Dodaj do ulubionych

Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety?

04.10.05, 14:14
j/w
Obserwuj wątek
    • cheri-bibi Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 14:16
      bo mam wrażenie, że faceci się rozleniwili i zagubili już instynkt łowcy...
      • lady284 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 14:29
        nie, im sama zdobycz do łóżka wchodzi...
        oni walczą o te które się szanują:) czyli dopiero o żony:)
        • agaga1234 tak... 04.10.05, 14:50
          walcza z zonami...
          • bellima Re: tak... 05.10.05, 08:47
            agaga1234 napisała:

            > walcza z zonami...


            ...o alimenty
    • krecilapka Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 15:10
      Do niedawna mieszkalem w chalupie, ktorej okna wychodzily na tyly baletow. Moge przysiac na wszystko, ze co wieczor widzialem tam facetow walczacych do upadlego o swoje kobiety! Normalnie Braveheart dla kazdej. I juz macie prosta podpowiedz gdzie szukac mena ktory ma interesujace was cechy :).
      A teraz dziekowac mi!
      • agaga1234 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 15:13
        tanks ;))))
    • tingel-tangel Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 15:18
      Można wywalczyć szacunek i posłuszeństwo. Uczucia się nigdy nie wywalczy.
    • landrynka8 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 15:19
      walczą ale trzeba im to umożliwić :))
    • tony82 Po co jak się same pchają?:P 04.10.05, 15:25


      • cheri-bibi Re: Po co jak się same pchają?:P 04.10.05, 16:01
        a ja właśnie często zauważam, że bardzo szybciutko się poddają, chowają ogon
        pod siebie i uciekają przy pierwszym niepowodzeniu...
        • tony82 Re: Po co jak się same pchają?:P 04.10.05, 17:03
          To też prawda.
        • don_alehandro Re: Po co jak się same pchają?:P 05.10.05, 00:20
          cheri-bibi napisała:

          > a ja właśnie często zauważam, że bardzo szybciutko się poddają, chowają ogon
          > pod siebie i uciekają przy pierwszym niepowodzeniu...

          Hmm.. Zacytuje w tym miejscu odpowiedź jednej ze znanych mi osób:
          "a ileż k..wa można walczyć bez efektu??"
          To by było na tyle. Nie mam aż takich problemów ale podzielam w pewnym ułamku zdanie cytowanej persony.
    • mamba8 NIE 04.10.05, 16:27
      Są totalnie rozleniwieni i przyzwyczajeni do tego, że chętne się znajdują i oni
      nie mają o co już tak zabiegać....
    • nom73 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 18:56
      A po co? W życiu nie należy robić nic na siłę. :-)
    • supel11 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 19:14
      Oczywiscie ze walcza tylko musza widziec ze warto walczyc i zabiegac.Nie wiem
      jak dla innych ale mi poczatki najbardziej sie podobaja.
    • italy90 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 19:31
      są realistami - walczą jeśli widzą cień szansy
      • anetta101 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 04.10.05, 23:31
        mój kolega zwierzał mi się ostatnio- wiesz, mam już dosyć wyrywania panień i
        robienia z siebie głupka, poczekam sobie aż wybuduje chate z basenem to same do
        mnie przyjdą.

        bez komentarza!
        czasem mi ręce opadają jak słysze teksty facetów
    • jagodnik Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 00:03
      Walczą, walczą :) Tylko nie wszyscy wiedzą, że jak kobieta mówi NIE to oznacza
      to MOŻE, jak mówi MOŻE to oznacza to TAK. Ci niezorientowani uciekają :)
      • don_alehandro Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 00:49
        jagodnik napisał:

        > Walczą, walczą :) Tylko nie wszyscy wiedzą, że jak kobieta mówi NIE to oznacza
        > to MOŻE, jak mówi MOŻE to oznacza to TAK. Ci niezorientowani uciekają :)

        No nie, polewka, hahaha!!!
        To co to za kobieta, z Somalii?? W języku polskim NIE i MOŻE to różne wyrazy, więc nie mogą oznaczać tego samego. W kontaktach matrymonialnych nie można stosować takich fałszerstw i niedomówień, tu musi być wszystko jasne. Albo rybka, albo pipka, porządna kobieta albo wyraża chęci albo mówi "sp...laj" (byle dostatecznie szybko).
        • cheri-bibi Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 10:27
          a tam... nie rozumiesz kobiet... ja na przyklad przylapuje sie na tym, ze jak
          sie pokloce z facetem i mowie mu "spadaj", to tak naprawde mysle "podejdz i
          poprostu mnie mocno przytul i bedzie juz ok", nawet jak spobuje i znow mu
          powiem "nie podchodz do mnie" (jakos tak samo) to zaluje tych slow i najlepiej
          na swiecie by zrobil jakby i tak mocno mnie przytulil i poglaskal :P
          zakochalabym sie w nim ponownie, ale jak to Wam faceci wytlumaczyc?
          • don_alehandro Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 10:42
            Nic nie trzeba tłumaczyć, trzeba mówić to co chcecie przekazać, troche mniej tej zagadkowości a problemów z komunikacją nie będzie. A co do postu gościa powyżej (który napisał że ma dość i wznowi łowy jak bedzie miał chate z basenem) to wcale nie głupio myśli. Mądrze też nie bo w Polsce te chate bedzie miał dopiero koło 50-tki jak już wiele z kobietą nie zdziała.
      • squirrel22 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 16:38
        NIE NIE NIE
        NIE TO NIE
        MÓWIĘ NIE GDY MYŚLĘ NIE
        CZEMU TY CZYTASZ NIE JAKBY NIE BYŁO TAK?

        oto rzekła kobieta :)
        • jagodnik Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 07.10.05, 00:24
          Na szczęscie nie wszystkie kobiety utożsamiają się z Nosowską.
    • boski.facet Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 15:21
      W dzisiejszych czasach nadpodaży prawie nie ma takiej potrzeby, choć raz
      zdarzyło mi się i było to fajne.
      Trochę w tym Waszej winy drogie kobietki :).
      • cheri-bibi Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 19:35
        acha, to jak drogi mezczyno zrobic, aby facet sie nie zniechecal i jednoczesnie
        nie wyjsc na łatwą?
        • triss_merigold6 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 20:02
          A może zacznij od prostych komunikatów? Precyzyjnych. Bez konieczności
          domyślania się o co właściwie Ci chodzi.
          Aha, jestem kobietą żeby nie było wątpliwości tyle, że typowo kobiece gierki
          uważam za idiotyczne.
          Chcesz kogoś uwieść? Zrób to.
          Uzna Cię za łatwą? Krzyż gościowi na drogę.
          • diegoa1 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 20:53
            SWIETNY TEMAT!

            Własnie,Kobiety.Jak to z Wami jest bo własnie jestemn w trakcei rozwijania
            znajomości z dziewczyna( 4 randki:) ) I co jak chciałe sie ze mna spotkac to
            mam dalej wlaczyc? A własnie jak sie walczy???
            Pozdrawiam!
            • cheri-bibi Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 06.10.05, 10:12
              jak zabiegac sie o jej wzgledy... z mojego doswiadczenia: kobiety uwielbiaja
              dostawac kwiaty, ale tak aby inne kobiety mogly jej zazdroscic - np. kurierem
              do pracy wielki bukiet, w porze najwiekszego ruchu. Jest to nie tylko
              romantyczne ale i sprawia kobiecie wielka przyjmenosc zazdrosc kolezanek
              hehe :)

              Poza tym lubia gdy faceci lubia ich niedociagniecia, np garbaty nosek, jak
              facet powie, ze ma slodki nosek, to nie tylko kobieta czuje sie przy nim
              swobodniej, pozbawia sie kompleksow, ale czuje sie kochaną kobietą!!! A wierz
              mi, kobieta, ktora czuje sie kochana to wspanialy cud :) dlatego czesto trzeba
              jej o tym przypominac, zmartwie Cie, nawet po 20 latach malzenstwa. Kobiety
              szybko zapominaja deklaracje sprzed miesiaca... niestety, ale tak jest

              to by byla lekcja pierwsza :)
    • abaddon2 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 22:08
      tak!!!!
      choć w moim przypadku przypomina to raczej wojnę pozycyją...ale walczę nadal:-)
      • jula09 Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 05.10.05, 22:14
        Walczą o te kobiety o które warto walczyć.
        • cheri-bibi Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 06.10.05, 10:12
          ach, ilu rycerzy nagle się ukazuje :)
          • jagodnik Re: Czy dziś mężczyźni jeszcze walczą o kobiety? 07.10.05, 00:44
            cheri- bibi, to była sympatyczna lekcja a dla niektórych repetytorium :)

            A co do zagadnienia " jak nie wyjść na łatwą " to poprostu bądź sobą, czekaj
            na faceta który to doceni.


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka