Dodaj do ulubionych

GULCZAS KLAUDIUSZ I FLOREK

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.06.01, 18:41
WŁAŚNIE USŁYSZAŁEM W RADIU MAZOWSZE GDZIE BYŁ WYWIAD Z SĘKOCIŃSKIMI DJ ŻE
CHŁOPAKI ZAMIERZAJĄ ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ KNAJPĘ W WARSZAWIE I ZAAMIERZAJĄ WYDAĆ PŁYTĘ
Z WŁASNYMI NAGRANIAMI NAD KTÓRYMI PRACOWAŁ FLOREK W SWOIM TARTAKU W DOROTKOWIE
I PODOBNO WYSZŁY MU NIEZŁE SZLAGIERY.CO WY NA TO? TO JEST MOJA ODPOWIEDŹ NA
WSZYSTKIE TE BZDURY JAKIE MOŹNA WYCZYTAĆ NA TYM FORUM POZDRAWIAM WSZYSTKICH
ZŁAMASÓW ZAFASCYNOWANYCH CZYTANIEM TAKICH PIERDÓŁ I UPRZEDZAJĄC ATAKI NA MOJĄ
OSOBĘ SPOWODOWANE TYM TEKSTEM TO NAPISZĘ ŻE MAM WAS W
DUPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: silver Re: GULCZAS KLAUDIUSZ I FLOREK IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.06.01, 19:41
      nawzajem
    • Gość: bibio Re: GULCZAS KLAUDIUSZ I FLOREK IP: *.gazeta.pl 04.06.01, 19:51
      Gość portalu: REDHOT napisał(a):

      > WŁAŚNIE USŁYSZAŁEM W RADIU MAZOWSZE GDZIE BYŁ WYWIAD Z SĘKOCIŃSKIMI DJ ŻE
      > CHŁOPAKI ZAMIERZAJĄ ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ KNAJPĘ W WARSZAWIE I ZAAMIERZAJĄ WYDAĆ PŁYTĘ

      Co do knajpy to najpierw pozwolenie w Pruszkowie niech załatwią! Poza tym ja się
      nie wybieram do knajpy Florka, SLDowca. Fe!
    • Gość: filka Re: GULCZAS KLAUDIUSZ I FLOREK IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.01, 15:41
      Uważam że REDHOT ma rację wszyscy przejmujecie się tym BB jakbyście nie mieli
      własnych problemów . PODNIECA WAS PODGLĄDANIE. JESTEŚCIE ZDZIEBKO
      DZIWNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Jeśli chodzi o knajpę to zwyczajny kit,kto w to uwieżył uznaję go za głupka.
    • Gość: cik Re: GULCZAS KLAUDIUSZ I FLOREK IP: 195.112.95.* 05.06.01, 15:59
      Brawo REDHOT !!!
      Zapomniales jednak o bardzo waznym fakcie, ktory powinien ucieszyc naszych
      stuknietych milosnikow BB. Z uwagi na kontuzje Olego, J. Engel zdecydowal sie
      powolac w jego miejsce utalentowanego mieszkanca domu WB - Klaudiusza. Tak wiec
      do wszystkich palantow ogladajacych program BB. Juz jutro o godz 17.00
      bedziecie mogli zobaczyc swojego ulubienca w trykocie z bialym orlem.

      do wszystkich widzow programu Wielki Brat.
      Pocalujcie sie wszyscy w ODBYTNICE!!!
    • Gość: JK Re: GULCZAS KLAUDIUSZ I FLOREK IP: 213.77.27.* 05.06.01, 17:19
      Nie wiem dlaczego debilu piszesz wielkimi literami ? Żle widzisz ? Kup sobie
      okulary. Tylko gniocie ich nie połknij. Są do czyyytaaaniaaa a nie do
      jeeedzeeeniaaa ! Uważaj ! Nie skalecz się.
      • Gość: PAOLKA Re: GULCZAS KLAUDIUSZ I FLOREK IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.01, 17:52
        Gość portalu: JK napisał(a):

        > Nie wiem dlaczego debilu piszesz wielkimi literami ? Żle widzisz ? Kup sobie
        > okulary. Tylko gniocie ich nie połknij. Są do czyyytaaaniaaa a nie do
        > jeeedzeeeniaaa ! Uważaj ! Nie skalecz się.


        Na więcej cię nie stać.
        KIEPŚCIUTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        PRAWDA W OCZY KOLE BARANIE!!!!!!!!!!!!!!!
        PEWNIE TERAZ SIEDZISZ PRZED TV, ALE TO FASCYNUJĄCE TAK ICH PODGLĄDAĆ!!!
        REDHOCIE TAK TRZYMAJ!!

        • Gość: xxx Re: GULCZAS KLAUDIUSZ I FLOREK IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.01, 20:09
          DEBILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: Torment Re: GULCZAS KLAUDIUSZ I FLOREK IP: *.acn.waw.pl 07.06.01, 20:48
            a ty jestes glupi

            a twoja matka to kutrwa

            tak ?
            a twoja to nawet na kurwe nie wzieli

            tak?

            he he he

            Podziwiam was. to jest prawdziwa dyskusja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka