tajk
02.11.02, 20:04
Śmiać mi się chce jak sobie przypominam słowa przedstawicieli PKM Bytom
sprzed paru miesięcy. Twierdzili oni, iż ich PKM jest dyskryminowany przez
KZK GOP i mimo że dysponuje równie nowoczesnymi pojazdami jak jaworznicki
Meteor to właśnie ta druga spółka wygrywa przetargi na obsługę przybytomskich
linii. Skoro tak, to chyba wypuszczają je na trasy tylko w godzinach
późnonocnych (może żeby się za bardzo nie zużywały). Ja w każdym razie, gdy
widzę w naszym mieście cichy, niskopodłogowy autobus, to niemal zawsze jest
to pojazd Meteoru.
W gruncie rzeczy dobrze, że lepszy wygrywa. Szkoda tylko, że ci lepsi to
nigdy nie u nas.