Dodaj do ulubionych

ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 17:46
J.W
CHYBA ZNOWU WIEM CO TO SA SAMOLOTY W BRZUCHU!!!
Jak ladnie zaczal sie ten rok... Swiat zawirowal.
Co ja tu wypisuje...
Obserwuj wątek
    • wadera3 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 18:00
      pasażerskie czy jakieś inne? a może tanie linie...? ;))))))))
      • pirat_sasza Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 18:05
        Jak tanie to nie jest najlepiej.

        Powodzenia
    • Gość: mloda 23 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: 82.195.102.* 01.01.05, 18:39
      jezeli z wzajemnoscia to ci zazdroszcze...
      mi jest strasznie smutno, bo ja chyba tez sie zakochuje,problem w tym ze on
      raczej nie...:-(
      zycze powodzenia.
    • Gość: JohnMalkovitch Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.toya.net.pl 01.01.05, 18:55
      Mam nadzieję, że nie bombowce...?
    • Gość: Bazyli aaaaaaaa IP: *.chello.pl 01.01.05, 19:00
      uwazaj ...

    • Gość: lady Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 01.01.05, 19:45
      Powodzenia! i zapnij pasy:)
      • tony82 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 19:50
        Albo weź opcję z poduszką powietrzną:P
    • Gość: c.kapturek Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 20:23
      hmm....samoloty w brzuchu, cos ty zjadł hę? motyle to sie ma <lol2> a widzisz
      nabazgrałeś bos szczesliwy dziś oki ;-)))))))))))))))))))))
    • leff Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 22:51
      lucky girl
      nie wierz mu , to było wczoraj , a on na pewno
      był "pod wpływem"
      dzisiaj już niczego nie pamieta,zresztą żona już mu to
      wybije z głowy ;-)
      • wadera3 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 22:52
        potrafisz się cieszyć szczęściem zakochanej ;)))))))
        • Gość: xy2 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: .48.242.* / 80.51.176.* 01.01.05, 22:53
          ludzie tak dziwnie reaguja nie wiem czemu
          • wadera3 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 22:56
            może zazdroszczą,a może wiedzą,że sylwestrowo-imprezowe zakochanie nie musi być
            forerver ;)))))
            • Gość: xy2 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: .48.242.* / 80.51.176.* 01.01.05, 23:00
              nie wazne, po co tak komentuja
              • Gość: c.kapturek Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 00:15
                eee a co w tym dziwnego, ze ludzie jej popisali watek, to jak gratulacje :)))
                swoja droga <wow> Lucky soorrryy zem ci sie z płcia pomyliła, wziełam ciebie ze
                meźczyzne :/ hehehe <lol> ;))
    • Gość: lucky/girl/ Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 02:29
      to nie bylo pod wplywem alkoholu...
      owszem zdarzylo sie w sylwestra...
      nie bylo tez chwilowe...
      minely juz 3 dni..i.. nie spie..nie jem
      prawie sie nie rozstajemy, choc jeszcze nie... i tak lepiej..
      odpowiem na Wasze watpliwosci, nie czeka na niego zadna zona...
      uszczypnelam sie... i nadal sie nic nie zmienilo!!!!!!!!!
    • Gość: lucky Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 06:59
      wiem wiem, to motylki w brzuchu, jest 6:58 a ja juz dawno gotowa do pracy,
      spiewam sobie przed pc....
      • Gość: agnes_magnes Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: 80.51.241.* 09.01.05, 00:18
        W takim razie też bym się chciała zakochać, bo wszędzie się spóźniam ;)
        • pauli7 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 09.01.05, 00:20
          ja tez tak chce!!!!!!!!!!
          gdzie nalezy wyslac stosowna petycje? i zeby jeszcze obustronnie bylo;)

          Pauli
          • Gość: agnes_magnes Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: 80.51.241.* 09.01.05, 00:27
            Popieram! Obustronnie musi być absolutnie :)
    • Gość: lucky Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 18:59
      minelo 11 dni
      juz jem w miare normalnie, ale.....nadal jestem zakochana, chyba tym razem na
      dluzej, nie widzielismy sie od wczoraj i juz baaaardzo tesknie :-))))
      chyba o to chodzi w zyciu....
      • Gość: c.kapturek Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 20:58
        ooo jesteś, byle tak dalej, wszystkiego dobrego :)))))))))))))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka