bydz 16.06.05, 16:15 Poszukuję opiekunki wiek 20-40 lat do 1,5 rocznego chłopczyka, o dobrym serduszku (ale nie za miękkim) na 9 gdz. dziennie przez 5 dni w tyg kontakt 696477407 po 18. Anna Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
whiteeye Re: PILNIE OPIEKUNKI ŻOLIBORZ 16.06.05, 21:28 Witam. Mam na imię Ola, jestem studentka trzeciego roku pedagogiki specjalnej (studia dzienne). Właśnie szczęśliwie zakończyłam sesję i poszukuję pracy na okres wakacji ( do 10 września), – ponieważ muszę jeszcze, właśnie we wrześniu odbyć praktyki asystenckie w szkole specjalnej. Jestem pogodna i opiekuńcza, lubię przebywać w towarzystwie dzieci i jestem zdania, że można się od nich wiele nauczyć. Jestem osoba spokojna, nie mam żadnych nałogów, a lubię przebywać na wolnym powietrzu, spacery, jazdę na rowerze. Lubię czytać i tworzyć. Doceniam też chwile spędzone w domu z najbliższymi – mam trójkę młodszego rodzeństwa i dwójkę starszego – wiec w domu zawsze jest wesoło. Moimi młodszymi braćmi opiekowałam się od ich najmłodszych lat, więc to w domu zdobywałam pierwsze, bardzo cenne doświadczenia w opiece nad dziećmi – ucząc się od mamy pielęgnacji i troski o maluchy. Bracia już dziś są prawie dorosłymi mężczyznami (Michał – 17 lat, Leopold – 14 i Grzegorz 11), więc moja opieka ogranicza się do rozmów i pomocy w nauce, ale zawsze milo wspominam chwile z ich dzieciństwa, które były tez moim udziałem. Jako studentka wciąż zdobywam nowe informacje także z zakresu rozwoju dziecka, nie jestem może specjalistką, ale studia dały mi wiedzę, która jest dużym uzupełnieniem wiedzy potocznej. W ciągu studiów uczęszczam jako wolontariuszka do ośrodka wsparcia, gdzie opiekuję się i spędzam czas z dziećmi w wieku przedszkolnym –wspólna zabawa, poszukiwanie sposobów na wesołe spędzenie czasu, ale też uczestnictwo w zajęciach, np. ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne. Dzieci są bardzo żywe i wiele razy wychodziłam z ośrodka zmęczona, ale zawsze szczęśliwa i pełna pozytywnych emocji. Od października będę miała zaszczyt opiekować się nowonarodzonym dzieckiem mojej koleżanki:). Od października będę też uczestniczyła jako słuchacz w zajęciach muzykoterapii połączonej z ruchem rozwijającym, prowadzonych w szkole przyszpitalnej. Uczestniczyłam jako wolontariusz w olimpiadzie specjalnej w pływaniu – byłam jedną z osób odpowiedzialnych za miłe i twórcze spędzenie czasu między startami zawodników. mieszkam na Zoliborzu ul. Slowackiego. kontakt mail’owy whiteeye@gazeta.pl lub telefoniczny 607886846. Życzę wszystkim miłego dnia. Odpowiedz Link