waldek1610
05.01.07, 11:13
Panowie podpowiedzmy wreszcie administratorowi Paskalowi na jakie tematy
chcemy naprawde rozmwaiac na naszym wlasnym meskim forum!
Wezmy sprawy w nasze rece drodzy Panowie, bo jak narazie to forum wyglada tak
jakby wegetarianie opanowali Polskie stolowki i wpychali Polakom zurawine i
szpinak na sile do ust. I do tego pokazywali na duzym ekranie filmy
o "Obrzydliwych dzikich miesorzercach"....
Moja podpowiedz dla admina;
Mezczyzni chcieliby na wlasnym forum rozmawiac o seksie, wypoczynku,
samochodach, piwie itd