konbea
16.03.07, 21:57
dzisiaj pierwszy raz ogladalam ten program i bylam strasznie zaskoczona,ze
Frytka bierze tam udzial jako jurorka...
Ale jeszcze wieksze bylo moje zaskoczenie, gdy pojawil sie napis " Agnieszka
Frykowska - Aktorka"!!!:)
Czy ona zagrala w jakims filmie???
Juz mogli napisac piosenkarka! Jej przeboj o golebiach jest bardzo
popularny!:)
pozdrawiam