Dodaj do ulubionych

Rób swoje, ryzyko jest twoje

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.10.03, 07:31
Super film, dobrze, że ktoś pomyślał o tematyce więziennej, bo
takiego filmu jeszcze nie ma. Gdy kupiłe go na CD oglądałem
kilka razy pod rząd! Jeden z moich ulubionych filmów.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka