Dodaj do ulubionych

serial WIEDŹMIN

IP: *.starosielce.sdi.tpnet.pl 10.10.02, 12:45
ten serial to kpina z widza! awsze bede zastanawial sie jak to mozeliwe ze z
tak switnej powieści, tak bardzo filmowej, gotowej wrecz do przeniesienia na
ekran w stosunku 1:1, żywymi, inteligentnymi dialogami ZROBIONA TAKI
SZMELC!
Obserwuj wątek
    • noico Re: serial WIEDŹMIN 15.10.02, 18:40
      Ja już pisałam o tym wcześniej. Ten scenarzysta _Szczerbic czy jakoś tak ,
      powinien dostać wp..... za profanację.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka