiego finalu po ogloszeniu zwyciezcy ludzie zaczeli skaldowac "Irek ...
Irek..."



Obserwuj wątek
    • justinka Re: Wielki Final 11.11.01, 23:49
      byłoby fajnie ale zeby tam byc trzeba mieć plecy.
    • Gość: Chris Re: Wielki Final IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.01, 23:51
      Gość portalu: cccp napisał(a):

      > tak sobie mysle ze bylo by fajnie gdyby podczas bezposredniej transmisji
      > wilekiego finalu po ogloszeniu zwyciezcy ludzie zaczeli skaldowac "Irek ...
      > Irek..."

      To jest b. prawdopodobne!
      TVN nie bedzie pokazywało otoczenia prze domem a telewidzom powiedzż, że dziś
      jest zimno i pokażą studio lub reżyserkę wypełnioną przysłowiowymi blondynkami :
      (((
      Żygam na to!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka