mariano14
22.10.06, 16:50
Witam.
Jestem powaznym facetem na kierowniczym stanowsiko po przejsciach i stalo
sie. Od dwoch miesiecy mam nowa asystentke. Dziewczyna jest bardzo
kompetentna a do tego bardzo atrakcyjna. Zauwazylem , ze jestem coraz
bardziej oczarowany ta piekna kobieta. Problem w tym, ze ona jesz mezatka i z
tego wzgledu dla mnie nieosiagalna. w sumie nie wiem za bardzo co zrobic bo w
koncu nad uczuciami nie ma kontroli chociaz wydawalo mi sie ze zawsze bylem w
stanie to kontrolowac.
Czy ktos byl w podobnej sytuacji?