Dodaj do ulubionych

markowe ciuchy

16.10.11, 20:48
Lubię kupować markowe ubrania. To nie chodzi o to, że się przez to lepiej czuję, ale z powodu ich lepszej jakości. Wcale nie wydaję na nie kupę kasy, ponieważ szukam okazji na wyprzedażach i czasem garnitur Bossa kupię taniej od tego z jakiegoś Bytomia. Ostatnio odkryłem pewną prawidłowość ze skarpetkami. Te pakowane po pięc za 10 zł przecierają się po pół roku, a te po 15 albo 25, a nawet 39 zł za sztukę noszą się latami.
Ciekawe, jakie doświadczenia mają inni i jakie marki preferują?
Obserwuj wątek
    • szelmostwa_dziewczynki Re: markowe ciuchy 17.10.11, 16:12
      Ja lubię pewne marki, do których niestety dostęp w Polsce jest ograniczony. Ale zapisałam się do klubu Stilago, tam kupuję sobie ubrania ulubionych marek, zwłaszcza, że wychodzi dużo taniej niż bezpośrednio w sklepach zagranicznych. Płatność dopiero przy odbiorze więc nie ma ryzyka, można obejrzeć czy towar faktycznie się zgadza etc.
    • satynowy_magik Re: markowe ciuchy 30.12.11, 10:09
      Ja kupuję tylko oryginalne ciuchy. Wiadomo, że zazwyczaj się płaci dużo wiecej właśnie za dobrą jakość.

Jestem fanem gier komputerowych i często kupuje koszulki z motywami i wzorami związanymi z grami. Gdybym kupował podróbki to wzory, ktora stanowią istotę koszulki z piorą się po dwóch praniach.

Ale kiedy kupuje oryginalne koszulki w Polsce może je kupić tylko w jednym sklepie Level77 to tam mogę prac i prać.
    • jestembartolomeo Re: markowe ciuchy 06.11.13, 08:57
      też wolę ubrania dobrej jakości spodnie często kupuję w www.jeans.pl, a bluzy np. w chillout-shop.pl i dzięki temu nie muszę tak często kupować nowych ubrań, jeśli chodzi o spodnie to dobrze jest przed praniem odwrócić na lewą stronę to też wydłuża ich żywotność
      • paula_kowal Re: markowe ciuchy 03.01.14, 10:48
        Zdecydowanie bardziej wolę markową odzież niż rzeczy z tanich sieciówek. Z własnego doświadczenia wiem, że czasem lepiej wydać więcej na coś dobrego, co będzie się nosić przez lata. Najchętniej kupuję w Henri Lloyd. Lubię marinistyczne wzory, a ich ciuchy są naprawdę świetne. Polecam. Zakupy można robić też przez internet na www.henrilloyd.pl.
    • saqigar Re: markowe ciuchy 08.01.14, 14:48
      Dobre. Watek do brandzlowania sie specjalistow od marketingu forumowego :D.

BTW. Bytom to tez marka - polska. Bardzo dobra i z cala pewnoscia nie trzeba sie jej wstydzic.
    • franklina Re: markowe ciuchy 20.02.14, 12:34
      Uwaga! JOHN FRANK STUDIO – nowa marka na rynku ogłasza niepowtarzalną PROMOCJĘ :)

Polub nas na Facebook-u, a robiąc zakupy na hasło: JFS na www.outlet-mania.pl uzyskasz 10% rabatu. Do dzieła :)
    • pieniek8 Re: markowe ciuchy 25.03.14, 21:47
      Każdy z nas chce wyglądać modnie więc nic w tym dziwnego nie ma, że niektórzy po prostu w głównej mierze kupują oryginalne ubrania, skoro ich stać, to co stoi na przeszkodzie?

Osobiście ze swojej strony mogę polecić ten sklep: importer24.eu/ na którym jest to wszystko w bardzo niskich i atrakcyjnych cenach :)
    • designing Re: Saqigar :))) 27.03.14, 11:43
      Saqigar, ale przyznasz, że teksty są piękne i chwytają za serce jak piosenka z Rejsu :))) Co prawda działamy na Fruitach i Hanesie (oryginalnych! :D ) więc raczej w kategoriach "markowości" się nie mieścimy (i nie dajemy rabatów na fejsie za polubienie ;) ) ale z tych market-wpisów zaprojektujemy kilka t-shirtów :)
      Dzięki za ten wątek - proszę o jeszcze :D
      Pozdrawiam!
      • saqigar Re: Saqigar :))) 27.03.14, 17:21
        A to sie zgodze. Poprosze o koszulke z cytatem (poprosze o korekte bledow):
        "Ale kiedy kupuje oryginalne koszulki w Polsce może je kupić tylko w jednym sklepie Level77 to tam mogę prac i prać."
        • designing Re: Saqigar :))) 31.03.14, 14:20
          Technicznie nie ma problemu, nie wiem tylko czy powyższe zdanie nie podlega ustawie o prawach autorskich - Google znalazł ten cytat w roku 2011 :) (i to toczka w toczkę).

Poza tym mam wrażenie, że cytat może być mało precyzyjnym opisem rzeczywistości ;)
    • kriss.tin Re: markowe ciuchy 14.07.14, 11:41
      Fakt, jestem jak najbardziej za markowymi ciuchami. Zdecydowanie warto dać więcej za dobrej jakości spodnie, koszule, garnitury, czy obuwie. Ostatnio znalazłam np. klapki męskie w naprawdę korzystnych cenach a przy tym świetnej jakości.
    • super-menn Re: markowe ciuchy 05.08.14, 18:35
      Ja tez wole markowe ciuchy, moze to glupie ale mam wrazenie ze sa lepszej jakosci niz te nonejmy wszystkie. ale zalezy tez co znaczy "markowe" bo HM ma markowe a koszulki to buble na maksa. uwielbiam AE, glownie za ich rozmiarowke ktorej sie trzymaja, kupuje spodnie w ciemno juz u nich, tylko po metce bo bez mierzenia wiem, ze beda idealne.
      • vane-ssa1 Re: markowe ciuchy 23.10.14, 13:49
        fajne markowe ubrania można kupić w olsztynie w outlecie Styllove, i nie chodzi mi o sieciówki ale o znane marki takie jak Guess, Ralph Lauren,Liu Jo, Diesel czy Tommy Hilfiger . Kupiłam tam jeansy firmy Diesel za 360zł, taki sam model kosztuje normalnie ok.600zł. Lubię te marki i wolę wydać trochę kasy na markowe ubrania ze względu na jakość. A w tym sklepie można upolować niezłe okazje. Mają profil na fejsie,warto poszukać:)
      • annya.za Re: markowe ciuchy 03.11.14, 10:10
        Ja ostatnio odkryłam sklep z markową odzieżą Brandroom.pl Naprawdę fajne rzeczy i w porównaniu do konkurencji zdecydowanie niższe ceny:) Dają rabat za zapisanie się do newslettera 100 zł. Kupiłam tam piękną torbę Michaela Korsa 100% oryginalna!! Do tego miła obsłua i szybka dostawa.. A wy gdzie kupujecie markową odzież ktoś coś jeszcze poleci??
      • 5ma_jak Re: markowe ciuchy 25.11.14, 20:03
        Chyba każdy lubi markowe ubrania, ich podstawową cechą jest znacznie dłuższa trwałość niż tych tanich. Ciekawy wybór ma hurtownia odzieży oryginalnej z Łodzi, znaleźć ich można na importer24.eu/
      • leszek0070 Re: markowe ciuchy 16.10.14, 00:14
        ja tylko kupuje oryginaly, po co przeplacac za tanioche jak topowe marki mozna kupic tanio, np. na markowystyl.pl, towar tani, marki dobre, mozliwosc wymiany na inny rozmiar - bez problemu! tylko wysylka troche dluga, ale mi to bez znaczenia, kupilem kilka rzeczy i 800zl tylko wydalem, w regularnej cenie 2500 by wyszlo

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka