cheri-bibi Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 14:16 bo mam wrażenie, że faceci się rozleniwili i zagubili już instynkt łowcy... Odpowiedz Link Zgłoś
lady284 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 14:29 nie, im sama zdobycz do łóżka wchodzi... oni walczą o te które się szanują:) czyli dopiero o żony:) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: tak... 05.10.05, 08:47 agaga1234 napisała: > walcza z zonami... ...o alimenty Odpowiedz Link Zgłoś
krecilapka Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 15:10 Do niedawna mieszkalem w chalupie, ktorej okna wychodzily na tyly baletow. Moge przysiac na wszystko, ze co wieczor widzialem tam facetow walczacych do upadlego o swoje kobiety! Normalnie Braveheart dla kazdej. I juz macie prosta podpowiedz gdzie szukac mena ktory ma interesujace was cechy :). A teraz dziekowac mi! Odpowiedz Link Zgłoś
agaga1234 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 15:13 tanks ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
tingel-tangel Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 15:18 Można wywalczyć szacunek i posłuszeństwo. Uczucia się nigdy nie wywalczy. Odpowiedz Link Zgłoś
landrynka8 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 15:19 walczą ale trzeba im to umożliwić :)) Odpowiedz Link Zgłoś
cheri-bibi Re: Po co jak się same pchają?:P 04.10.05, 16:01 a ja właśnie często zauważam, że bardzo szybciutko się poddają, chowają ogon pod siebie i uciekają przy pierwszym niepowodzeniu... Odpowiedz Link Zgłoś
don_alehandro Re: Po co jak się same pchają?:P 05.10.05, 00:20 cheri-bibi napisała: > a ja właśnie często zauważam, że bardzo szybciutko się poddają, chowają ogon > pod siebie i uciekają przy pierwszym niepowodzeniu... Hmm.. Zacytuje w tym miejscu odpowiedź jednej ze znanych mi osób: "a ileż k..wa można walczyć bez efektu??" To by było na tyle. Nie mam aż takich problemów ale podzielam w pewnym ułamku zdanie cytowanej persony. Odpowiedz Link Zgłoś
mamba8 NIE 04.10.05, 16:27 Są totalnie rozleniwieni i przyzwyczajeni do tego, że chętne się znajdują i oni nie mają o co już tak zabiegać.... Odpowiedz Link Zgłoś
nom73 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 18:56 A po co? W życiu nie należy robić nic na siłę. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
supel11 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 19:14 Oczywiscie ze walcza tylko musza widziec ze warto walczyc i zabiegac.Nie wiem jak dla innych ale mi poczatki najbardziej sie podobaja. Odpowiedz Link Zgłoś
italy90 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 19:31 są realistami - walczą jeśli widzą cień szansy Odpowiedz Link Zgłoś
anetta101 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 23:31 mój kolega zwierzał mi się ostatnio- wiesz, mam już dosyć wyrywania panień i robienia z siebie głupka, poczekam sobie aż wybuduje chate z basenem to same do mnie przyjdą. bez komentarza! czasem mi ręce opadają jak słysze teksty facetów Odpowiedz Link Zgłoś
jagodnik Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 00:03 Walczą, walczą :) Tylko nie wszyscy wiedzą, że jak kobieta mówi NIE to oznacza to MOŻE, jak mówi MOŻE to oznacza to TAK. Ci niezorientowani uciekają :) Odpowiedz Link Zgłoś
don_alehandro Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 00:49 jagodnik napisał: > Walczą, walczą :) Tylko nie wszyscy wiedzą, że jak kobieta mówi NIE to oznacza > to MOŻE, jak mówi MOŻE to oznacza to TAK. Ci niezorientowani uciekają :) No nie, polewka, hahaha!!! To co to za kobieta, z Somalii?? W języku polskim NIE i MOŻE to różne wyrazy, więc nie mogą oznaczać tego samego. W kontaktach matrymonialnych nie można stosować takich fałszerstw i niedomówień, tu musi być wszystko jasne. Albo rybka, albo pipka, porządna kobieta albo wyraża chęci albo mówi "sp...laj" (byle dostatecznie szybko). Odpowiedz Link Zgłoś
cheri-bibi Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 10:27 a tam... nie rozumiesz kobiet... ja na przyklad przylapuje sie na tym, ze jak sie pokloce z facetem i mowie mu "spadaj", to tak naprawde mysle "podejdz i poprostu mnie mocno przytul i bedzie juz ok", nawet jak spobuje i znow mu powiem "nie podchodz do mnie" (jakos tak samo) to zaluje tych slow i najlepiej na swiecie by zrobil jakby i tak mocno mnie przytulil i poglaskal :P zakochalabym sie w nim ponownie, ale jak to Wam faceci wytlumaczyc? Odpowiedz Link Zgłoś
don_alehandro Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 10:42 Nic nie trzeba tłumaczyć, trzeba mówić to co chcecie przekazać, troche mniej tej zagadkowości a problemów z komunikacją nie będzie. A co do postu gościa powyżej (który napisał że ma dość i wznowi łowy jak bedzie miał chate z basenem) to wcale nie głupio myśli. Mądrze też nie bo w Polsce te chate bedzie miał dopiero koło 50-tki jak już wiele z kobietą nie zdziała. Odpowiedz Link Zgłoś
squirrel22 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 16:38 NIE NIE NIE NIE TO NIE MÓWIĘ NIE GDY MYŚLĘ NIE CZEMU TY CZYTASZ NIE JAKBY NIE BYŁO TAK? oto rzekła kobieta :) Odpowiedz Link Zgłoś
jagodnik Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 07.10.05, 00:24 Na szczęscie nie wszystkie kobiety utożsamiają się z Nosowską. Odpowiedz Link Zgłoś
boski.facet Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 15:21 W dzisiejszych czasach nadpodaży prawie nie ma takiej potrzeby, choć raz zdarzyło mi się i było to fajne. Trochę w tym Waszej winy drogie kobietki :). Odpowiedz Link Zgłoś
cheri-bibi Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 19:35 acha, to jak drogi mezczyno zrobic, aby facet sie nie zniechecal i jednoczesnie nie wyjsc na łatwą? Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 20:02 A może zacznij od prostych komunikatów? Precyzyjnych. Bez konieczności domyślania się o co właściwie Ci chodzi. Aha, jestem kobietą żeby nie było wątpliwości tyle, że typowo kobiece gierki uważam za idiotyczne. Chcesz kogoś uwieść? Zrób to. Uzna Cię za łatwą? Krzyż gościowi na drogę. Odpowiedz Link Zgłoś
diegoa1 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 20:53 SWIETNY TEMAT! Własnie,Kobiety.Jak to z Wami jest bo własnie jestemn w trakcei rozwijania znajomości z dziewczyna( 4 randki:) ) I co jak chciałe sie ze mna spotkac to mam dalej wlaczyc? A własnie jak sie walczy??? Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
cheri-bibi Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 06.10.05, 10:12 jak zabiegac sie o jej wzgledy... z mojego doswiadczenia: kobiety uwielbiaja dostawac kwiaty, ale tak aby inne kobiety mogly jej zazdroscic - np. kurierem do pracy wielki bukiet, w porze najwiekszego ruchu. Jest to nie tylko romantyczne ale i sprawia kobiecie wielka przyjmenosc zazdrosc kolezanek hehe :) Poza tym lubia gdy faceci lubia ich niedociagniecia, np garbaty nosek, jak facet powie, ze ma slodki nosek, to nie tylko kobieta czuje sie przy nim swobodniej, pozbawia sie kompleksow, ale czuje sie kochaną kobietą!!! A wierz mi, kobieta, ktora czuje sie kochana to wspanialy cud :) dlatego czesto trzeba jej o tym przypominac, zmartwie Cie, nawet po 20 latach malzenstwa. Kobiety szybko zapominaja deklaracje sprzed miesiaca... niestety, ale tak jest to by byla lekcja pierwsza :) Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon2 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 22:08 tak!!!! choć w moim przypadku przypomina to raczej wojnę pozycyją...ale walczę nadal:-) Odpowiedz Link Zgłoś
jula09 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 22:14 Walczą o te kobiety o które warto walczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
cheri-bibi Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 06.10.05, 10:12 ach, ilu rycerzy nagle się ukazuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
jagodnik Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 07.10.05, 00:44 cheri- bibi, to była sympatyczna lekcja a dla niektórych repetytorium :) A co do zagadnienia " jak nie wyjść na łatwą " to poprostu bądź sobą, czekaj na faceta który to doceni. Odpowiedz Link Zgłoś