zona_jarka
28.12.07, 08:49
Dlaczego w TV (głównie państwowej) że jak Boże Narodzenie to
obowiązkowo zawodzący jakieś kolędy górale itp, że niby co maja
bliżej do nieba to bardziej "święci"? Ja osobiście mam dosyć
tej "góralszczyzny", oczywiście mam pilota i 40 kanałów
polskojęzycznych ale górale w święta "robią kasę" swoimi jękami
prawie wszędzie.