Dodaj do ulubionych

Dawid out !!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 29.11.01, 20:39
Ten perfidny typek juz dziala i zapewnia sobie gladkie przejscie do kolejnego
tygodnia. Jak uslyszal ze Jurek nie jest nominowany (czyli zostanie dluzej),
zaraz sie do niego dokleil i oczywiscie nie omieszkal zasugerowac ze on na
niego nie glosowal ("czy domyslasz sie kto to byL"?). Powinien wyleciec z domu
BB bo gadal o nominacjach. Teraz Jureczek wiedzac ze ma w Dawidku przyjaciele
oszczedzi go bo chce miec fory w ostatniej czwórce. Dawid OUT!
Obserwuj wątek
    • Gość: MM Re: Dawid out !!!!!!!!!!!!!!! IP: *.man.polbox.pl 30.11.01, 11:02
      Czekam na jego nominacje od kilku tygoni. Traci chłopak czas a przeciez przez
      okres pobytu mogłby podszlifować jezyk polski. Kłopoty z językiem, braki w
      wykształceniu a chłopina traci czas w BB.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka