Dodaj do ulubionych

Wasze potrzeby seksualne

18.05.04, 11:23
Panowie! Dlaczego na necie przechwalacie się jaki to posiadacie w sobie
wielki potencjał erotycznych mozliwości, jak to lubiecie seks i chcielibyście
robic to kilka razy dziennie, a gdy przychodzi co do czego okazuje sie,że
waszym szczytem mozliwości jest seks raz w tygodniu!Tyle narzekacie na
kobiety, że oziębłe,pruderyjne, a gdy trafi się "gorąca sztuka", po prostu
tchórzycie. Jestem bardzo ciekawa waszych komentarzy.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
        • babik Re: Wasze potrzeby seksualne 19.05.04, 09:13
          Wiadomo , że krowa która ryczy mało mleka daje.
          A gadanie jakim to jest się maczo podbudowywuje męskie ego. Zdecydowanie to
          dziecinada bo napisać można wszystko a zrobić zdecydowanie mniej.
          A przy okazji , może nie kręcisz facetów ??
          • sasha_m Re: Wasze potrzeby seksualne 19.05.04, 09:51
            babik napisał:

> A przy okazji , może nie kręcisz facetów ??

Nie, to chyba nie to.
            Z postu autorki można wywnioskować, że miała tych przygód wiele, a jak można
            mieć seksualną przygodę bez "kręcenia się" sobą nawzajem? Zakładam, że ci
            faceci nie byli przymuszani ;-)
            Raczej przychylam się do tej małomlecznej krowy ;-)))
            Skoczku, szukaj dalej (a po takich, co dużo piszą, wiele sobie nie obiecuj), bo
            są faceci, którzy mają chęć i dwa razy dziennie :-))
              • skoczek301 Re: Wasze potrzeby seksualne 19.05.04, 17:15
                Naprawdę sa tacy, którzy robią to dwa razy dziennie?? prosze o adres takiego.
                Może nie jestem pięknością, ale podobno mam to COŚ w sobie i jestem "niezła" w
                te klocki ( i do tego skromna....ha ha ). Nadal czekam na komentarze panów.
                            • skoczek301 Re: Wasze potrzeby seksualne 20.05.04, 14:23
                              nie, bzykac sie z kazdym kto sie nawinie to zbyt niebezpieczne. nie jestem az
                              taka desperatką.Wiem,wszyscy normalni, na poziomie i z duzym potencjałem sa
                              zajęci.Żonaci często sa niezaspokojeni, ale ci mnie nie kręca. i co robic?
                              • babik Re: Wasze potrzeby seksualne 20.05.04, 15:22
                                Słuchaj , są różne sposoby zaspokajania potrzeb.
                                Wszystko zależy od tego czy faceta chcesz traktować jako dodatek do członka ,
                                czy jako normalnego człowieka. Bo jak dodatek to polecam zakup wibratora , bo i
                                mały i łatwo schować i wieczorami nie pójdzie z chłopakami na piwo. A i jeszcze
                                zawsze gotowy :))))
                                No a jak człowieka , to jak to w życiu :)))
                              • sasha_m Re: Wasze potrzeby seksualne 20.05.04, 15:22
                                Czy masz tyle lat, ile wskazuje Twój nick, czyli 30? Jeśli tak, to faktycznie,
                                znalezienie faceta w tym wieku albo starszego, wolnego i z dużymi potrzebami
                                jest problemem :-(
                                A może pomyśl o młodszym. Taki lubi dużo, za bardzo jeszcze nie potrafi, ale to
                                w gruncie rzeczy plus: nauczysz od początku tego, co Ci odpowiada :-)
                                Wcale nie żartuję.
                                • skoczek301 Re: Wasze potrzeby seksualne 20.05.04, 15:45
                                  Wibrator juz przerabiałam. Znudził mi się, bo nie chciał rozmawiac i nie umiał
                                  mnie przytulić. To niesprawiedliwe, że marnuje sie tyle mojej energii
                                  seksualnej! Nie wiem jak to zabrzmi, ale obecnie mam dwóch facetów, jedynie do
                                  seksu, jak jeden zmęczony, dzwonię po drugiego. Ale to nie to, nie umien tak na
                                  dwa fronty. Ale nie chcę rezygnowac z seksu! To moja pasja!
                                      • cyganeczka1 Re: Wasze potrzeby seksualne 26.07.04, 15:47
                                        skoczek301 napisała:

> a swoja drogą to dziwne,że tylko dwóch mężczyzn zabrało głos. A ja naiwnie
                                        > liczyłam ,że nie będe mogła opędzic sie od napalonych facetów...chyba jednak
                                        > wrócę do przyjaciela z szuflady.

czytajac Twoje posty zastanawiam sie o co Ci tak faktycznie
                                        chodzi ??.. o doswiadczenia innych panow , porady ?..a moze tylko
                                        wirtualny SEX ??...
                                        zareczam ze sa faceci ktorzy to robia nawet wiecej jak dwa razy dziennie
                                  • cyganeczka1 Re: Wasze potrzeby seksualne 26.07.04, 15:51
                                    skoczek301 napisała:

> Wibrator juz przerabiałam. Znudził mi się, bo nie chciał rozmawiac i nie
                                    umiał
                                    >
                                    > mnie przytulić. To niesprawiedliwe, że marnuje sie tyle mojej energii
                                    > seksualnej! Nie wiem jak to zabrzmi, ale obecnie mam dwóch facetów, jedynie
                                    do
                                    > seksu, jak jeden zmęczony, dzwonię po drugiego. Ale to nie to, nie umien tak
                                    na
                                    >
                                    > dwa fronty. Ale nie chcę rezygnowac z seksu! To moja pasja!

skoro masz juz dwoch to na co Ci kolejny?... skoro sex jest Twoja pasja
                                    zawsze mozesz isc pracowac do Agencji bedziesz miala nie tylko przyjemnosc
                                    w sferze erotycznej ale i pieniazki za to ..

• cyganeczka1 Re: Wasze potrzeby seksualne 26.07.04, 15:43
          Twoje doswiadczenie jest Twoim doswiadczeniem i w rownym stopniu
          mozna Tobie jak i tym facetom co wspomnialas o nich jednakowo wierzyc
          Ja przynajmniej uwazam ze wiekszosc z tych co sie " chwali" ma ku temu
          podstawy by tak mowic a sadze ze nie musza robic tego na Forum by
          Tiobie to udowadniac
    • gomory Re: Wasze potrzeby seksualne 29.05.04, 10:37
      > przechwalacie się (...) jak to lubiecie seks i chcielibyście
      > robic to kilka razy dziennie, a gdy przychodzi co do czego okazuje sie,że
      > waszym szczytem mozliwości jest seks raz w tygodniu!

Siec ma to do siebie ze czesto przyciaga mitomanow, z jednej strony. Z drugiej,
      to jeszcze kwestia odpowiedniej partnerki. Wiele kobiet uwaza ze skoro nie maja
      widocznej nadwagi, i brak widocznych ubytkow w uzebieniu, to juz jest
      podniecajaca, a ze ma ochote na seks to jest "goraca sztuka" ;). Nie mam
      jakiegos potencjalu odbiegajacego od przecietnosci. Fizycznie bez wiekszego
      problemu moge sie kochac z duza przyjemnoscia te przykladowe 2 razy dziennie.
      Zdarzalo sie i o wiele czesciej, choc nie zawsze z partnerka ;). Nie uwazam bym
      sie lapal w gorne rejony "potencyjnych". Rozmawiam ze znajomymi, mam wlasne
      obserwacje i wychodzi mi ze po prostu najczesciej nie ma takiego napiecia
      seksualnego w kontaktach z ta sama partnerka na przestrzeni dluzszego okresu
      czasu. Nie zamierzam niczego ujmowac venno, bo bez watpienia mnostwo facetow
      uznaje ja za b. atrakcyjna, ale widac nie budzila az takich uniesien u swoich
      partnerow. Nie przyjmuj tego w zaden sposob osobiscie, po prostu ludzie musza
      byc odpowiednio "sparowani" by miedzy nimi zaiskrzylo i byli na siebie ciagle
      napaleni. Wiesz te same fantazje, pomyslowosc i fizyczny potencjal. Ludzi o
      obnizonym libido jest mniejszosc, reszta czy to kobiet czy mezczyzn jest po
      prostu nierozbudzona, maja kompleksy etc.
    • max.mauer Re: Wasze potrzeby seksualne 11.06.04, 22:06
      zgadzam się z tym, co napisał mój przedmówca.. do tanga trzeba dwojga.
      W swoim życiu poznałem wiele kobiet.. bardzo wiele.. ale tylko z nielicznymi
      miałem ochotę pójść do łóżka.. Po prostu w kobiecie musi być coś, co
      mnie "kręci".. I nie chodzi o urodę (akurat preferuję raczej intelekt a uroda
      na 2. pozycji :) ).
      Nie ma normy na męską formę. Są dni, tygodnie, ze rzeczywiście "dwa razy
      dziennie" to może być norma. Ale jeśli facet jest aktywny, ma jakąś pracę,
      zainteresowania to ma też problemy. A problemy skutecznie obniżają libido.
      Przynajmniej w moim przypadku.
      Do tego mogą dochodzić problemy natury psychicznej. Spotykasz fajnego faceta,
      który się Tobą opiekuje, spełnia twoje potrzeby... Fajnie, tylko że on może
      działać pod wpływem zaszłości z dzieciństwa.. Widzi w Tobie swoją matkę, której
      chce sprastać.. sprostać jej wymaganiom.. I wybacz, ale seks z własną matką to
      ochyda.. I w głowie takiego faceta z czasem podświadomie pojawia się włąśnie
      taka myśl.. I seks staje się żadkością i jest o wiele "gorszy"..
    • ellixire Re: Wasze potrzeby seksualne 27.06.04, 20:41
      Nie chciałbym wyjść na ryczaca krowe, ale prawda jest taka, że nigdy nie
      stchórzyłem. Bywało lepiej i gorzej i podpisuje sie pod kilkoma poprzednimi
      wypowiedziami.
      Faceta kreuje kobieta. Z jedna nie da sie nic wykręcic bez wiagry lub pół
      flaszki, z inną jak młody Bóg. Raz za razem nawet kilka dni bez przerwy.
      Jednak sama uroda nie wystarczy. Kiedyś przed laty miałem super przypadek.
      Laska jak Pamela westchnęła coś w stylu "zabierz mnie do nieba" i
      znieruchomiała.
      Zacząłem sie okopnie śmiać i wtedy ONA uciekła!!!
      Teraz opowiadam to jako dobry kawał.
      Drogie Panie !! Facet potrzebuje poczuć Waszą kobiecość i gotowość całkowitego
      oddania. Uczestnicto w akcie erotycznym musi byc obustronne. Inaczej będzie to
      tylko szybszy lub wolniejszy numerek i po meczu!
      Kazdego stać na wiele, ale to w połowie zalezy od partnerki.
      Pamiętajcie o tym !!
      • sasha_m Re: Wasze potrzeby seksualne 27.06.04, 23:30
        ellixire napisał:

> Drogie Panie !! Facet potrzebuje poczuć Waszą kobiecość i gotowość
        > całkowitego oddania. Uczestnicto w akcie erotycznym musi byc obustronne.
        > Inaczej będzie to tylko szybszy lub wolniejszy numerek i po meczu!
        > Kazdego stać na wiele, ale to w połowie zalezy od partnerki.
        > Pamiętajcie o tym !!

Skoczek sama o sobie mówi "gorąca sztuka", a widział ktoś gorącą sztukę leżącą
        jak kłoda??? Chociaż może ja się nie znam....
        Poza tym masz całkowitą rację :-)
    • ellixire Re: Wasze potrzeby seksualne 28.06.04, 19:02
      kiedys w madrym piśmie dla panów jedna pani udzielała rad, jak i co robić, aby
      kobiety mdlały z wrażenia !! Ciekawe było to, że ja to wszystko robie i
      odbierany jestem jak niewyżyty samiec !!!!
      To albo ja czegoś tu nie kumam, albo ta pani pomyliła profesje (zamiast
      udzielac rad powinna zająć sie np. sprzedawaniem cukrowej waty), albo
      dziewczyny po prostu nie wiedzą tak do końca czego chcą ??
      Powidzcie mi, czy gdybym jako wasz chłoptaś obmacywał was po kroczu w
      publicznym miejscu byłybyście happy ??
      Bo taka była jedna z tych rad !!
          • jill5 Re: Wasze potrzeby seksualne 12.09.04, 11:08
            A co zlego w smyraniu po dziurce...szczegolnie jesli w miejscu publicznym i
            ukradkiem? Ja to na przyklad bardzo lubie jak 'przypadkiem' mnie moj chlopak
            smyrnie po tyleczku gdzies na ulicy albo w w.w. supermarkecie. A co do lodow w
            przymierzalni to bez przesady...do tego etapu jeszcze nie doszlismy;) A na
            ulicy, szczegolnie po zmroku, na laweczce w parku to sie rozne rzeczy robilo:))
            • ellixire Re: Wasze potrzeby seksualne 12.09.04, 23:00
              No to wyobrax sobie, droga Jill, że zdecydowana wiekszość
              trzydziestoklikuletnich mężatek złapała by sie za głowę po przeczytaniu tego
              tekstu. Ale dlaczeg ? Tego nie jestem w stanie pojąć. Prawdopodobnie dlatego,
              że mam za mały mózg, albo krew wypełniając inne organy nie zasila mojego mózgu
              w należyty sposób
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka