Dodaj do ulubionych

granice kontaktu ojca z dzieckiem

13.02.11, 15:35
Mam prawie 40 lat, moja córka prawie 9. Jestem po rozwodzie,ale widuję się z córką często, dbam o to. Gdy córka jest u mnie śpi często ze mną w jednym łóżku, nie jest problemem też wykąpać ją w wannie.
Tymczasem jej matka uważa że to niemoralne, że jest za duża i powinna spać osobno, a jak się kąpie to nie powinienem wchodzić do łazienki. I jeszcze straszy mnie policją.
Uważam że to chore, kocham córkę, ona mnie i nigdy nie było z tym problemu, przecież to moje dziecko.
Czy może jednak nie mam racji?
Obserwuj wątek
    • polifonia1983 Re: granice kontaktu ojca z dzieckiem 29.03.11, 21:52
      Nie masz. Moja pasierbica też lubiła spać z m w łóżku i jeszcze pół roku temu chciała, żeby był przy kąpieli. I jej wytłumaczyliśmy, że jest już za duża. Bo jest, zaczyna dojrzewać, zaraz pojawią się jej zawiązki piersi. Musisz ją nauczyć, że są też faceci, którzy mogą chcieć ją skrzywdzić, a mogą to zrobić, jeśli będzie uważała, że nagość przez dorosłym mężczyzną jest ok.
      Poza tym, jeśli ex zechce ci dokopać, to cię posądzi o pedofilię. I może wygrać. Po co ci to? Nawet jeśli Ci nie udowodnią, mogą Ci ograniczyć widzenia, czy zasądzić na Twoją niekorzyść. Nie warto.
    • marynica Re: granice kontaktu ojca z dzieckiem 05.04.11, 17:52
      Nie masz racji i mówie Ci to jako kobieta. 9-letnia dziewczynka jest za duża, zeby spac z ojcem i żeby ojciec asystował jej przy kąpieli. Była zona straszy policją i potraktuj to powaznie. Znam przypadek, gdy ojciec został oskarzony o molestowanie 3-letniej córki przez mściwą byłą żonę. Zanim sie z tego wyplątał minęły lata i stracił kontakt z córką.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka