stulejka 20.06.03, 21:04 Jak nazywa sie piekna kobieta w reklamie ideii z textem "ja ci dam karoline..." Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: eroll Re: karolina IP: *.chello.pl 20.06.03, 21:36 magda kielar, nie jest ona aktorką lecz modelką choć zagrała w zostać miss i m jak miłość.mi też się podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilo Re: karolina IP: 100.1.1.* 23.06.03, 15:54 Gość portalu: eroll napisał(a): > magda kielar, nie jest ona aktorką lecz modelką choć zagrała w zostać miss i m > jak miłość.mi też się podoba. A kogo niby zagrała w M jak.....? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eroll Re: karolina IP: *.chello.pl 23.06.03, 17:18 grała studentkę, studiowała na tym wydziale co gosia Odpowiedz Link Zgłoś