fredoo 19.12.08, 22:39 Ale chcę wiedzieć jak zdobyć kobietę Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
modrooka Re: Powiem jak zdobyć faceta 19.12.08, 22:42 Dobra, ale Ty zaczynasz :) Odpowiedz Link Zgłoś
fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 09:43 Sprawa jest prostsza niż się wydaje a kluczem do zrozumienia i zastosowania odpowiedniego postępowania jest próżność mężczyzn. To wstęp narazie Odpowiedz Link Zgłoś
ursz-ulka Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 10:11 Próżność powiadasz? Czyli częste komplementowanie na przykład? U kobiet podobnie... Odpowiedz Link Zgłoś
pollyannadorosla Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 13:53 ursz-ulka napisała: > Częste łechtanie ego? działa na każd-ego! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mijo81 Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 23:27 Proponuję wystawić tyłek....będziesz miała faceta...przynajmniej przez 10 minut Odpowiedz Link Zgłoś
modrooka Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 11:46 > Sprawa jest prostsza niż się wydaje a kluczem do zrozumienia i > zastosowania odpowiedniego postępowania jest próżność mężczyzn. > To wstęp narazie Łeee to akurat już wiem. U facetów nic lepiej nie działa jak entuzjastyczne: "Łał jesteś świetny!". Kobiety też są próżne, ale trochę w inny sposób...i to też jest klucz :) Odpowiedz Link Zgłoś
fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 12:42 Nie całkiem. Takie proste komplementy wzbudzają podejrzliwość i efet może być odwrotny od zamierzonego. Jak ze wszystkim trzeba się trochę wysilić. Poznać słabości. Na jednego działa:ale ty swietnie prowadzisz a na drugiego:posłuchałam twojej rady i popatrz jak misię doskonale wszystko ułożyło. Odpowiedz Link Zgłoś
fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 12:52 No i proszę o porade jak to jest z kobietą. Hę....? Odpowiedz Link Zgłoś
lafiorka-z Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 12:57 fredoo napisał: > No i proszę o porade jak to jest z kobietą. Hę....? Bardzo prosto, wystarczy być zniewalająco przystojnym, uroczym, bogatym, zdrowym i inteligentnym i po problemie Odpowiedz Link Zgłoś
malena_79 Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 14:46 Jak to jest z kobietą? Jak się jej proponuje spotkania, to dotrzymywać zdania, a nie potem nie dzwonić :) (To tak apropo mojej sytuacji.) Mówić jasno i konkretnie i nie ściemniać. A najlepiej to w ogóle mało mówić, tylko DZIAŁAĆ, bo mówić wszyscy dużo potrafią, ale mało kto umie już te słowa w życie wprowadzać. Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Odradzam 20.12.08, 11:05 fredoo napisał: > Ale chcę wiedzieć jak zdobyć kobietę Odradzam zdobywanie tej wiedzy. Zwykle konczy sie to potem tkzw. "porodem rodzinnym". Do dzisiaj mam po tym traume i nie moge sie pozbierac. Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Odradzam 20.12.08, 11:20 Och proszszszsz... nie można być aż tak delikatnym. To taka trauma przekonać się, że w czasie porodu pani nie uśmiecha się z duchowionym wyrazem twarzy a z góry nie sypią się płatki róż? I nie pojawia się nagle czyste, różowe niemowlę gaworzące w beciku. Szczerze mnie to bawi, bo mój aktualny, kawał chłopa, cravmagowiec, potatuowany jak bandyta, też robi się zielony jak wspomnieć o porodach rodzinnych. Twierdzi, że nie chce. Qrde może sobie nie chcieć.P A jak zdobyć faceta? Trzeba więcej płakać. Tę radę zresztą od mocno starszego znajomego dostałam. Faktycznie działa super. Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Re: Odradzam 20.12.08, 11:26 triss_merigold6 napisała: Qrde może sobie nie chcieć.P Otoz to, Zlotko. Jestes dobra ilustracja tezy, gdzie konczy sie meskie "zdobywanie". Dlatego tez uprzejmie ostrzegam tu niedoswiadczonych :) Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Odradzam 20.12.08, 12:20 Czepiasz się. Przeca go nie zmuszę. Sam w odpowiednim momencie dojdzie do wniosku, że o niczym innym nie marzył. Odpowiedz Link Zgłoś
juriusz_huszkedres Re: Odradzam 22.12.08, 09:28 Jak się go "właściwie poprowadzi", czy tak? Na poważnie: szczerze odradzam zmuszanie faceta (a manipulacja też jest zmuszaniem) do porodu rodzinnego - kravmagowiec-potatuowaniec czy nie, zamiast wielkiej radości może się to dla niego skończyć wielką traumą. Odpowiedz Link Zgłoś
modrooka Re: Odradzam 20.12.08, 11:50 > A jak zdobyć faceta? Trzeba więcej płakać. CO?? No pierwsze słyszę. Czyli jak będę ryczeć naokrągło to facet będzie chciał spędzić ze mną całe życie? Odpowiedz Link Zgłoś
gocha033 Re: Odradzam 20.12.08, 12:03 modrooka napisała: > CO?? No pierwsze słyszę. Czyli jak będę ryczeć naokrągło to facet będzie chciał spędzić ze mną całe życie? Tak, ale pod warunkiem, ze bedziesz w tym robic przerwy na danie mu szansy na poprawe :) Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Odradzam 20.12.08, 12:18 Trzeba dostosować do sytuacji. Biorąc pod uwagę, że przy ludziach nie płaczę właściwie nigdy, bo mam bardzo silną samokontrolę to popłakanie raz na pół roku robi piorunujące wrażenie. Odpowiedz Link Zgłoś
juriusz_huszkedres Re: Odradzam 22.12.08, 09:30 I znów manipulacja... Triss, jak się czyta niektóre Twoje posty, to na ich podstawie można sobie fantastyczne zdanie o kobietach wyrobić. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Odradzam 22.12.08, 15:08 Ależ skąd. Przede wszystkim nie kłamię partnerowi i nie stawiam niemożliwych wymagań. Pokazanie słabości, bezradności, zmęczenia i emocjonalnej reakcji nie jest manipulacją wbrew pozorom. Cóż, nie muszę być zawsze umalowanym cyborgiem i wówczas facet powinien być pomocny albo przynajmniej okazać zrozumienie a nie strzelać focha. Odpowiedz Link Zgłoś
juriusz_huszkedres Re: Odradzam 22.12.08, 15:46 A to jeżeli to jest wyraz prawdziwych uczuć, to oczywiście, że nie należy się powstrzymywać. Tylko w poprzednim poście może zabrzmiało to trochę cynicznie. Umalowanego cyborga to i ja w domu nie chciałbym mieć. A zrozumienie z obu stron powinno wychodzić. Pozdrawiam serdecznie :) Odpowiedz Link Zgłoś
bszalacha odn.płaczu: 26.12.08, 23:16 Masz rację.Mój mąż odszedł do jednej takiej,która całymi dniami wisiała na telefonie i zapłakiwała się do słuchawki.Ja,z dwójką dzieci u boku po prostu nie umiałam wydobyć z siebie żadnej "ratunkowej" czy uwodzicielskiej reakcji.Byłam w stuporze słysząc,jaki potrafi być "wrażliwy" wobec kobiet. Po kilku latach miał wylew.... Pytam całkiem powaznie:co jest uwodzicielskiego w /ciągłym/płaczu,bo wg.mnie jest to raczej "syndrom głupiego Jasia",co to za otarcie łez ksiezniczce miał obiecane pół królestwa. /Ojciec-król az tyle chciał dać,byle mu córka zeszła z drogi.../. Odpowiedz Link Zgłoś
lafiorka-z Re: Odradzam 20.12.08, 12:04 facettt:)) A ja w realu nie spotkałam jeszcze faceta, który odmówiłby udziału w porodzie rodzinnym. Im większy prostak tym chętniej leci do tego porodu, bo to podobno takie nowoczesne i trendy... Odpowiedz Link Zgłoś
panna_kot Re: Odradzam 06.01.09, 11:47 zgadzam sie ze poród rodzinny nie jest marzeniem każdej kobiety gdybym ja chciała mieć dzieci i planowała poród nigdy w życiu nie wpuściłabym swojego partnera na salę porodową Odpowiedz Link Zgłoś
ursz-ulka Re: Odradzam 20.12.08, 12:05 Jakoś dziwnie nie macie traumy oglądając wojny, wybuchy, strzelaniny i rozłupywanie ciała ludzkiego, horrory typu piła, człowiek z igłami w głowie, to was jakoś nie rusza, ale narodziny potomka - ooooooo, to tak, to trauma. Odpowiedz Link Zgłoś
obrotowy Re: Odradzam 20.12.08, 12:11 ursz-ulka napisała: > Jakoś dziwnie nie macie traumy oglądając wojny, wybuchy, strzelaniny to was jakoś nie rusza, ale narodziny potomka - ooooooo, to tak, to trauma. Przy tym przeludnieniu i glodzie, efekcie cieplarnianym, zanieczyszczeniach, podnoszeniu sie poziomu oceanow - jednego mniej - to nie problem. A gdy o jednego wiecej - to wlasnie problem. Odpowiedz Link Zgłoś
grz.egorz Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 12:14 Najskuteczniejsza metoda na zdobycie kobiety to tzw. ślub po kazachsku (zaczerpnięte z Borata). Bierzesz taką wybrankę i pakujesz do ozdobnego wora, wracasz z nią do swojego domu - skuteczne i proste. Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Powiem jak zdobyć faceta 20.12.08, 12:25 Był taki film "Moje wielkie greckie wesele". Bardzo patriarchalnemu, cholerycznemu i tradycyjnemu ojcu rodziny kobiety tak sprzedawały swoje pomysły, że uważał je za własne i genialne. Kiedyś byłam przeciwna takim akcjom ale po prawie 20 latach trenowania różnych metod uważam je za najbardziej skuteczne. Znaczy mówić "tak kochanie" i robić swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
aroden Powiem, jak nie dac sie zdobyc :) 20.12.08, 12:41 triss_merigold6 napisała: Kiedyś byłam > przeciwna takim akcjom ale po prawie 20 latach trenowania różnych > metod uważam je za najbardziej skuteczne. > Znaczy mówić "tak kochanie" i robić swoje. O dziwo te metode intuicyjnie stosowalem od zawsze, co mialo te zalete, ze skutecznie zniechecalo to wszelkie partnerki do patrzenia na mnie jako na kandydata na meza :) Odpowiedz Link Zgłoś
juriusz_huszkedres Re: Powiem, jak nie dac sie zdobyc :) 22.12.08, 09:33 Bo widzisz stary - jak się kobietę traktuje jej własną bronią, to bardzo jej nie pasuje... Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 14:51 A ja nadal nie wiem jak zdobyć kobietę. Hę....? Odpowiedz Link Zgłoś
malena_79 Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 15:45 A ja jak zdobyć faceta. Jak zdobyć kobietę? Po prostu do niej zadzwoń i się umów na spotkanie, a dalej to zrobisz, to co uważasz za stosowne, albo co Ci podpowie intuicja. Odpowiedz Link Zgłoś
fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 16:46 Faceta to prosto.Trzeba znależć jego słaby punt i powtarzać do znudzenia. Jaki jesteś męski i niesamowicie przystojny a wczoraj jak zabrałeś głos to wszyscy wymiękli i tego typu głupoty.Typowe słabe punkty to inteligencja, prowadzenie samochodu,męskość,jakieś cechy przywódcze. Do tego miłe słowa w sensie ogólnym miła atmosfera, zaufanie i niewtrącanie się w sprawy osobiste. To wystarczy na każdego.Będzie jadł z ręki po tygodniu. Odpowiedz Link Zgłoś
