01.07.05, 17:22
jak wam się podobaja bikini i mini i micro bikini z www.the-bikini.com , ja
chciałbym swoją dziewczynę w takim czymś zobaczyć ;)
Obserwuj wątek
    • edek52 Re: BIKINI 01.07.05, 17:23
      to jest świetne - www.the-bikini.com/galleries-minimicrolingerie/
      • ziyi Re: BIKINI 01.07.05, 18:34
        Nigdy bym takiego "czegos" nie zalozyla. Ale to na plaze chyba nie jest?
        • tomus_andronicus Re: BIKINI 01.07.05, 18:55
          zgadzam sie z toba w 100%... sam tez bym czegos takiego nie zalozyl:P rownie
          dobrze mozna chodzic nago. na jedno wychodzi, a placic nie trzeba:P
      • neder Re: BIKINI 01.07.05, 19:14
        e tam... to lepsze
        www.the-bikini.com/galleries-men/
        www.the-bikini.com/galleries-menlingeriestrings/

        a tu ostatnie zdjęcie pobija wszelkie rekordy
        www.the-bikini.com/galleries-men1/
        brrrrr... to chyba też nie na plażę ;)
    • tony82 Re: BIKINI 01.07.05, 18:53
      To raczej erotyczna bielizna niż bikini na plażę.
      • oxycort Re: BIKINI 01.07.05, 18:56
        Toż Talibowie w Guantanamo mają wiecej przestrzeni...
        ~~
        ox
    • mamba8 Re: BIKINI 01.07.05, 19:35
      tzn jak jesteś z kimś dłużej czemu nie.......ale chyba nie chciałbys żeby ją
      tak wszysycy oglądali na plaży ;o)

      tak w ogóle myślę, że cielesność jest piękna ale powinna mieć otoczkę
      tajemniczości ale jestem kobietą
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka