Gość: Pati IP: *.chello.pl 04.06.06, 08:33 Witam, czy ktos wie cos o tej firmie ? Siedziba w poblizu hotelu Hyatt.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: itacare Re: CBG Consult IP: *.aster.pl 04.06.06, 12:34 Byłam tam na rozmowie na asystenta projektów, ale dawali jakieś śmieszne pieniądze. Zresztą ogólnie mi się nie podobało w tej fimie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paty Re: CBG Consult IP: *.chello.pl 05.06.06, 12:58 a dlaczego, mnie zaproponowali 3000 brutto, koles z ktorym gadalam przez telefon byl w miare ok .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: itacare Re: CBG Consult IP: *.aster.pl 07.06.06, 19:18 No właśnie mówię, że śmieszne pieniądze. Mnie też zaproponowali 3 tys. brutto. Odpowiedz Link Zgłoś