Dodaj do ulubionych

Powiem jak zdobyć faceta

19.12.08, 22:39
Ale chcę wiedzieć jak zdobyć kobietę
Obserwuj wątek
    • modrooka Re: Powiem jak zdobyć faceta 19.12.08, 22:42
      Dobra, ale Ty zaczynasz :)
    • fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 09:43
      Sprawa jest prostsza niż się wydaje a kluczem do zrozumienia i
      zastosowania odpowiedniego postępowania jest próżność mężczyzn.
      To wstęp narazie
      • ursz-ulka Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 10:11
        Próżność powiadasz? Czyli częste komplementowanie na przykład?
        U kobiet podobnie...
        • fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 10:24
          Ciepło,ciepło
          • ursz-ulka Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 10:51
            Częste łechtanie ego?
            • pollyannadorosla Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 13:53
              ursz-ulka napisała:

              > Częste łechtanie ego?

              działa na każd-ego! ;-)
              • ursz-ulka Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 14:12
                ...także tam poniżej ego
                • mijo81 Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 23:27
                  Proponuję wystawić tyłek....będziesz miała faceta...przynajmniej
                  przez 10 minut
      • modrooka Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 11:46
        > Sprawa jest prostsza niż się wydaje a kluczem do zrozumienia i
        > zastosowania odpowiedniego postępowania jest próżność mężczyzn.
        > To wstęp narazie

        Łeee to akurat już wiem. U facetów nic lepiej nie działa jak entuzjastyczne:
        "Łał jesteś świetny!". Kobiety też są próżne, ale trochę w inny sposób...i to
        też jest klucz :)
        • fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 12:42
          Nie całkiem. Takie proste komplementy wzbudzają podejrzliwość i efet
          może być odwrotny od zamierzonego. Jak ze wszystkim trzeba się
          trochę wysilić. Poznać słabości. Na jednego działa:ale ty swietnie
          prowadzisz a na drugiego:posłuchałam twojej rady i popatrz jak misię
          doskonale wszystko ułożyło.
        • fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 12:52
          No i proszę o porade jak to jest z kobietą. Hę....?
          • lafiorka-z Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 12:57
            fredoo napisał:

            > No i proszę o porade jak to jest z kobietą. Hę....?

            Bardzo prosto, wystarczy być zniewalająco przystojnym, uroczym,
            bogatym, zdrowym i inteligentnym i po problemie
          • malena_79 Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 14:46
            Jak to jest z kobietą? Jak się jej proponuje spotkania, to
            dotrzymywać zdania, a nie potem nie dzwonić :) (To tak apropo mojej
            sytuacji.) Mówić jasno i konkretnie i nie ściemniać. A najlepiej to
            w ogóle mało mówić, tylko DZIAŁAĆ, bo mówić wszyscy dużo potrafią,
            ale mało kto umie już te słowa w życie wprowadzać.
    • facettt Odradzam 20.12.08, 11:05
      fredoo napisał:

      > Ale chcę wiedzieć jak zdobyć kobietę

      Odradzam zdobywanie tej wiedzy. Zwykle konczy sie to potem
      tkzw. "porodem rodzinnym".
      Do dzisiaj mam po tym traume i nie moge sie pozbierac.
      • triss_merigold6 Re: Odradzam 20.12.08, 11:20
        Och proszszszsz... nie można być aż tak delikatnym. To taka trauma
        przekonać się, że w czasie porodu pani nie uśmiecha się z
        duchowionym wyrazem twarzy a z góry nie sypią się płatki róż? I nie
        pojawia się nagle czyste, różowe niemowlę gaworzące w beciku.
        Szczerze mnie to bawi, bo mój aktualny, kawał chłopa, cravmagowiec,
        potatuowany jak bandyta, też robi się zielony jak wspomnieć o
        porodach rodzinnych. Twierdzi, że nie chce. Qrde może sobie nie
        chcieć.P

        A jak zdobyć faceta? Trzeba więcej płakać. Tę radę zresztą od mocno
        starszego znajomego dostałam. Faktycznie działa super.
        • facettt Re: Odradzam 20.12.08, 11:26
          triss_merigold6 napisała:
          Qrde może sobie nie chcieć.P

          Otoz to, Zlotko.
          Jestes dobra ilustracja tezy, gdzie konczy sie meskie "zdobywanie".
          Dlatego tez uprzejmie ostrzegam tu niedoswiadczonych :)
          • triss_merigold6 Re: Odradzam 20.12.08, 12:20
            Czepiasz się. Przeca go nie zmuszę. Sam w odpowiednim momencie
            dojdzie do wniosku, że o niczym innym nie marzył.
            • juriusz_huszkedres Re: Odradzam 22.12.08, 09:28
              Jak się go "właściwie poprowadzi", czy tak? Na poważnie: szczerze odradzam
              zmuszanie faceta (a manipulacja też jest zmuszaniem) do porodu rodzinnego -
              kravmagowiec-potatuowaniec czy nie, zamiast wielkiej radości może się to dla
              niego skończyć wielką traumą.
        • modrooka Re: Odradzam 20.12.08, 11:50
          > A jak zdobyć faceta? Trzeba więcej płakać.

          CO?? No pierwsze słyszę. Czyli jak będę ryczeć naokrągło to facet będzie chciał
          spędzić ze mną całe życie?
          • gocha033 Re: Odradzam 20.12.08, 12:03
            modrooka napisała:
            > CO?? No pierwsze słyszę. Czyli jak będę ryczeć naokrągło to facet
            będzie chciał spędzić ze mną całe życie?


            Tak, ale pod warunkiem, ze bedziesz w tym robic przerwy
            na danie mu szansy na poprawe :)
          • triss_merigold6 Re: Odradzam 20.12.08, 12:18
            Trzeba dostosować do sytuacji. Biorąc pod uwagę, że przy ludziach
            nie płaczę właściwie nigdy, bo mam bardzo silną samokontrolę to
            popłakanie raz na pół roku robi piorunujące wrażenie.
            • juriusz_huszkedres Re: Odradzam 22.12.08, 09:30
              I znów manipulacja... Triss, jak się czyta niektóre Twoje posty, to na ich
              podstawie można sobie fantastyczne zdanie o kobietach wyrobić.

              Pozdrawiam :)
              • triss_merigold6 Re: Odradzam 22.12.08, 15:08
                Ależ skąd. Przede wszystkim nie kłamię partnerowi i nie stawiam
                niemożliwych wymagań.
                Pokazanie słabości, bezradności, zmęczenia i emocjonalnej reakcji
                nie jest manipulacją wbrew pozorom. Cóż, nie muszę być zawsze
                umalowanym cyborgiem i wówczas facet powinien być pomocny albo
                przynajmniej okazać zrozumienie a nie strzelać focha.
                • juriusz_huszkedres Re: Odradzam 22.12.08, 15:46
                  A to jeżeli to jest wyraz prawdziwych uczuć, to oczywiście, że nie należy się
                  powstrzymywać. Tylko w poprzednim poście może zabrzmiało to trochę cynicznie.
                  Umalowanego cyborga to i ja w domu nie chciałbym mieć. A zrozumienie z obu stron
                  powinno wychodzić.

                  Pozdrawiam serdecznie :)
        • bszalacha odn.płaczu: 26.12.08, 23:16
          Masz rację.Mój mąż odszedł do jednej takiej,która całymi dniami wisiała na
          telefonie i zapłakiwała się do słuchawki.Ja,z dwójką dzieci u boku po prostu nie
          umiałam wydobyć z siebie żadnej "ratunkowej" czy uwodzicielskiej reakcji.Byłam w
          stuporze słysząc,jaki potrafi być "wrażliwy" wobec kobiet.
          Po kilku latach miał wylew....
          Pytam całkiem powaznie:co jest uwodzicielskiego w /ciągłym/płaczu,bo wg.mnie
          jest to raczej "syndrom głupiego Jasia",co to za otarcie łez ksiezniczce miał
          obiecane pół królestwa.
          /Ojciec-król az tyle chciał dać,byle mu córka zeszła z drogi.../.
      • lafiorka-z Re: Odradzam 20.12.08, 12:04
        facettt:))
        A ja w realu nie spotkałam jeszcze faceta, który odmówiłby udziału w
        porodzie rodzinnym. Im większy prostak tym chętniej leci do tego
        porodu, bo to podobno takie nowoczesne i trendy...
        • panna_kot Re: Odradzam 06.01.09, 11:47
          zgadzam sie ze poród rodzinny nie jest marzeniem każdej kobiety

          gdybym ja chciała mieć dzieci i planowała poród nigdy w życiu nie wpuściłabym swojego partnera na salę porodową


      • ursz-ulka Re: Odradzam 20.12.08, 12:05
        Jakoś dziwnie nie macie traumy oglądając wojny, wybuchy, strzelaniny
        i rozłupywanie ciała ludzkiego, horrory typu piła, człowiek z igłami
        w głowie, to was jakoś nie rusza, ale narodziny potomka - ooooooo,
        to tak, to trauma.
        • obrotowy Re: Odradzam 20.12.08, 12:11
          ursz-ulka napisała:

          > Jakoś dziwnie nie macie traumy oglądając wojny, wybuchy,
          strzelaniny to was jakoś nie rusza, ale narodziny potomka
          - ooooooo, to tak, to trauma.


          Przy tym przeludnieniu i glodzie, efekcie cieplarnianym,
          zanieczyszczeniach, podnoszeniu sie poziomu oceanow
          - jednego mniej - to nie problem.

          A gdy o jednego wiecej - to wlasnie problem.
          • ursz-ulka Re: Odradzam 20.12.08, 13:47
            dziwne co piszesz....
    • grz.egorz Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 12:14
      Najskuteczniejsza metoda na zdobycie kobiety to tzw. ślub po kazachsku
      (zaczerpnięte z Borata). Bierzesz taką wybrankę i pakujesz do ozdobnego wora,
      wracasz z nią do swojego domu - skuteczne i proste.
    • triss_merigold6 Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 12:25
      Był taki film "Moje wielkie greckie wesele". Bardzo patriarchalnemu,
      cholerycznemu i tradycyjnemu ojcu rodziny kobiety tak sprzedawały
      swoje pomysły, że uważał je za własne i genialne. Kiedyś byłam
      przeciwna takim akcjom ale po prawie 20 latach trenowania różnych
      metod uważam je za najbardziej skuteczne.
      Znaczy mówić "tak kochanie" i robić swoje.
      • aroden Powiem, jak nie dac sie zdobyc :) 20.12.08, 12:41
        triss_merigold6 napisała:
        Kiedyś byłam
        > przeciwna takim akcjom ale po prawie 20 latach trenowania różnych
        > metod uważam je za najbardziej skuteczne.

        > Znaczy mówić "tak kochanie" i robić swoje.



        O dziwo te metode intuicyjnie stosowalem od zawsze, co mialo
        te zalete, ze skutecznie zniechecalo to wszelkie partnerki
        do patrzenia na mnie jako na kandydata na meza :)
        • juriusz_huszkedres Re: Powiem, jak nie dac sie zdobyc :) 22.12.08, 09:33
          Bo widzisz stary - jak się kobietę traktuje jej własną bronią, to bardzo jej nie
          pasuje...

          Pozdrawiam :)
    • fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 14:51
      A ja nadal nie wiem jak zdobyć kobietę. Hę....?
      • malena_79 Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 15:45
        A ja jak zdobyć faceta.

        Jak zdobyć kobietę? Po prostu do niej zadzwoń i się umów na
        spotkanie, a dalej to zrobisz, to co uważasz za stosowne, albo co Ci
        podpowie intuicja.
        • fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 16:46
          Faceta to prosto.Trzeba znależć jego słaby punt i powtarzać do
          znudzenia. Jaki jesteś męski i niesamowicie przystojny a wczoraj jak
          zabrałeś głos to wszyscy wymiękli i tego typu głupoty.Typowe słabe
          punkty to inteligencja, prowadzenie samochodu,męskość,jakieś cechy
          przywódcze. Do tego miłe słowa w sensie ogólnym miła atmosfera,
          zaufanie i niewtrącanie się w sprawy osobiste.
          To wystarczy na każdego.Będzie jadł z ręki po tygodniu.
          • malena_79 Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 18:15
            Ja nie wiem skąd Ty bierzesz takie zajebiste rady, chyba z tych
            durnych poradników, co są na rynku :) A co z facetem z którym się
            jeszcze nie spotykam? Jak mam mu prawić komplementy itp. skoro go
            rzadko widuję?
          • weblank Re: Powiem jak zdobyć faceta 26.12.08, 21:32
            fredoo napisał:

            > Faceta to prosto.Trzeba znależć jego słaby punt i powtarzać do
            > znudzenia. Jaki jesteś męski i niesamowicie przystojny a wczoraj
            jak
            > zabrałeś głos to wszyscy wymiękli i tego typu głupoty.Typowe słabe
            > punkty to inteligencja, prowadzenie samochodu,męskość,jakieś cechy
            > przywódcze. Do tego miłe słowa w sensie ogólnym miła atmosfera,
            > zaufanie i niewtrącanie się w sprawy osobiste.
            > To wystarczy na każdego.Będzie jadł z ręki po tygodniu.

            I jeszcze pogłaskać czasem za uchem....;)
            • elife Re: Powiem jak zdobyć faceta 26.12.08, 22:36
              A co zrobić jak znamy się mało...kolega wydaje się być pewny swoich "zalet" pod
              każdym względem, trochę narcyz, a jedyną słabością, która ewidentnie posiada
              jest nieśmiałość? W dodatku nie paraliżująca, więc niekoniecznie jest słabym
              punktem?
              • fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 27.12.08, 10:22
                Każdy pod zewnętrzna powłoką ma słabe punkty a im słabsze tym
                bardziej ukryte.Posłuchaj rady a zobaczysz jak działa.Hę....?
      • lacido Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 16:35
        no zależy od kobiety, to tak jak w bajkach są rożne sposoby :)))
      • kropeczka-b Re: Powiem jak zdobyć faceta 28.12.08, 21:40
        fredoo napisał:

        > A ja nadal nie wiem jak zdobyć kobietę. Hę....?

        Każda kobietę zdobywa aię inaczej,a masz na myśli już konkretnę
        kobietę, podaj jakieś szczegóły ;-)
        Zdobyć kobietę, to mały pikuś, utrzymać ja przy sobie, sprawić, by
        chciała być, pragnęła go nie raz ale stale...to dopiero jest
        wyzwanie.

        Życzę powodzenia;-)
        • fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 29.12.08, 09:19
          Tak. przyznam, że myślę o konkretnej. Jest niepospolita bo piękna,
          mądra i trzeżwo stapająca po ziemi. To utrudnia sprawę ale z drugiej
          strony czyni ją bardziej ekscytującą.
          Jest dla mnie dość chłodna ale miła jednocześnie, nie ułatwia
          niczego ale i nie odpycha. To chyba bardzo kobiece.
          • kropeczka-b Re: Powiem jak zdobyć faceta 29.12.08, 12:49
            Gdybyś miał wszystko podane na tacy, instrukcję obsługi, to miałbyś
            frajdę ze zdobycia takiej kobiety? Tym bardziej takiej kobiety?
            I nawet jak nie osiągniesz celu, czy nie warte jest przeżycie togo
            całego gonienia za króliczkiem a nie samo posiadanie króliczka? ;-)
            A jaka satysfakcja jak się jednak uda..
            • fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 29.12.08, 13:05
              To jakoś było tak: per aspera ad astera. I ja nie mam nic przeciwko
              tym trudom.Mężczyzna powinien podejmować wyzwania nawet im
              trudniejsze tym lepiej. Minionego lata wszedłem na Gerlach może tego
              zdobędę też jakiś szczyt.
    • c_n Re: Powiem jak zdobyć faceta 30.12.08, 06:18
      Nie wiem, kogo to interesuje. Przede wszystkim treba bć wyjątkowo głupią, by
      tego chcieć.
    • tarantinka Re: Powiem jak zdobyć faceta 06.01.09, 15:30
      wystarczy, że będziesz mądry, dobry i bogaty.
      • fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 06.01.09, 19:27
        Ale ja jestem biedny i niemądry i zły.Dodam że jestem stary i
        zgorzkniały.A czy nie jest tak że jak sie pocałuje ropuchę to
        zmienia się ona w księcia? Czy nie ma dla mnie nadziei???
        Hę.....?
        • tarantinka Re: Powiem jak zdobyć faceta 06.01.09, 20:46
          jesli jesteś zły, brzydki i biedny to popracuj nad sobą a nie nad
          uwodzeniem kobiet.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka