Gość: desjudash
IP: *.starosielce.sdi.tpnet.pl
10.10.02, 12:45
ten serial to kpina z widza! awsze bede zastanawial sie jak to mozeliwe ze z
tak switnej powieści, tak bardzo filmowej, gotowej wrecz do przeniesienia na
ekran w stosunku 1:1, żywymi, inteligentnymi dialogami ZROBIONA TAKI
SZMELC!