Gość: palczak IP: *.chello.pl 13.04.07, 15:18 Tbm Wisła. Widziałem parę razy ich ogłoszenia. Chciałbym się dowiedzieć czegoś o warunkach pracy w tej firmie. Dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj