Gość: kene Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.04, 20:50 Tak faceci smierdzą ale tylko niektórzy, ci co się nie umyli. Natomiast kobiety smierdzą wszystkie, bez wyjątku, nawet jak się umyją, a śmierdzą między nogami. Nie wiem czy sobie zdają z tego nawet sprawę, że wszystkie cipy smierdzą tak samo, jak zepsute sledzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gwiazda Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.chello.pl 27.01.04, 21:19 A moja cipka jest piękna i gładziutka...i pachnie jak brzoskwinka. A faceci za nią przepadają. Więc współczuję ci wieśniaku że, jak dotąd miałeś przyjemność tylko z cipami zajeżdżającymi śledziami. Dobrze, że nie trafiłeś na taką co jedzie XVIII-wiecznym kutrem rybackim...hehe...Ale może jak podbijesz do jakiejś panny ze wsi, z której pochodzisz no to wszystko przed tobą...pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jf Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: 217.96.111.* 04.02.04, 08:00 ujełaś to bardzo dobrze.pozdrawiam.trzymać tak dalej Odpowiedz Link Zgłoś
abracadabra_29 Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? 27.01.04, 23:21 to nie szwendaj się po jakiś zaułkach i nie będziesz trafiał na takie kobiety! A może mieszkasz nad morzem i stąd ta woń pochodzi?? Odpowiedz Link Zgłoś
chooligan Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? 29.01.04, 09:01 Gość portalu: kene napisał(a): > jak zepsute sledzie! Albo jak dorsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myjący się Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.acn.waw.pl 27.01.04, 23:24 Ja na przykład znam kolesia, który myje się raz na tydz. i za nic nie da się przekonać. Bez komentarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chemia Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 07:47 ja i moje koleżanki też coś tekiego zauważyłyśmy Czasami ma się ochotę zrobić mu naprawdę dobrze a tu Pach!! Dziwny zapach jakby niedokładnie umyci czy co? Chyba co nie którzy niedokładnie się myją Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? 28.01.04, 08:46 Kiedyś w Tok FM była rozmowa z kobietą z instytucji badania opinii społeczej OBOP, higienistką z Akademii Medycznej i sanitariuszem dużego szpitala wojewódzkiego. Posłuchałem, odłożyłem nadgryzioną kanapkę i straciłem apetyt. Żyjemy w kraju, gdzie codzienne mycie całego ciała jest nadal traktowane jak wielkopańska fanaberia, a cowieczorna zmiana bielizny to nadal rzadkość. Pytanie czy faceci śmierdzą, a czy wszystkie kobiety pachną? Tu nie ma napisanego, że jakaś grupa śmierdzi - zatem jeśli uogólniamy to w obie strony. Ludzie często śmierdzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x?x Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.wl.kielce.octava.net.pl 28.01.04, 09:13 Bo lepiej nie zakładać w domach wodomierzy. Zauważyłam, że niektórzy tych co je mają w domach zalatują lekko lub mocniej :) Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? 28.01.04, 10:20 Jakos mnie tak w domu wychowano, ze nie wącham ludzi. Niestety podróż w ciepłe dni, lub po deszczu w pojazdach komunikacji miejskiej daje dużo do "wąchania", nie tylko nie myte ciała ścierdzą, przepocone żakiety, sweterki i inna odzież nadaje powietrzu ten jedyny, niepowtarzalny klimat "murzyńskiej chaty". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek to prawda ze wiecej facetow smierdzi niz kobiet IP: *.jgora.dialog.net.pl 28.01.04, 22:29 wiem to z autopsji ,czy niektorzy sie wody boja?a jeszcze nie daj Boze w autobusie miejskim (ci co jezdza to wiedza o co chodzi) :)) tragedia ,trzeba w zime okna otwierac!!! ps.woda nie jest taka droga!!! :))) pozdro... Odpowiedz Link Zgłoś
balbinia Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? 29.01.04, 23:07 sloggi napisał: > Kiedyś w Tok FM była rozmowa z kobietą z instytucji badania opinii społeczej > OBOP, higienistką z Akademii Medycznej i sanitariuszem dużego szpitala > wojewódzkiego. Posłuchałem, odłożyłem nadgryzioną kanapkę i straciłem apetyt. > Żyjemy w kraju, gdzie codzienne mycie całego ciała jest nadal traktowane jak > wielkopańska fanaberia, a cowieczorna zmiana bielizny to nadal rzadkość. > Pytanie czy faceci śmierdzą, a czy wszystkie kobiety pachną? > Tu nie ma napisanego, że jakaś grupa śmierdzi - zatem jeśli uogólniamy to w > obie strony. Ludzie często śmierdzą. Duzo prawdy w tym co piszesz. Wyjechalam raz ze znajomymi na pare dni w polskie gory. Podsmiewali sie ze mnie, ze za duzo wody zuzywam i ze za czesto sie myje. A jeszcze dodam, ze wsrod moich znajomych nikt nie uzywa np nitki do czysczenia zebow, nie mowiac juz o innych srodkach higieniczno-pielegnujacych, ktore sa traktowane jako "babskie fanaberie". Zauwazylam (albo poczulam lepiej mowiac) ze niektore kobiety zrobia makijaz, wlosy, popsikaja sie mocno perfumami, ale czasu na poranny prysznic nie starcza.. Co do meskiej higieny, mysle, ze sytuacja wyglada tragicznie. Nie dbacie o zeby, stopy, dlonie. Jeden weekend w Polsce mi wystarcza, jedna przejazdzka zatloczonym autobusem i moj wniosek taki: na nieswieze ciala napsikaj kosmetykow, zuj gume i jest cool. Na wsiach zas sytuacja wyglada jeszcze gorzej.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Foxy DLACZEGO ZNAJOMI BALBINY TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.emu.int.pl / *.int.pl 02.02.04, 00:34 Wiesz zawsze myslalem ze znajomych sie wybiera - gratuluje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chemia Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 11:06 w całej dokładności chodzi o to że oni co niektórzy nawet zadbani nie umieją dokładnie umyć swojego penisa i to naprawdę jest problem dla wielu kobiet, bo sex oralny którzy faceci tak lubią jest wtedy niemożliwy. Problem w tym jak delikatnie powiedzieć to facetowi bo może on myśli że wszystko robi dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? 28.01.04, 11:13 A dlaczego chcesz mu to powiedzieć delikatnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chemia Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 11:26 bo nie chciałabym go zranić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: solo Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 12:24 Ja mam akuratnie zupełnie odmienne doświadczenia. Kiedyś pracowałem z taką starą babą, która miała chyba wodowstręt,bo nie dało się wejść do pokoju, w którym ona przesiadywała. Capiła wszystkim po kolei - niemytą cipą, skarpetami, potem i wszystkim innym co tam kobieta może wytworzyć. Smród był taki, że aż łzy z oczu kapały. A swoją drogą, zauważcie jeszcze jak śmierdzi kobieta na drugi dzień po stosunku zapachem skiśniętej spermy, albo jak ma period i zawczasu się nie umuje - toż to istne obrzydlistwo. A facet - cóz czasami skarpetki zaśmierdzą, albo z nieumytej fujarki i to wszystko. Na koniec o pani Stasi: Trzy zapachy pani Stachy, z przodu, z tyłu i spod pachy. Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? 28.01.04, 12:46 Gość portalu: solo napisał(a): > > A facet - cóz czasami skarpetki zaśmierdzą, albo z nieumytej fujarki i to > wszystko. > Masz tylko jedno wyjście - zmienić orientację i to wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akrus Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 13:37 To wcale nie taki głupi pomysł, bowiem z obserwacji wiem, że znacznie wiecej kobiet śmierdzi niż facetów. Kobiecy smród jest charakterystyczny: zepsute ryby! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: solo Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 13:41 Sloggi, ale po co miałbym zmieniać orientację, kiedy mimo wszystko ja za kobietami przepadam, za tymi wszystkimi krągłościami, zaułkami,szparkami ect... poza tym słyszałem, że z takimi jak Ty skłonnościami człowiek się już rodzi, więc zmiana orientacji na siłę obalałaby ten argument, który często jest używany w dyskusjach na temat homoseksualizmu, że to nie jest żadne zboczenie jeno genetyka. Tak więc wybacz ale pozostanę przy kobitkach, bo uważam że to jednak bardziej higieniczne i zgodne z naturą. A przy okazji przyznam Ci szczerze, że zasadniczo bawi mnie większość Twoich komentarzy,pomimo, że jestem nastawiony antygejowsko, więc jednak chyba jestem tolerancyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KUBA Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.acn.waw.pl 28.01.04, 14:15 Mi zona wylizuje codziennie rano kutacha przy lasce i nic nie smierdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? 28.01.04, 14:27 Z kim ty się kobieto zadajesz?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alusia Re: PAJDECZKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.04, 06:54 A co masz na myśli Pajdeczko zadając to pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: PAJDECZKA 29.01.04, 08:53 Gość portalu: Alusia napisał(a): > A co masz na myśli Pajdeczko zadając to pytanie? Raczej kogo...Nie myjących się facetów, sama o to pytasz przecież... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alusia Re: PAJDECZKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.04, 11:10 ja nie stwierdzilam że zadaję się z niemyjącymi facetami, czytaj uważnie moje posty, a potem pisz odpowiedź Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x?x Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.wl.kielce.octava.net.pl 29.01.04, 10:33 Do smrodu facetów dodałabym smród popielniczki. Oni zioną tanimi fajkami, są przesiąknięci tym smrodem. Im się wydaje, że wystarczy się umyć i użyć dezodorantu. Jak wam się przebywa w jednym pomieszczeniu z gościem, który co 30 min. idzie na fajkę. Fuuuj. Aha i niektórzy potwornie śmierdzą następnego dnia po przepiciu, jak to wszystko wychodzi przez skórę. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adaś N. Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: 216.127.82.* 29.01.04, 11:21 Niektórzy tak mają, że śmierdzą już w pół godziny po wyjściu spod prysznica. A z tym myciem to też nie należy przesadzać. Ja tam wolę naturalny zapach ciała (oczywiście o ile nie jest to psujący się pot) zamiast detergentu rodem z drogerii. Dodam jeszcze, że zapach który rozsiewają kobiety w czasie okresu jest gorszy od wszystkich skarpet, spoconych pach i niemytych fujar razem wziętych. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
fanta-girl do Kene 29.01.04, 11:47 poczytaj sobie kochanie kamasutre jesli nie masz ochoty wachac kobiet samodzielnie. Dowiesz sie na jakie trzy podstawowe grupy zapachowe dziela sie kobiety Co za tym idzie. Ktore sa najsmaczniejsz itd. Zapach wlasny a higiena to nie to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
saana ale naprawde niektorzy nie pachna fajnie 30.01.04, 13:04 mam dwoch takich znajomych - nie wiem czy to hormony. Dla mnie won jednego z nich byla rano naprawde ciezka do zniesienia. A drugi nawet jak nocowal w tym samym pokoju zostawial zapach samca. Myli sie obaj ,pucowali nie w tym wiec sek. Z doswiadczen kobiecych wiem ,ze ja nie pachne fajnie jak mam goraczke, stresy i poca sie nieprzyjemnie gdy przebywam w niedogrzanym pokoju. No i oczywiscie jak mam ´kres...ale Wy faceci okresu nie macie ;-) No to jak z tym jest u Was? Odpowiedz Link Zgłoś
sociopata Fanta-girl badz tak kochana i podszkol mnie w tych 01.02.04, 20:35 grupach zapachowych bo mam byc moze braki w wyksztalceniu. Ta niepewnosc mnie strasznie meczy. Ja to tylko tak normalnie obwachuje, jak pies-amator ktory nie czytal kamasutry. "Dowiesz sie na jakie trzy podstawowe grupy zapachowe dziela sie kobiety" Odpowiedz Link Zgłoś
formozus1 Kierujcie się nakazami św. Hieronima 02.02.04, 01:30 Zabraniał kąpieli uważając ją za profanację chrztu. Brud fizyczny jest oznaką czystości duchowej. Tak uważał święty katolicki. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Won Higiena! Higiena i jeszcze raz higiena! i edukacja IP: *.proxy.aol.com 02.02.04, 03:26 Mydlo drogie, woda droga, wanny nie ma prysznicu nie ma i jak tu nie smirdziec? Wzgladny dobrobyt jest konieczny do zaspokojenia wymagan higienicznych. Najpierw chleb potem mydlo. Najpierw mieszkanie z wanna i bierzaca woda, potem mozemy krytykowac tych ktorzy sie nie kapia codziennie. Ciekawy jestem jaki procent ludzi w Polsce robi bokami aby zarobic na kawalek chleba? Ciekawe jaki procent ludzi w Polsce posiada w domu wanna lub prysznic z bierzaca zimna i ciepla woda? Bylem w Polsce. Wiem jak to wyglada. Na wsiach nic sie prawie nie zmienilo w ostatnich stu latach. W mistach niewiele lepiej. Brak wszystkiego...a raczej brak pieniedzy aby po ludzku i higienicznie zyc. Czyja to wina? Wyklety powstan ludu ziemi Powstancie ktorych dreczy smrod.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ron|n Re: Higiena! Higiena i jeszcze raz higiena! i edu IP: 5.2.* / *.chello.pl 04.02.04, 12:17 Co ty pierdzielisz kolego. Na wsiach, bez obrazy, oczywiscie jest faktem ze w duzej ilosci domostw brak biezacej wody jest norma a miednica zastepuje wanne i prysznic. Ale chyba sobie jaja robisz piszac o miastach. Abstrachujac to swiatowca Won-a ktory to jezdzi po swiecie i byl tez w Polsce (i nawet sie jezyka nienajgorzej nauczyl) to proponuje zagladnac to jakis badan pierwszych lepszych jaki to procent francozow, holendrow, niemcow i innych nacji z zachodniej czesci kontynentu myje sie codziennie. Problem nie lezy w braku wody - wiec Won nie pieprz mi tu. Problem to kutura i przyzwyczajenia. Zestawienie procentowe ludzi niedbajacych o higiene zdecydowanie wskazuje na starsza grupe wiekowa, wiec jest to bardziej zlozone niz ci sie wydaje. Poza tym jakie masz pojecie o Polsce? O ile w ogole mieszkasz gdzies indziej... Jak cos sie nie podoba to wypad. Wydaje ci sie ze jestes lepszy bo cie mamusia z tatusiem, ciocia i wojeczkiem wywyezli gdzies gdzie na zycie zarabiali najpierw sprzadanie toalet, a teraz nianczeniem cudzych dzieci? Swiatowiec sie kurna znalazl. Gowno wiesz jak w Polsce co wyglada. Brak kasy to moze ty miales... ze na wode wam nie starczalo ;D. Tutaj zarabia sie mniej ale przynajmniej z duma czasami. Wole dostac 10 zlotych robiac cos godnego niz 25 zl zbierajac 12 godzin dziennie marchewki u pachnacego bossem farmera z usa a potem jeszcze mu kibel czyscic przez nastepne 8 godzin. Odpowiedz Link Zgłoś
demka Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? 03.02.04, 21:16 Oj śmierdzą co poniektórzy.U mnie w robocie na ten przykład jest gość,od którego dzień boży dzień jebie potem.Na szczęscie nie siedzi on ze mną w dziale,ale jego współpracownikom współczuję i dziwię się,że tyle miesięcy to znoszą.Mało tego.Wiem,że on ma dziewczynę.I zastanawiam jak ona to znosi.A smród jest taki,że w oczy szczypie.Jest też jedna lala u nas,która jak ma ciotę rozsiewa zapach zupy z kozy.Wejście po niej do kibla to kamikadze.No i nikt kurwa nie wie jak rozwiazac problem tego syfu.Jak walczyć z brudasami w robocie? Ludzie pomóżcie radą!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anton Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.icpnet.pl 03.02.04, 22:32 Może inaczej, Dlaczego ludzie w tropikach (ogromny upał) nie śmierdzą ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rusałka BO SIĘ QRWA NIE MYJĄ!!!!! IP: *.pl / *.one.pl 05.02.04, 00:59 lub z ryja-wtedy zepsute zęby;(( hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mrs. Norris Re: DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI TAK ŚMIERDZĄ? IP: *.client.comcast.net 05.02.04, 03:32 No coz jak odpowiedzial w filmie "Goscie, Goscie" (Les Visitors) Jacquasse do Hrabiego Godefroy de Montmirail po tym jak hrabia kazal mu sie umyc: "Alez Panie!!!Dwa niesiace temu kapalem sie w rzece!!!" Odpowiedz Link Zgłoś