Dodaj do ulubionych

Frytka w "W rytmie MTV"

16.03.07, 21:57
dzisiaj pierwszy raz ogladalam ten program i bylam strasznie zaskoczona,ze
Frytka bierze tam udzial jako jurorka...
Ale jeszcze wieksze bylo moje zaskoczenie, gdy pojawil sie napis " Agnieszka
Frykowska - Aktorka"!!!:)
Czy ona zagrala w jakims filmie???
Juz mogli napisac piosenkarka! Jej przeboj o golebiach jest bardzo
popularny!:)
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • sztuka_konwersacji Re: Frytka w "W rytmie MTV" 16.03.07, 22:38
      Jesli ktos konczy szkole handlowa to jest handlowcem/sprzedawca, prawda?
      Gastronomiczna-jest kucharzem. itd
      A Frytka skonczyla (albo teraz sie bedzie bronic, nie pamietam dokladnie)
      szkole aktorska. Jest wiec aktorka.
      • piotr7777 Re: Frytka w "W rytmie MTV" 16.03.07, 22:41
        > A Frytka skonczyla (albo teraz sie bedzie bronic, nie pamietam dokladnie)
        > szkole aktorska. Jest wiec aktorka.
        Beata Tyszkiewicz nie skończyła ani nawet nie zaczęła, co więcej nie ma matury.
        Więc w "Tańcu z gwiazdami" powinni ją podpisywać - Beata Tyszkiewicz,
        absolwentka podstawówki. Kierując się tą samą logiką.
        • wojtekkuc Re: Frytka w "W rytmie MTV" 16.03.07, 22:45
          Beata ma maturę: zdawała ją z milicjantami jak ją z katolickiego liceum w
          Szymanowie wywalili:) Nawet na studiach aktorskich była- ale też ją wywalili bo
          w filmach grała:)
          A Fryta jst brzydka jak wiedźmofon i zdolna jak drewno na podpałkę ale w filmie
          wystąpiła- porno. Akcja działa się w dużej wanience;)
          • wieslawa-siemiankowska Re: Frytka w "W rytmie MTV" 16.03.07, 22:50
            Ale takiej roli w dużej wanience w porze prime-time żadna aktorka nigdy nie
            miała;) Nawet Szapołowska:)
            • wojtekkuc Re: Frytka w "W rytmie MTV" 16.03.07, 22:52
              o Wiesia:)
              To prawda i masaż wodny był za frico:)
              A wiesz, że Górniakowa ma deal z Tomsiem?;)
              • wieslawa-siemiankowska Re: Frytka w "W rytmie MTV" 16.03.07, 23:00
                Tiaa, znam tę historię. Wczoraj Tomcio w swym organie zapodał newsa:)))
                • wojtekkuc Re: Frytka w "W rytmie MTV" 16.03.07, 23:06
                  o toto;) nowe dziełko powstanie w necie;) Tomuś dużo pracy będzie miał, żeby
                  gwiazę dobrze opisać, a nie tylko o nowym związku Urbańskiego itp pierdołach.
                  Teraz misja na Tomusia czeka prawdzia. Żarty na bok.
                  ;PPP
                  • wojtekkuc Re: Frytka w "W rytmie MTV" 16.03.07, 23:06
                    misja prawdziwa;)- miało być
                    • wieslawa-siemiankowska Re: Frytka w "W rytmie MTV" 16.03.07, 23:36
                      Górniaczka powinna poecie płacić za PR, nie uważasz Wojtku ?
                      • wojtekkuc Re: Frytka w "W rytmie MTV" 17.03.07, 07:03
                        Do tego piję, Wiesiu, że z pewnością mu płaci i jest Tomusia nową
                        pracodawczynią:)Na pewno się rozumieją skoro ponoć podobne zwidy mają;)))
        • sztuka_konwersacji Re: Frytka w "W rytmie MTV" 16.03.07, 22:46
          A co ma z tym wspolnego Tyszkiewicz?
          Zalkozyciel tego watku pyta o Frytke i o to, na jakiej podstawie tytuluja ja
          aktorka.
          Wyjasnilam i o co ci chodzi z ta logika?
          • piotr7777 Re: niniejszym przepraszam p. Beatę 16.03.07, 22:49
            ...natomiast uważam, że ważniejszy jest zawód wykonywany niż wyuczony.
            • sztuka_konwersacji Re: niniejszym przepraszam p. Beatę 16.03.07, 22:54
              piotr7777 napisał:

              > ...natomiast uważam, że ważniejszy jest zawód wykonywany niż wyuczony.


              Mozesz sobie uwazac, co chcesz.
              Mgr ma pelne prawo by go tytulowac magistrem, iznzynier inzynierem, kucharz
              kucharzem a aktor aktorem-niezaleznie od tego, czy pracuja w zawodzie czy nie.

              Ja np mam 3 zawody wyuczone i zawsze je podawalam podczas pytan o zawod.
              Natomiast zajecie, jakie wykonywalam nie nazywam moim zawodem. Zawodu mozesz
              sie wyuczyc w szkole. Miec na niego papier, uprawnienia itd.
              • fred75 Re: żenada... 17.03.07, 11:41
                zaczeło się o Frytki później Tyszkiewicz a moż eja pociągne wątek Wiesi
                Siemiątkowskiej ?
                Podobno bzykała się z Moskwą tylko że mizerny aktorzyna ją kopna w D...
                Wiesia podobno masz celulit i dlatego cie olał? czy to prawda:)))
                • vetiveri Re: żenada... 17.03.07, 12:01
                  Zazdrosny? Tylko czy wolałbyś pobzykać Moskwę czy Siemiatkowską ?
                  • wojtekkuc Re: żenada... 17.03.07, 12:17
                    vetiveri napisała:

                    > Zazdrosny? Tylko czy wolałbyś pobzykać Moskwę czy Siemiatkowską ?

                    ja stawiam na to,że zdecydowanie wolałby Moskwę;)))))
                    • vetiveri Re: żenada... 17.03.07, 12:26
                      Wiesława brzydka nie jest, dostałam fotki.
                      • wojtekkuc Re: żenada... 17.03.07, 12:28
                        ale fredzio woli chłopców zdaje się;)
                        oczywiście ,że Wiesia jest ładna :)
                        • fred75 Re: żenada... 17.03.07, 12:52
                          Swingowanie w modzie ale z Wiesią raczej nie. Nie lubie starych kobiet gdzie
                          ogień bucha a stalagmity i stalyktyty się kasają:))Romple stromple wyciekają
                          niczym stłuczony słoik majonezu kieleckiego:00

                          a co do Frytki to po operacjach nawet ciekawie wygląda przynajmniej te skocznie
                          baden baden zlikwidowała.
                          Do Wiesi powiem tak , nie czyń drugiemu co tobie nie miłe obgadując koleżanki z
                          pracy narazasz się sama na wytykanie palcem - raszpelko!
                          • vetiveri Re: żenada... 17.03.07, 12:56
                            Co ty piszesz, Wiesia jest młodą kobietą Chyba Cię pogięło równo.
                          • wojtekkuc Re: żenada... 17.03.07, 13:17
                            oj, coś fred na Wiesię cięty, pewnie kolega/koleżanka zroboty:))) konkurencja?

                            A Fryta jest brzydka, jakaś obleśna, nieczysta- wygląda jak kobita po ostrych
                            przejściach.
                            którą zresztą jest.:) tandeta +brzydka cera pod warstwą 3cm tapety.
                            • anekk2 Re: żenada... 17.03.07, 13:31
                              wojtekkuc napisał:

                              > oj, coś fred na Wiesię cięty, pewnie kolega/koleżanka zroboty:))) konkurencja?
                              >

                              Może "gwiazda polskiego kina i teatru" EJ usiłuje się zemścić, w końcu mocno
                              stara jest ?
                        • chlopiecniegrzeczny Re: żenada... 17.03.07, 12:53
                          stuknąłeś ją pewnie palancie!!! bo z czas jakiś temu krzyczałeś, że chuda!!!
                          • wojtekkuc Re: żenada... 17.03.07, 13:13
                            ty chlopiec , sam się stuknij, stuknij mocno w czerepik;))))
                            może to coś da i w główce się przebełcze:))))

                            a jak nie to- już jadą , jadą chłopcy...lalala a w Pruszkowie albo w Kochanówku
                            dobre szpitale są:)
                          • virr Re: żenada... 17.03.07, 19:14
                            A czy ktoś powiedziałby o co tu chodzi? Kto stuknął kogo?
                            • chlopiecniegrzeczny Re: żenada... 17.03.07, 19:29
                              Wojtek Kuc Wiesławę !!! jest on jej informatorem !!!!

                              virr napisał:

                              > A czy ktoś powiedziałby o co tu chodzi? Kto stuknął kogo?
                              • virr Re: żenada... 17.03.07, 19:31
                                Wojtek Wiesławę??? Coś bredzisz, chłopcze :)))
                                • chlopiecniegrzeczny Re: żenada... 17.03.07, 19:33
                                  wiem co piszę!!!!!!! W zamian za cenne informacje!!!!!!!!!!!
                                  • virr Re: żenada... 17.03.07, 19:34
                                    Cenne powiadasz :)))
                                  • chlopiecniegrzeczny Re: żenada... 17.03.07, 19:37
                                    nie wiesz to nie odzywaj sie, ja akurat w tej sorawie poiadam pawidłoe info,
                                    dostała wgląd do akt w jednym czymś, niewarzne.
                                    • virr Re: żenada... 17.03.07, 19:39
                                      :)))))
                                      a w jakiej to sorowie poiadasz info? Cenne?
                                      • wscieklypies4 Re: skończcie wreszcie z Wieśką 17.03.07, 19:49
                                        Czy to jest forum pt Siematkowska ? Nie ma dnia, aby mityczna wiesia nie
                                        wyskakiwała z jakiegoś postu!Roztrząsa się tu jej wygląd, figurę, celulit na
                                        dupie,zmarchy-kogo to obchodzi!!Ludzie kim do ku.. nędzy jest ta kobieta, ile
                                        można o niej czytać i obserwować walki jej adoratorów i wrogów.Załóżcie
                                        prywatne forum pt Siemiankowska i tam dysktujcie o niej!!Tu jest f.tv!!
                                        • virr Re: skończcie wreszcie z Wieśką 17.03.07, 19:53
                                          A kim są wrogowie i adoratorzy Wiesławy? Ja też tu się nie łapię :))
                                          • wojtekkuc Re: skończcie wreszcie z Wieśką 17.03.07, 19:58
                                            virr napisał:

                                            > A kim są wrogowie i adoratorzy Wiesławy? Ja też tu się nie łapię :))
                                            ja też nie - to moja znajoma po prostu:)koleżanka z forum:)
                                          • wscieklypies4 Re: skończcie wreszcie z Wieśką 17.03.07, 19:58
                                            Poczytaj forum troszke to zrozumiesz!!
                                    • wojtekkuc Re: żenada... 17.03.07, 19:57
                                      psychoza się pogłębia i to znacznie:I
                                      leczenie nie tylko wskazane ale i konieczne, syndrom Maciarewicza rozpoznany.
                                      Psychol. czy raczej psycholka.

                                      Ale bój się bój- bo ja twoje IP mam i jak będziez szczekał to Wiesi podam.
                                      • chlopiecniegrzeczny Re: żenada... 17.03.07, 20:01
                                        wiesia to mi laskę conajwyżej może zrobić i niewiem czy bym chciał,niestrasz
                                        mnie najmimordo!
                                        • virr Re: żenada... 17.03.07, 20:03
                                          :))
                                          Przyjmuję wszystkie te rewelacje bez zmrużenia oka :).

                                          • wojtekkuc Re: żenada... 17.03.07, 20:14
                                            nie mróż oczu bo ta bida jest na tyle durnowata,że mi podpisane nazwiska maile
                                            przysyłała. kretyn jakich mało:))))normalnie czub;0)
                                            biedna Wieśka tylko, bo jak się taki gnidowaty typas doczepi to już nie odpuści.
                                            nic tylko manto spuścić na gołą pupinę.
                                            • chlopiecniegrzeczny Re: żenada... 17.03.07, 20:32
                                              Ej Ty,co się troszczysz o cichodajkę?





                                              wojtekkuc napisał:

                                              > nie mróż oczu bo ta bida jest na tyle durnowata,że mi podpisane nazwiska
                                              maile
                                              >
                                              > przysyłała. kretyn jakich mało:))))normalnie czub;0)
                                              > biedna Wieśka tylko, bo jak się taki gnidowaty typas doczepi to już nie
                                              odpuści
                                              > .
                                              > nic tylko manto spuścić na gołą pupinę.
                                              • wojtekkuc Re: żenada... 17.03.07, 20:35
                                                o kobietach sę nie wyraża w ten sposób.

                                                to chyba ty chlopiec dostałeś kosza raz czy dwa i teraz się na dziewczynie
                                                mścisz:/ i ją znisławiasz publicznie.
                                                albo ty jesteś ta porzucona przez Moskwicza lalka. i też się mścisz.
                                                • chlopiecniegrzeczny Re: żenada... 17.03.07, 20:39
                                                  wojtekkuc napisał:

                                                  > o kobietach sę nie wyraża w ten sposób.
                                                  >
                                                  > to chyba ty chlopiec dostałeś kosza raz czy dwa i teraz się na dziewczynie
                                                  > mścisz:/ i ją znisławiasz publicznie.
                                                  > albo ty jesteś ta porzucona przez Moskwicza lalka. i też się mścisz.

                                                  gdybym ją zniesławiał publicznie to podałbym jej dane osobowe, dupku a nie
                                                  robię tego!! nikt nie kim ona jest! tylko ja!
                                                  • wojtekkuc Re: żenada... 17.03.07, 20:47
                                                    biedna porzucona ziejąca nienawiścią samotna babina. wulgarna i ordynarna do
                                                    tego- oto tój portret ofiaro losu.
                                                    idź lepiej dawngo kochasia na polszicie oglądać, powspominaj dobre chwile. bo
                                                    mam wrażenie,że już nie wrócą.
                                                    a w ogóle to już podawałaś publicznie dane Wiesi, dotąd nawet chyba na jednym
                                                    forum wiszą o licznych privach nie wspomnę.
                                                    żałosna kreatura:))))
                                                    bardzo musiałas moskwe kochac..
                                                  • wojtekkuc Re: żenada... 17.03.07, 21:06
                                                    a nie sorki- musisz Moskwu kochać cały czas, Poeto;)))
                                        • wojtekkuc Re: żenada... 17.03.07, 20:03
                                          ale ty jesteś chawate prymitywne c...h...u...j..i...s...k...o.
                                          za taki tekst to masz w mordę ode mnie. WIRTUALNIE. i spierpapier, bo się
                                          zdenerwuję.
                                          na temat kobiet proszę się tak nie wyrażać.
                                          • wscieklypies4 Re: żenada... 17.03.07, 20:08
                                            załóżcie Panowie forum poświecone siemiatkowskiej i tam dyskutujcie na jej
                                            temat!tu jest f.telewizja!
                                            • krzaczekbzu Re: żenada... 17.03.07, 20:49
                                              Przecież większość nicko to ona sama, ludzie przeciez to psychopatka.
                                              • virr Re: żenada... 17.03.07, 21:28
                                                Krzaczek, czy ciebie ktoś obraża? Weź idź na Nafciarstwo i tam sobie używaj.
                                                Wku..ają mnie takie niby święte, które nie przepuszczą żadnej okazji, żeby
                                                bluzgnąć.

                                                • krzaczekbzu Re: żenada... 17.03.07, 22:31
                                                  Na co przepraszam mam isc?
                                                  Poza tym, na forum o tv chcę czytać i pisać o tv a nie wciąż czytać posty
                                                  nawiedzonej idotki. Gdzie nie wejdzie tam zrobi zmieszanie i kwas.
                                                  • wieslawa-siemiankowska Re: żenada... 17.03.07, 22:36
                                                    krzaczekbzu napisał:

                                                    > Na co przepraszam mam isc?
                                                    > Poza tym, na forum o tv chcę czytać i pisać o tv a nie wciąż czytać posty
                                                    > nawiedzonej idotki. Gdzie nie wejdzie tam zrobi zmieszanie i kwas.

                                                    A po cóż dziecko odpisujesz tej " nawiedzonej idiotce" ? Dopiero ja i moje 180
                                                    innych nicków ma używanie:D I nie krzycz tyle na mój temat, chcesz aby reszta
                                                    forumowej społeczności Cię posądziła, że jesteś mną i przerzucamy się
                                                    argumentami:D ?
                                                  • krzaczekbzu Re: żenada... 17.03.07, 22:38
                                                    Zastanawiające , ze tylko w kolo ciebie dziennikareczko ze szmatlawca zawsze
                                                    jest szum.
                                                  • wieslawa-siemiankowska Re: żenada... 17.03.07, 22:40
                                                    krzaczekbzu napisał:

                                                    > Zastanawiające , ze tylko w kolo ciebie dziennikareczko ze szmatlawca zawsze
                                                    > jest szum.

                                                    Taak ? Ja się nad tym nie zastanawiam:) Jak będzie wkoło Ciebie z radością Ci
                                                    pokibicuję:)
                                                    Dziennikareczka ze szmatławca:D
                                                  • vetiveri Re: Pani Wiesiu 17.03.07, 23:37
                                                    napisałam do Pani maila, ale nie doczekałam się odpowiedzi:(
                                                  • virr Re: żenada... 17.03.07, 22:40
                                                    krzaczekbzu napisał:

                                                    > Na co przepraszam mam isc?
                                                    > Poza tym, na forum o tv chcę czytać i pisać o tv a nie wciąż czytać posty
                                                    > nawiedzonej idotki. Gdzie nie wejdzie tam zrobi zmieszanie i kwas.

                                                    A ty nie? :D Nie rozśmieszaj mnie.
                                                    Strasznie intelektualna jest twoja odpowiedź, i wielce intelektualne potrzeby
                                                    czytania co tam w tiwi słychać.

                                                  • krzaczekbzu Re: żenada... 17.03.07, 22:43
                                                    virr=wiesia
                                                  • virr Re: żenada... 17.03.07, 22:44
                                                    Teraz na to wpadłaś? Późno trochę.
                                                    Aha, mały rozumek :)
                                            • krzaczekbzu Re: żenada... 17.03.07, 20:50
                                              nicków, mialo być oczywiście
                                              • wscieklypies4 Re: żenada... 17.03.07, 20:58
                                                zalóżcie sobie forum prywatne i tam się przenieście.
                                                • m_bovary Gdzie jest admin? 17.03.07, 21:06
                                                  Przecież przez tego typu wątki to forum tonie w bagnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka