Gość: lucky IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 17:46 J.W CHYBA ZNOWU WIEM CO TO SA SAMOLOTY W BRZUCHU!!! Jak ladnie zaczal sie ten rok... Swiat zawirowal. Co ja tu wypisuje... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wadera3 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 18:00 pasażerskie czy jakieś inne? a może tanie linie...? ;)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
pirat_sasza Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 18:05 Jak tanie to nie jest najlepiej. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mloda 23 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: 82.195.102.* 01.01.05, 18:39 jezeli z wzajemnoscia to ci zazdroszcze... mi jest strasznie smutno, bo ja chyba tez sie zakochuje,problem w tym ze on raczej nie...:-( zycze powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JohnMalkovitch Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.toya.net.pl 01.01.05, 18:55 Mam nadzieję, że nie bombowce...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 01.01.05, 19:45 Powodzenia! i zapnij pasy:) Odpowiedz Link Zgłoś
tony82 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 19:50 Albo weź opcję z poduszką powietrzną:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c.kapturek Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 20:23 hmm....samoloty w brzuchu, cos ty zjadł hę? motyle to sie ma <lol2> a widzisz nabazgrałeś bos szczesliwy dziś oki ;-))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
leff Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 22:51 lucky girl nie wierz mu , to było wczoraj , a on na pewno był "pod wpływem" dzisiaj już niczego nie pamieta,zresztą żona już mu to wybije z głowy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wadera3 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 22:52 potrafisz się cieszyć szczęściem zakochanej ;))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy2 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: .48.242.* / 80.51.176.* 01.01.05, 22:53 ludzie tak dziwnie reaguja nie wiem czemu Odpowiedz Link Zgłoś
wadera3 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 01.01.05, 22:56 może zazdroszczą,a może wiedzą,że sylwestrowo-imprezowe zakochanie nie musi być forerver ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy2 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: .48.242.* / 80.51.176.* 01.01.05, 23:00 nie wazne, po co tak komentuja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c.kapturek Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 00:15 eee a co w tym dziwnego, ze ludzie jej popisali watek, to jak gratulacje :))) swoja droga <wow> Lucky soorrryy zem ci sie z płcia pomyliła, wziełam ciebie ze meźczyzne :/ hehehe <lol> ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucky/girl/ Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 02:29 to nie bylo pod wplywem alkoholu... owszem zdarzylo sie w sylwestra... nie bylo tez chwilowe... minely juz 3 dni..i.. nie spie..nie jem prawie sie nie rozstajemy, choc jeszcze nie... i tak lepiej.. odpowiem na Wasze watpliwosci, nie czeka na niego zadna zona... uszczypnelam sie... i nadal sie nic nie zmienilo!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucky Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 06:59 wiem wiem, to motylki w brzuchu, jest 6:58 a ja juz dawno gotowa do pracy, spiewam sobie przed pc.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnes_magnes Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: 80.51.241.* 09.01.05, 00:18 W takim razie też bym się chciała zakochać, bo wszędzie się spóźniam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pauli7 Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! 09.01.05, 00:20 ja tez tak chce!!!!!!!!!! gdzie nalezy wyslac stosowna petycje? i zeby jeszcze obustronnie bylo;) Pauli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnes_magnes Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: 80.51.241.* 09.01.05, 00:27 Popieram! Obustronnie musi być absolutnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucky Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 18:59 minelo 11 dni juz jem w miare normalnie, ale.....nadal jestem zakochana, chyba tym razem na dluzej, nie widzielismy sie od wczoraj i juz baaaardzo tesknie :-)))) chyba o to chodzi w zyciu.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c.kapturek Re: ZAKOCHALAM SIE WCZORAJ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 20:58 ooo jesteś, byle tak dalej, wszystkiego dobrego :))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś