Gość: Patryk
IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl
29.11.01, 20:39
Ten perfidny typek juz dziala i zapewnia sobie gladkie przejscie do kolejnego
tygodnia. Jak uslyszal ze Jurek nie jest nominowany (czyli zostanie dluzej),
zaraz sie do niego dokleil i oczywiscie nie omieszkal zasugerowac ze on na
niego nie glosowal ("czy domyslasz sie kto to byL"?). Powinien wyleciec z domu
BB bo gadal o nominacjach. Teraz Jureczek wiedzac ze ma w Dawidku przyjaciele
oszczedzi go bo chce miec fory w ostatniej czwórce. Dawid OUT!