Gość: cccp IP: 192.168.111.* 11.11.01, 23:47 tak sobie mysle ze bylo by fajnie gdyby podczas bezposredniej transmisji wilekiego finalu po ogloszeniu zwyciezcy ludzie zaczeli skaldowac "Irek ... Irek..." Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justinka Re: Wielki Final 11.11.01, 23:49 byłoby fajnie ale zeby tam byc trzeba mieć plecy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chris Re: Wielki Final IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.01, 23:51 Gość portalu: cccp napisał(a): > tak sobie mysle ze bylo by fajnie gdyby podczas bezposredniej transmisji > wilekiego finalu po ogloszeniu zwyciezcy ludzie zaczeli skaldowac "Irek ... > Irek..." To jest b. prawdopodobne! TVN nie bedzie pokazywało otoczenia prze domem a telewidzom powiedzż, że dziś jest zimno i pokażą studio lub reżyserkę wypełnioną przysłowiowymi blondynkami : ((( Żygam na to! Odpowiedz Link Zgłoś