Dodaj do ulubionych

Pan Miecugow

IP: *.newmusicart.pl 15.06.01, 06:04
No i prosze... Mr Miecugow po wielu latach praktyki, zostal
'doswiadczonym' prezenterem telewizyjnym...
Nie wiem dlaczego akurat ta osoba zostala wybrana do prowadzenia
programu, ktorego klimat jest powiedzmy zabawowy a nie zalobny (czyli
klimat ktory reprezentuje soba M.).
Byly czasy kiedy ow powazny prezenter wspinal sie w komunistycznej
telewizji... czyli z przekonaniem i niewyobrazalna ekspresja przekazywal
obywatelom to co obywatele POWINNI uslyszec.
Ale co tam, na kartki jakos trzebabylo jakos zapracowac...
Subiektywna opinia: Miecugow nie nadaje sie do prowadzenia takich programow,
moge sie zalozyc, ze gdyby mozna bylo nominowac/dzwonic na M. takze,
jako pierwszy na butach wylecialby z tego calego cyrku...

Pzdr,

bigsistaa :)
Obserwuj wątek
    • Gość: z Re: Pan Miecugow IP: *.eldorado.lublin.pl 15.06.01, 09:38
      p. Miecugow karierę w telewizji rozpoczął w latach 90 czyli za czasów III RP.
      Wcześniej pracował w "trójce"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka