Gość: chuuuudy IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.10.03, 07:31 Super film, dobrze, że ktoś pomyślał o tematyce więziennej, bo takiego filmu jeszcze nie ma. Gdy kupiłe go na CD oglądałem kilka razy pod rząd! Jeden z moich ulubionych filmów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj