20.06.03, 21:04
Jak nazywa sie piekna kobieta w reklamie ideii z textem "ja ci dam
karoline..."
Obserwuj wątek
    • Gość: eroll Re: karolina IP: *.chello.pl 20.06.03, 21:36
      magda kielar, nie jest ona aktorką lecz modelką choć zagrała w zostać miss i m
      jak miłość.mi też się podoba.
      • Gość: lilo Re: karolina IP: 100.1.1.* 23.06.03, 15:54
        Gość portalu: eroll napisał(a):

        > magda kielar, nie jest ona aktorką lecz modelką choć zagrała w zostać miss i
        m
        > jak miłość.mi też się podoba.
        A kogo niby zagrała w M jak.....?
        • Gość: eroll Re: karolina IP: *.chello.pl 23.06.03, 17:18
          grała studentkę, studiowała na tym wydziale co gosia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka