edek52 01.07.05, 17:22 jak wam się podobaja bikini i mini i micro bikini z www.the-bikini.com , ja chciałbym swoją dziewczynę w takim czymś zobaczyć ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edek52 Re: BIKINI 01.07.05, 17:23 to jest świetne - www.the-bikini.com/galleries-minimicrolingerie/ Odpowiedz Link Zgłoś
ziyi Re: BIKINI 01.07.05, 18:34 Nigdy bym takiego "czegos" nie zalozyla. Ale to na plaze chyba nie jest? Odpowiedz Link Zgłoś
tomus_andronicus Re: BIKINI 01.07.05, 18:55 zgadzam sie z toba w 100%... sam tez bym czegos takiego nie zalozyl:P rownie dobrze mozna chodzic nago. na jedno wychodzi, a placic nie trzeba:P Odpowiedz Link Zgłoś
neder Re: BIKINI 01.07.05, 19:14 e tam... to lepsze www.the-bikini.com/galleries-men/ www.the-bikini.com/galleries-menlingeriestrings/ a tu ostatnie zdjęcie pobija wszelkie rekordy www.the-bikini.com/galleries-men1/ brrrrr... to chyba też nie na plażę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tony82 Re: BIKINI 01.07.05, 18:53 To raczej erotyczna bielizna niż bikini na plażę. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: BIKINI 01.07.05, 18:56 Toż Talibowie w Guantanamo mają wiecej przestrzeni... ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
mamba8 Re: BIKINI 01.07.05, 19:35 tzn jak jesteś z kimś dłużej czemu nie.......ale chyba nie chciałbys żeby ją tak wszysycy oglądali na plaży ;o) tak w ogóle myślę, że cielesność jest piękna ale powinna mieć otoczkę tajemniczości ale jestem kobietą Odpowiedz Link Zgłoś