socjolozkaonline
19.11.05, 19:00
witam :) piszę właśnie artykuł www.miłość.pl. i chętnie porozmawiałabym o
waszych doświadczeniach z tym związanych. po co To wszystko?, mówiąc krótko,
i czy TO się udaje ;)?
interesuję mnie opowieści szczęśliwe i nieszczęśliwe, spójne i pourywane, te,
które właśnie się toczą, i te, które toczyć się przestały.
moje gg: 2083015. pozdrawiam.