Dodaj do ulubionych

Męska depilacja

09.08.10, 23:41
Nie jest prawdą, że na depilację zgłaszają się jedynie geje, chippendalesi i
modele pozujący do katalogów z bielizną. Zabieg ten przestaje być wreszcie
utożsamiany ze sferą seksu. Dziś usuwanie owłosienia staje się coraz częstsze
ze względów higienicznych. Prezentujemy trzy najpopularniejsze metody.
www.logo24.pl/Logo24/1,86375,8211421,Akcja_depilacja.html
Obserwuj wątek
    • areyousingle Re: Męska depilacja 17.01.11, 15:25
      Jak któryś chłop miałby wątpliwości co do konieczności depilowania sobie tego i owego niech przeczyta opinię kobiet na ten temat: www.perfectdating.pl/artykuly-o-tematyce-pua/22-jak-podrywac/186-rozwiazanie-wlochatego-problemu.html
      • sibeliuss Re: Męska depilacja 25.01.11, 00:23
        To zdecydowanie strona dla perfektów :)
        • nie_tylko_ja Mężczyzna też ma prawo być zadbany 16.05.13, 10:47
          Może mu w tym pomóc jeszcze jedna metoda epilacji - Epilfree. Zalety są przedstawione na stronie
          studiourodylaura.pl/uslugi/kosmetyka-ciala/epilfree-rzeszow.html
      • piano_barti Re: Męska depilacja 10.02.11, 23:57
        Był taki odcinek gdzie wyjątkowo Materna nie był siotrą Ireną tylko przeprowadzał jako "dziennikarz" wywiad z "doktorem" czyli Mannem na temat tego co sobie gdzie golic i po co:PPP Poziom podobny:)
      • zawsze_cukiereczek Re: Męska depilacja 08.05.13, 11:20
        To ja się też dorzucę. Wydaje mi się, że owłosienie to nie kwestia upodobań co osoby, która je nosi, czyli gdyby Ryan Gosling (kocham!) miał włosy pod pachami czy nie, to i tak byłby dla mnie tak samo atrakcyjny. Ale też wiadomo, fryzura musi być fajna i jakieś wąsiki też odpadają.

Jako ciekawostka - wyniki ankiety na temat owłosienia u mężczyzn. Może komuś się przyda: volantification.pl/2013/04/04/meski-znaczy-owlosiony
        • sibeliuss Re: Męska depilacja 08.05.13, 12:35
          A ja myślałem, że to idol nastolatek.
    • tomaszek21_6 Re: Męska depilacja 20.03.12, 10:05
      Witam,
      To wiedzę podobny artykuł jak tutaj:
      kosmetykidlamezczyzn.net.pl/2012/02/26/depilowac-czy-nie-depilowac/
      tylko, że problem polega na tym, że jest to trochę nie do przyjęcia, robi się z faceta nie wiadomo co, a później kobiety same wzdychają za prawdziwymi mężczyznami przy, których czują się dobrze i bezpiecznie. Który zamiast depilować siebie, ubierać się i przeglądać bieliznę dla siebie dba o nie.... to chodzi o priorytety
      • sibeliuss Re: Męska depilacja 20.03.12, 15:59
        Golisz, depilujesz czy zostawiasz?
    • masqara Re: Męska depilacja 30.11.12, 16:54
      ja co dwa tygodnie depiluję klatę
      • sibeliuss Re: Męska depilacja 02.12.12, 02:41
        masqara napisał:

> ja co dwa tygodnie depiluję klatę

Czym?
        • en_be Re: Męska depilacja 16.01.13, 15:07
          pewnie woskiem
          • sibeliuss Re: Męska depilacja 17.01.13, 16:05
            Jasne, chyba takim z gromnicy.
    • sibeliuss Re: Męska depilacja 11.03.13, 08:24
      Inne też testowałaś?
      • diabelskipomiot Re: Męska depilacja 11.04.13, 18:29
        Ja sobie raz pojechałem woskiem i potem pocisnąłem epilfree, żeby w kółko nie męczyć się z bólem. Laserówka na moich blond włosach - kupa szmalu i efekt niemal żaden.
        • sibeliuss Re: Męska depilacja 16.04.13, 09:20
          Ale co depilowałeś, że nie ma efektu?
    • diabelskipomiot Re: Męska depilacja 17.04.13, 02:24
      Z ef? Tak... Jeszcze mnie pewnie parę zabiegów czeka, ale myślę, że nie dużo, bo już po jednym jest dobry efekt. Dobre geny widać ;) A co do następnego pytania - klatę i kończyny ;)
    • dereesz Re: Męska depilacja 09.05.13, 08:08
      Depilacje najczęściej stosuje latem. A zima wole być zarośniętym facetem.
      • oootttooo1 Re: Męska depilacja 09.05.13, 14:45
        Zimą to różnie, jak mi się zachce, ale latem to wręcz konieczność. Zastanawiam się właśnie nad kupnem urządzenia bodygroom philipsa. Dobrą opcją jest to, że nie musiałbym się od razu golić 'na łyso', tylko jest kilka możliwości. A znajomy używał i mówił, że w ogóle nie drażni skóry.
        • izyrider Re: Męska depilacja 23.05.13, 16:03
          ja depiluje sie systematycznie co 6-7 tygodni..klatki piersiowej nie depiluje poniewaz nie jest owlosiona,nog tez nie ..nie wydaje sie to konieczne,pod pachami i okolice genitali owlosienie opalam zapalniczka gazowa,caly proces nie trwa wiecej niz 5 minut i wbrew pozora nie jest bolesny,polecam..kazdy moze zrobic to w domu bez problemow
        • izyrider Re: Męska depilacja 23.05.13, 16:09
          ja depiluje sie systematycznie co 6-7 tygodni..klatki piersiowej nie depiluje poniewaz nie jest owlosiona,nog tez nie ..nie wydaje sie to konieczne,pod pachami i okolice genitali owlosienie opalam zapalniczka gazowa,caly proces nie trwa wiecej niz 5 minut i wbrew pozora nie jest bolesny,polecam..kazdy moze zrobic to w domu bez problemow a nawet kobiety w wieku powyzej 22 l przy odrobinie pomyslowosci moga sprobowac
          • 0bondii Re: Męska depilacja 25.05.13, 17:12
            Czym??? Zapalniczką gazową??? O w życiu..
    • marek_doch Re: Męska depilacja 10.06.13, 10:46
      według mnie depilowanie się mężczyzn wcale nie jest gejowskie ani nic z tych rzeczy, przede wszystkim liczy się higiena, uważam, że najlepszy efekt przynosi wosk, jest wiele firm oferujących tego typu zabiegi, ALE trzeba umieć wybrać właściwy salon, osobiście polecam timeforwax.pl/ szybko i w miarę bezboleśnie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka