Gość: Marek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.12.04, 13:33
Hm mam fajna kolezanke chyba cos wiecej do niej czuje bylismy ostatnio razem w
kinie i bylo super teraz chcialbym ja zaprosic na sylwestra ale nie wiem ona
chyba mnie traktuje jak kumpla, co robic? Jak jej powiem....hm musze
zaryzykowac :> Wiem ze mi nie pomozecie i tak :D Tak sobie pisze tylko ;]