Dodaj do ulubionych

SCP SC, Privil, TSB i inne spółki

25.09.13, 13:23
Witam,
Chcę poinformować wszystkich o firmie PRIVIL z Warszawy nie jaki Janusz S. który prowadzi kilka spółek jest mega oszustem!!! Wykorzystuje pracowników, nie wypłaca pensji, umowy z pracownikami są mega lewe, umowa jest na inną firmę SCP, a pracujesz przy projekcie Privil Pracuje się tam za najniższą stawkę i a kasa jeszcze nie jest wypłacana na czas. Bardzo nie polecam, są to oszuści razem ze swoją księgową nie jaką Joanna S. robią machloje. Nie wiem jak tacy ludzie mogą spokojnie spać. NIE POLECAM!!! WYZYSK, WYZYSK I JESZCZE RAZ WYZYSK.
Obserwuj wątek
    • Gość: r. Re: SCP SC, Privil, TSB i inne spółki IP: *.play-internet.pl 25.09.13, 15:22
      Również to potwierdzam !!! Wiecznie "czekają na kasę" i nie płacą pracownikom...
    • Gość: boaapmmrrm Re: SCP SC, Privil, TSB i inne spółki - oszuści!!! IP: *.maxnet.biz 26.09.13, 11:23
      tak, mają projekt Platform Channel. Szef tej firmy jest zwykłym oszustem, nie płaci pracownikom pensji. I wykorzystuje jak tylko może. Ten facet nie ma sumienia, nie obchodzi go nikt. Wielokrotne rozmowy i prośby o wypłatę kasy za pracę nic nie dają. W ofertach o pracę piszą że na początek umowa zlecenie później umowa o pracę, ale po pierwszym miesiącu pracy, gdy prosić o umowę, ciągle jest gadanie, że "jutro", "za dwa dni", "za tydzień", "nie ma księgowej" i w końcu wychodzi na to, że cały czas pracujesz na czarno. Zatrudniają ludzi po najniższych jak się da kosztach i jeszcze nie płacą pensji. Wszystko na lewo. Nie polecam.
      Księgowa tej firmy jest nie kompetentna, nie umie porządnie skleci zwykłej umowy zlecenie.
      Jest to firma niewypłacalna!!!
      Po odejściu z pracy możesz się pożegnać z kasą z ostatnich miesięcy pracy.
      Najlepiej dla nich jest, żeby ludzie pracowali u nich za darmo.
      Oszukują nie tylko pracowników, ale też swoich klientów.

      Nie polecam tej firmy i mam nadzieję, że ktoś im się dobierze w końcu do du...., bo ileż można.

      ZŁODZIEJE!!!
    • Gość: qwerty Re: SCP SC, Privil, TSB i inne spółki IP: *.centertel.pl 01.10.13, 09:34
      Przyznaję rację wszystkim poprzednim wypowiedziom. Platform Channel jak i wszystkie inne firmy Janusza S. to oszustwo. Ludzie nie mają za co żyć, a on ma to gdzieś. Oszukuje, kłamie cały czas że kombinuje kasę. Oszukuje klientów i pracowników. Na legalne warunki pracy też nie ma co liczyć. Ktoś w końcu powinien dobrać mu się do tyłka. Oszust i wyzyskiwacz.
      • Gość: gość Re: SCP SC, Privil, TSB i inne spółki IP: *.maxnet.biz 26.09.14, 12:55
        Od 2014 roku Pan Janusz S. oczywiście założył nową spółkę DAN DIGITAL ADVERTISING NETWORK SP Z O O, i poszukuje nowych ludzi które będą pracować mu za darmo na samodzielnym stanowisku w biurze reklamy. A więc już Privil, SCP, TSB i inne mają już tyle długów, skarg i są już w upadłości, że musiał założyć działalność pod inną nazwą. Śmieszne!!!! Nie dajcie się zwieźć to oszust, kłamca, manipulant i wyzyskiwacz jakich mało. A jego te ekrany Platform Channel to jedna wielka ściema.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka