Dodaj do ulubionych

do Tebe - co ustalilismy

12.09.04, 19:14
Zorganizowalismy spotkanie na chacie dzisiaj, o 18, zaproszenie bylo na tym
forum wczesniej, na katowickim przed samym chatem.

Obecni:
stefan_ems
shiden
bartoszcze
marcin841
arnold7
miamore
carrramba
sandi
na_sekunde - niezidentyfikowany forumowicz, ale znajacy temat

Ustalenia:
1. Moderatorzy spoleczni - Bartoszcze i Marcin 841
bez glosow sprzeciwu
2. Podfora:

"Gorny Slask" - historia, terazniejszosc itp
"Slask, Polska, Niemcy" - dyskusje miedzynarodowe nie dotyczace spraw miasta
Katowice
"Towarzyskie"
"Relaks, kultura, hobby" - tematy dotyczace spedzania wolnego czasu, zamiast
dotychczasowych dwoch podfor na Katowicach

bez glosow sprzeciwu, ale po szczegolowych konsultacjach.

3. Wymienione podfora powinny byc podlinkowane na forum Katowice

Arni
Obserwuj wątek
    • tebe Re: do Tebe - co ustalilismy 13.09.04, 16:43
      Witam
      Przyjemnie się z wami współpracuje.

arnold7 napisał:
      > 1. Moderatorzy spoleczni - Bartoszcze i Marcin 841
      OK, pogadam z redakcją i ustalę jakąś procedurę. To pewnie znowu zajmie trochę
      czasu, proszę o cierpliwość.

> 2. Podfora:
      > "Gorny Slask" - historia, terazniejszosc itp
      Dziś to jest tzw. Śląskie region?

> "Slask, Polska, Niemcy" - dyskusje miedzynarodowe nie dotyczace spraw miasta
      > Katowice
      To coś nowego, zgadza się.

> "Towarzyskie"
      Tu rozmawialiśmy, ma to być forum prywatne.

> "Relaks, kultura, hobby" - tematy dotyczace spedzania wolnego czasu, zamiast
      > dotychczasowych dwoch podfor na Katowicach
      Rozumiem, połączymy je. Proponuję nazwać je "Po godzinach" - chcemy mieć jak
      największą spójność między regionami.

> 3. Wymienione podfora powinny byc podlinkowane na forum Katowice
      Do tego w końcu dojdziemy.

Pozdrawiam
      • arnold7 Re: do Tebe - co ustalilismy 13.09.04, 23:08
        tebe napisał:

> Witam
        > Przyjemnie się z wami współpracuje.
        >
        > arnold7 napisał:
        > > 1. Moderatorzy spoleczni - Bartoszcze i Marcin 841
        > OK, pogadam z redakcją i ustalę jakąś procedurę. To pewnie znowu zajmie trochę
        > czasu, proszę o cierpliwość.
        >
        > > 2. Podfora:
        > > "Gorny Slask" - historia, terazniejszosc itp
        > Dziś to jest tzw. Śląskie region?

Nie, to ma byc nowe, A Slaskie region to te:
        >
        > > "Slask, Polska, Niemcy" - dyskusje miedzynarodowe nie dotyczace spraw mia
        > sta
        > > Katowice
        > To coś nowego, zgadza się.

cos starego, ale oki.

>
        > > "Towarzyskie"
        > Tu rozmawialiśmy, ma to być forum prywatne.

>
        > > "Relaks, kultura, hobby" - tematy dotyczace spedzania wolnego czasu, zami
        > ast
        > > dotychczasowych dwoch podfor na Katowicach
        > Rozumiem, połączymy je. Proponuję nazwać je "Po godzinach" - chcemy mieć jak
        > największą spójność między regionami.

wlasnie sie zastanawialismy nad nazwa "po godzinach" :)

>
        > > 3. Wymienione podfora powinny byc podlinkowane na forum Katowice
        > Do tego w końcu dojdziemy.

>
        > Pozdrawiam

Pyrsk!
      • marcin841 Re: do Tebe - co ustalilismy 13.09.04, 23:18
        Obecne "Śląskie region" - to bedzie "Śląsk, POlska, Niemcy"

"Gorny Slask" - historia, terazniejszosc itp - nowe forum

"Po godzinach" chyba może być

"Towarzyskie" nie bedzie podlinkowane?

Co do moderatorów to ich skład osobowy nadal nie jest znany, choc Bartoszcze
        jest pewnym kandydatem.
        • arnold7 Re: do Tebe - co ustalilismy 13.09.04, 23:31
          marcin841 napisał:

> Obecne "Śląskie region" - to bedzie "Śląsk, POlska, Niemcy"
          >
          > "Gorny Slask" - historia, terazniejszosc itp - nowe forum
          ja

>
          > "Po godzinach" chyba może być
          ja

>
          > "Towarzyskie" nie bedzie podlinkowane?
          powinno byc, ale to nalezy do Tebe

>
          > Co do moderatorów to ich skład osobowy nadal nie jest znany, choc Bartoszcze
          > jest pewnym kandydatem.

Ty tez Marcin, nie przejmuj sie zolciom tego wielonickowca.

• arnold7 Re: do Tebe - co ustalilismy 13.09.04, 23:50
              marcin841 napisał:

> > Ty tez Marcin, nie przejmuj sie zolciom tego wielonickowca.
              >
              > Spoko Arni stan depresyjny powoli mija, wypije ziółka, położe sie spać i
              > przypuszczam, że jakoś dojde do siebie:)

Jak kazdy, zrobilismy kawal dobrej roboty.
              Pyrsk!
              Arni
        • tebe Re: do Tebe - co ustalilismy 14.09.04, 10:43
          Dobra nie wiem jaka różnica co jak przezwiemy ale mam pewien problem.
          Gdzie Zagłębie, Częstochowa i te inne co nie są Górnym Śląskiem ale tak im się
          trafiło że województwo mają Śląskie.
          Reszta - Po Godzinach, Towarzyskie podlinkowane jak założycie (ale nie wolno
          przerzucać) OK, tylko z tymi dwoma dopracujmy (ale, że tak powiem kierunkowo
          jest ok).
          Co do moderatorów - nie przejmowałbym się. Grab was zna, ja mu ufam więc nie
          będzie problemów.
          • arnold7 Re: do Tebe - co ustalilismy 14.09.04, 11:57
            tebe napisał:

> Dobra nie wiem jaka różnica co jak przezwiemy ale mam pewien problem.
            > Gdzie Zagłębie, Częstochowa i te inne co nie są Górnym Śląskiem ale tak im się
            > trafiło że województwo mają Śląskie.

Tez nie wiem. Moze jakies podforum na Czestochowie?

> Reszta - Po Godzinach, Towarzyskie podlinkowane jak założycie (ale nie wolno
            > przerzucać) OK, tylko z tymi dwoma dopracujmy (ale, że tak powiem kierunkowo
            > jest ok).
            Co trzeba dopracowac?

Moze to jako towarzyskie:
            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=23187
            > Co do moderatorów - nie przejmowałbym się. Grab was zna, ja mu ufam więc nie
            > będzie problemów.

OK

• tebe Re: do Tebe - co ustalilismy 14.09.04, 12:16
              arnold7 napisał:
              > Tez nie wiem. Moze jakies podforum na Czestochowie?
              Już jest. Chodzi o to, że nie ma czegoś dla całego województwa (przynajmniej z
              nazwy, a zależałoby mi). To można - powtórzę - rozwiązać nazwą.

Przy okazji - mam prośbę. Jak ktoś ma wątpliwości co do ustaleń, to
              zapraszajcie tu i niech dyskutuje nie wnikając w personalia. Nie ma sensu się
              stukać.
              Pozdrawiam
          • marcin841 Re: do Tebe - co ustalilismy 14.09.04, 13:05
            > Dobra nie wiem jaka różnica co jak przezwiemy ale mam pewien problem.
            > Gdzie Zagłębie, Częstochowa i te inne co nie są Górnym Śląskiem ale tak im się
            > trafiło że województwo mają Śląskie.

No i tu jest problem:) Bo dla wielu osób obecne woj. śląskie jest abstrakcyjnym
            tworem, a Górny Śląsk ma swoje okreslone granice. Lecz jest to forum wyborczej,
            której dodatki regionalne są wzorowane na obecnych granicach adminstracyjnych,
            wiec cos z tym trzeba zrobić. Może stworzyc podfora typu "Zagłębie Dabrowskie",
            albo zostawić tak jak jest, czyli tematy dotyczacy nieśląskich części woj.
            sląskiego zostawić na głównym, bo przecież i tak zbyt wiele ich nie ma.
            • tebe Re: do Tebe - co ustalilismy 14.09.04, 14:34
              To jest kwestia nazwy. Jedno niech będzie dla uogólnionego regionu województwa
              (tramwaje, kasa z warszawki, ekologia i tam takie) a drugie niech będzie o
              śląskości i jesteśmy w domu.
              Tylko określając nazwę, trzeba mieć jasność.
              To teraz ja zrobię coś co nie będzie tak doskonałe nawet jakbym sam chciał a
              potem jeszcze poprawimy. Powinno zająć kilka dni.
              pozdr
              • arnold7 Re: do Tebe - co ustalilismy 14.09.04, 14:42
                tebe napisał:

> To jest kwestia nazwy. Jedno niech będzie dla uogólnionego regionu województwa
                > (tramwaje, kasa z warszawki, ekologia i tam takie) a drugie niech będzie o
                > śląskości i jesteśmy w domu.
                > Tylko określając nazwę, trzeba mieć jasność.
                > To teraz ja zrobię coś co nie będzie tak doskonałe nawet jakbym sam chciał a
                > potem jeszcze poprawimy. Powinno zająć kilka dni.
                > pozdr

To jak juz koniecznie chcesz miec regionalne obejmujace wojewodztwo, podlinkuj
                te z obecna nazwa region, a te drugie niech bedzie nowe pod nazwa Gorny Slask.

Potem bedzie czas na poprawki.
                • tebe Re: do Tebe - co ustalilismy 14.09.04, 15:19
                  Czyli
                  1. Moderatorzy.
                  2. "Po Godzinach" z dwóch dzisiejszych.
                  3. "Śląskie region" widoczne.
                  4. "Górny śląsk" - na śląskości itp.
                  5. Towarzyskie widoczne na Katowicach.

Poczekam do jutra czy ew. ktoś nie ma jakiś istotnych zastrzeżeń :-)
                  pozdr
                    • arnold7 Re: do Tebe - co ustalilismy 14.09.04, 16:34
                      marcin841 napisał:

> Tylko, ze najważniejsze jest powstania forum Śląsk, Polska, Niemcy. Na
                      obecnym
                      >
                      > forum Katowice jest wiele wątków narodowościowych często ze śląskością nie
                      maja
                      >
                      > one nic wspólnego

Hmm, moze niech na razie Tebe zrobi tak jak napisal, a ewentualne dodatkowe
                      zmiany omowimy w trakcie testowania zmienionego forum.

• bierun1 Re: do Tebe - co ustalilismy 14.09.04, 17:10
                    tebe napisał:

> Poczekam do jutra czy ew. ktoś nie ma jakiś istotnych zastrzeżeń :-)

Mozesz mi tebe wytlumaczyc, co rozumiesz pod terminem 'istotnych'?
                    Bo sadzac z dyskusji na forum Katowice (czy tam zajrzales), kwestia moderatorow
                    nie jest jeszcze rozwiazana, moderatorow nie wybiera waskie grono, ale wszyscy
                    na publicznym forum katowickim.
                    • katowiczanin Re: do Tebe - co ustalilismy 14.09.04, 17:24
                      bierun1 napisał:

> tebe napisał:
                      >
                      > > Poczekam do jutra czy ew. ktoś nie ma jakiś istotnych zastrzeżeń :-)
                      >
                      > Mozesz mi tebe wytlumaczyc, co rozumiesz pod terminem 'istotnych'?
                      > Bo sadzac z dyskusji na forum Katowice (czy tam zajrzales), kwestia
                      moderatorow
                      > nie jest jeszcze rozwiazana, moderatorow nie wybiera waskie grono, ale wszyscy
                      > na publicznym forum katowickim.

Zagłosuj, własnie pojawiły się stosowne wątki na Katowicach.
                      • tebe Re: do Tebe - co ustalilismy 15.09.04, 12:00
                        Co do personaliów.
                        Propozycja marcin i bartoszcze mi odpowiada - to proste rozwiązanie problemu,
                        jak nie będzie szło dobrze - czytam maile z zastrzeżeniami co do ich pracy,
                        gdyby coś było na rzeczy, zareaguję.
                        Żadna z tych osób - przejrzałem posty - nie wygląda mi na zwolennika cenzury.
                        Ktoś kto jest, nie może być moderatorem. W szczególności na tym forum nie może
                        być ktoś, kto nadmiernie szafuje teoriami o naruszaniu konstytucji itp.
                        Nie może też być to spamer ew. ktoś, kto nie wie co to spam.
                        Co do procedury przenoszenia wątków - nigdy nie zadowoli wszystkich i godzimy
                        się z tym.

Gdyby to nie było wystarczająco jasne - inicjatywa tego forum jest na tyle
                        cenna, że lepiej pójść zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami i ew. potem
                        krytykować to co nie wyjdzie.

Nie widzę, żeby tu alternatywne opcje nie były dopuszczane.

Ponieważ nie było zastrzeżeń co do układu forów, zaczniemy wprowadzać zmiany.
                        Pozdrawiam
                        • bierun1 Re: do Tebe - co ustalilismy 15.09.04, 12:59
                          Wez sobie jeszcze najbardziej chamska osobe na forum Katowice, czyli Arnolda
                          jako moderatora i bedzie cacy. Po co ta dyskusja tutaj, jezeli podjelas
                          arbitralnie decyzje, bo tak ci ja podali na tacy ludzie jednej opcji. Ufasz
                          Grabowi, zaufaj Arnoldowi :DDD
                          Szczegolnie ten Marcin841 jest osoba godna 'zaufania' :DDDDD, przewiduje odplyw
                          forumowiczow, ale moze o to chodzi, zostanie jedna opcja i nie bedzie problemow.
                            • aqua Re: do Tebe - co ustalilismy 15.09.04, 13:37
                              Tebe, nie manipuluj, bartoszcze, pierwszy wpis 18 maja 2004, można to
                              sprawdzić. Jest to rzeczywiście "długa historia".

pozdrowienia dla Graba.

tebe napisał:

> Bartoszcze ma długą historię na tym forum, wiele osób go wskazuje, marcin
                              > krótką, ale z tego co widzę to niezłą.
                              > Arnold nie może być bo zbyt polaryzuje. Proste.
                              >
                              > Pozdrawiam

• somepoint210 Re: do Tebe - co ustalilismy 15.09.04, 15:22
                              tebe napisał:

> Bartoszcze ma długą historię na tym forum, wiele osób go wskazuje, marcin
                              > krótką, ale z tego co widzę to niezłą.
                              > Arnold nie może być bo zbyt polaryzuje. Proste.
                              >
                              > Pozdrawiam

Witam Tebe,

Dodam do tego, ze moderatorzy powinni znac j.niemiecki, duza czesc postow na FK
                              to posty w tym jezyku, Bartoszcze zna j.niemiecki i jak sie wydaje angielski,
                              jest wiec dobra osoba na tym stanowisku. Zanim posty w niemieckim przerzuci sie
                              w inne miejsce, powinny zostac przeczytane, moga byc bowiem wartosciowe i
                              dotyczace Katowic, czy regionu. W tym wzgledzie dobrymi osobami byliby, jako
                              dodatek do Bartoszcze, Grba i Arnold, obaj swietnie znaja niemiecki. Wiem, ze
                              Arnold jest osoba kontrowersyjna, ale moze obarczenie go obowiazkami,
                              wymagajacymi rzetelnosci i obiektywnego spojrzenia na tresc postow spowoduje u
                              niego cos w rodzaju wyciszenia wewnetrznego. To moje trzy grosze. Pozdr.
                                • psie.pole do Tebe 15.09.04, 17:15
                                  Uwazam Tebe, że oddanie FK w ręce "powiedzmy bezstronnego" bartoszcze oraz
                                  marcina841 (optującego wyraźnie za opcją arnolda7) byłoby niewłaściwe, dlatego
                                  że brakowałoby w tej sytuacji przedstawiciela z obozu przeciwników arnolda7.
                                  Równowaga byłaby zachwiana. Moja propozycja: albo obstajemy przy samotnym
                                  bartoszcze (a niech ostatecznie będzie) albo trzeba dookoptować trzecią osobę
                                  dla równowagi. Sam oceń, może dobry by był dla Ciebie grba, carrramba lub ktoś
                                  inny.

Zobacz też ten wątek poniżej i oceń czy na jego podstawie nie możesz kogoś
                                  wybrać lub sam załóż wątek tego typu, co może skłoniłoby do bardziej
                                  przejrzystego oddania głosów na konkretne osoby.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=15768454
                                  • arnold7 Re: do Tebe 15.09.04, 17:53
                                    psie.pole napisał:

> Co do marcina841 to trudno zaufać komuś kto pisze że "małpa zepsuła zegarek".
                                    >
                                    > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=13130709

Pewnie nietrudno by bylo zaufac, gdyba napisal, ze malpa zegarka nie zepsula.

• bartoszcze Re: do Tebe 15.09.04, 20:45
                                    Biorąc pod uwagę zaistniałe kontrowersje, proponuję, aby na moje miejsce modem
                                    został psie.pole, aqua lub hierowski - jak tam między sobą ustalą.
                                    Jeżeli się nie sprawdzą, to w odwodzie jesteśmy np. ja i somepoint:)
                                    A jak się sprawdzą - to o co kopie kruszyć?
                                    Przypominam zresztą o podstawowej zasadzie:
                                    MODERATOR JEST BEZSTRONNY.
                                    Kto jej nie przestrzega, przestaje byc modem.
                                    • tebe Re: do Tebe 16.09.04, 11:10
                                      Szlachetna to propozycja, niestety dość niepraktyczna. Tzn. raczej nas cofnie
                                      w całym procesie.
                                      Praktyczne podejście jest takie, że jeśli przyjąć, że nie chodzi o wspieranie
                                      jakiejś strony dyskusji tylko przenoszenie wątków i ew. wyrzucanie spamów (np.
                                      drugi post arnolda o jakiejś wystawie...), to Ty i Marcin wystarczycie.

Chyba, że ktoś Tobie albo Marcinowi potrafi w sposób sensowny zarzucić:
                                      - zapędy do ograniczania wolności wypowiedzi;
                                      - używanie personalnych argumentów i przytyków w dyskusjach;
                                      ew.
                                      - chamstwo...

Równowaga sił polegać może na tym, że strona "polska" patrzy wam na ręce...
                                      Nawiasem mówiąc czasem sobie myślę, że wypadałoby wyluzować z tymi podziałami.
                                      • psie.pole Re: do Tebe 16.09.04, 14:48
                                        Mogłaby dochodzić do tego jesze np. większa gorliość przenoszenia wątków
                                        określonego rodzaju i mniejsza przy wątkach jeszcze innego rodzaju. Dlatego
                                        przydałby się ktoś z "polskiej" strony jako moderator.
                                        Analogiczna równowaga o której piszesz Tebe, mogłaby mieć miejsce gdyby
                                        moderatorom na ręce patrzyła strona "niemiecka". A to polska by się zajmowała
                                        moderowaniem. Sądzę żę byłoby to chyba niesprawiedliwe dla tutejszych
                                        forumowiczów.

Co do podziałów to oczywisćie warto by bylo wyluzować ale pewnych przekonań
                                        wyrugować się nie da, więc to pewnie niemożliwe.

A jak dla mnie przyrównanie przez marka Polski do małpy to ewidentne chamstwo
                                        (czyli Twój pkt 3). Ale oczywiście może ja jestem jakiś spaczony.
                                        • bartoszcze Re: do Tebe 16.09.04, 15:28
                                          psie.pole napisał:

> A jak dla mnie przyrównanie przez marka Polski do małpy to ewidentne chamstwo
                                          > (czyli Twój pkt 3). Ale oczywiście może ja jestem jakiś spaczony.
                                          Ale pamiętasz, że to z tą małpą to cytat?
                                          • psie.pole Re: do Tebe 16.09.04, 15:48
                                            Doskonale wiesz wiem o tym że wiem ze to jest cytat. Cytat głupi, chamski,
                                            nieprawdziwy i dla mnie obraźliwy. Cytat, którego przytaczanie jest dla mnie
                                            świadectwem złej woli osoby, która go użyła. Wreszcie jest to w tym przypadku
                                            cytat, którego absolutnie nie przytoczono w kotekście naukowym.
                                            • marcin841 Re: do Tebe 16.09.04, 16:30
                                              Utne to całą polemike. Rezygnuje z kandydowania na moderatora. Od czasu mojej
                                              nominacji mam wrażenie, że moje posty są czytane ze szczególną uwagą, aa
                                              niektórzy próbują znaleźć na mnie haka lub skompromitować moją osobę w jakiś
                                              sposób. Teraz mi to, nie przeszkadza, ale w przyszłosci biorąc pod uwage, że
                                              jako moderator bede musiał byc może podejmować niepopularne decyzje, ten
                                              proceder moze sie nasilić stać sie dla mnie irytujący, a denerwować to sie
                                              powinieniem w robocie albo w szkole, a nie tutaj. No i najwyższa pora kogos
                                              wybrać, bo mimo dobrych chęci cała sprawa zaczyna sie niepokojąco ciagnąć. Ze
                                              swej strony prponuje Bartoszcze i Somepointa albo Grbe.

P.S. Chciałbym podziękować osobom, które mnie wybrały, a szczególnie
                                              Carrrambie, było to naprawde miłe.
                                              • somepoint210 Re: do Tebe 16.09.04, 20:44
                                                Mnie Marcin nie bierz pod uwage, ewentualnie jak wszyscy sie nie sprawdza, nawet
                                                gorol7 czy willi2, moze wtedy:). Poza tym nie wyobrazam sobie, zeby Warszawiak
                                                moderowal forum Katowice, bylby to afront dla Was wszystkich. Wystarczy, ze w
                                                realu "Warszawka" wojewodztwami "moderuje".
                                                Ciesze sie, ze doszlo do takiej dyskusji, moze przez sam fakt jej zaistnienia
                                                poprawia sie wzajemne relacje i poziom dyskusji. Pozdr.
                                                • marcin841 Re: do Tebe 17.09.04, 13:42
                                                  > Mnie Marcin nie bierz pod uwage, ewentualnie jak wszyscy sie nie sprawdza,
                                                  nawe
                                                  > t
                                                  > gorol7 czy willi2, moze wtedy:). Poza tym nie wyobrazam sobie, zeby Warszawiak
                                                  > moderowal forum Katowice, bylby to afront dla Was wszystkich. Wystarczy, ze w
                                                  > realu "Warszawka" wojewodztwami "moderuje".
                                                  > Ciesze sie, ze doszlo do takiej dyskusji, moze przez sam fakt jej zaistnienia
                                                  > poprawia sie wzajemne relacje i poziom dyskusji. Pozdr.

To mam takie pytanko, dlaczego przywiało Cie akurat na forum Katowice?
                                        • tebe Re: do Tebe 16.09.04, 16:34
                                          Może przewrażliwiony, skoro wiesz, że to nie on porównał, tylko nawiązał.
                                          To sensowna wypowiedź - można tylko narzekać, że wątek skręcił w złą
                                          stronę, a Marcin nie chciał tego zatrzymać..
                                          Rzeczywiście lepiej niż gadać o małpie było zastanowić się co dziś warto w
                                          Katowicach zobaczyć i jak do tego przekonać świat.
                                          Jednocześnie - miał pełne prawo do tej wypowiedzi, nie można mu zamykać ust.
                                          Pozdrawiam
                                • stefan_ems Re: do Tebe - co ustalilismy 15.09.04, 17:58
                                  Również dołączam się z prośbą do TeBe o wzięcie pod uwagę IP osobników
                                  hierowski, psie.pole, bierun1, i być może katowiczanin9. Bardzo prawdopodobne
                                  jest, że pod tymi nickami kryje się tylko jedna osoba, którą zdradza ten sam
                                  styl pisania i błąd stylistyczny, powtarzający się jednocześnie w ich (jego)
                                  tekstach. Szkoda by było, żeby propozycje, o których tu dyskutujemy już od
                                  tygodni wetowała tylko jedna osoba.
                                  Pzdr.
                                  • psie.pole Re: do Tebe - co ustalilismy 16.09.04, 10:24
                                    Niech bierze pod uwagę IP ale przypominam, że już nawet kiedyś byłem
                                    fiodorusem. Też miałem podobny styl :)
                                    A co do modów - nie miałem nic do w miarę neutralnego bartoszcze i uznałem, że
                                    może być modem ale marcin841 mi się w jednym wypadku nie podoba: gdyby miał być
                                    tylko on i bartoszcze. Jeśli będzie trzeci moderator, tym razem z "polskiej"
                                    strony, to niech sobie marcin będzie tym modem.
                                    A co do cytatu marcina841, to nie chodzi mi o to czy "zepsuła" czy "nie
                                    zepsuła", ale o użycie jednoznacznie obraźliwego określenia w którym Polskę
                                    określa się jako "małpę". Mam nadzieję że kwestie tego cytatu na tym zakończymy
                                    i zajmiemy się modem.

Mam teraz pytanie, kogo z "polskiej" strony są w stanie zaakceptować arnold7,
                                    elver, wilym i spółka? Oczywiście poza osobami, które nie chcą tego robić czyli
                                    niestety np.bolkiem5.
    • tebe Re: do Tebe - co ustalilismy 16.09.04, 17:36
      Co z Towarzyskim?
      Wypadałoby je założyć, nie bardzo jest sens pokazywania pustego forum na
      Katowicach.
      BTW - Ustalcie sobie moderatora, rozumiem, że bartoszcze jest ok a Marcin
      zrezygnował sam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się