malena_79 Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 18:15 Ja nie wiem skąd Ty bierzesz takie zajebiste rady, chyba z tych durnych poradników, co są na rynku :) A co z facetem z którym się jeszcze nie spotykam? Jak mam mu prawić komplementy itp. skoro go rzadko widuję? Odpowiedz Link Zgłoś
weblank Re: Powiem jak zdobyć faceta 26.12.08, 21:32 fredoo napisał: > Faceta to prosto.Trzeba znależć jego słaby punt i powtarzać do > znudzenia. Jaki jesteś męski i niesamowicie przystojny a wczoraj jak > zabrałeś głos to wszyscy wymiękli i tego typu głupoty.Typowe słabe > punkty to inteligencja, prowadzenie samochodu,męskość,jakieś cechy > przywódcze. Do tego miłe słowa w sensie ogólnym miła atmosfera, > zaufanie i niewtrącanie się w sprawy osobiste. > To wystarczy na każdego.Będzie jadł z ręki po tygodniu. I jeszcze pogłaskać czasem za uchem....;) Odpowiedz Link Zgłoś
elife Re: Powiem jak zdobyć faceta 26.12.08, 22:36 A co zrobić jak znamy się mało...kolega wydaje się być pewny swoich "zalet" pod każdym względem, trochę narcyz, a jedyną słabością, która ewidentnie posiada jest nieśmiałość? W dodatku nie paraliżująca, więc niekoniecznie jest słabym punktem? Odpowiedz Link Zgłoś
fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 27.12.08, 10:22 Każdy pod zewnętrzna powłoką ma słabe punkty a im słabsze tym bardziej ukryte.Posłuchaj rady a zobaczysz jak działa.Hę....? Odpowiedz Link Zgłoś
lacido Re: Powiem jak zdobyć faceta 22.12.08, 16:35 no zależy od kobiety, to tak jak w bajkach są rożne sposoby :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kropeczka-b Re: Powiem jak zdobyć faceta 28.12.08, 21:40 fredoo napisał: > A ja nadal nie wiem jak zdobyć kobietę. Hę....? Każda kobietę zdobywa aię inaczej,a masz na myśli już konkretnę kobietę, podaj jakieś szczegóły ;-) Zdobyć kobietę, to mały pikuś, utrzymać ja przy sobie, sprawić, by chciała być, pragnęła go nie raz ale stale...to dopiero jest wyzwanie. Życzę powodzenia;-) Odpowiedz Link Zgłoś
fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 29.12.08, 09:19 Tak. przyznam, że myślę o konkretnej. Jest niepospolita bo piękna, mądra i trzeżwo stapająca po ziemi. To utrudnia sprawę ale z drugiej strony czyni ją bardziej ekscytującą. Jest dla mnie dość chłodna ale miła jednocześnie, nie ułatwia niczego ale i nie odpycha. To chyba bardzo kobiece. Odpowiedz Link Zgłoś
kropeczka-b Re: Powiem jak zdobyć faceta 29.12.08, 12:49 Gdybyś miał wszystko podane na tacy, instrukcję obsługi, to miałbyś frajdę ze zdobycia takiej kobiety? Tym bardziej takiej kobiety? I nawet jak nie osiągniesz celu, czy nie warte jest przeżycie togo całego gonienia za króliczkiem a nie samo posiadanie króliczka? ;-) A jaka satysfakcja jak się jednak uda.. Odpowiedz Link Zgłoś
fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 29.12.08, 13:05 To jakoś było tak: per aspera ad astera. I ja nie mam nic przeciwko tym trudom.Mężczyzna powinien podejmować wyzwania nawet im trudniejsze tym lepiej. Minionego lata wszedłem na Gerlach może tego zdobędę też jakiś szczyt. Odpowiedz Link Zgłoś
c_n Re: Powiem jak zdobyć faceta 30.12.08, 06:18 Nie wiem, kogo to interesuje. Przede wszystkim treba bć wyjątkowo głupią, by tego chcieć. Odpowiedz Link Zgłoś
tarantinka Re: Powiem jak zdobyć faceta 06.01.09, 15:30 wystarczy, że będziesz mądry, dobry i bogaty. Odpowiedz Link Zgłoś
fredoo Re: Powiem jak zdobyć faceta 06.01.09, 19:27 Ale ja jestem biedny i niemądry i zły.Dodam że jestem stary i zgorzkniały.A czy nie jest tak że jak sie pocałuje ropuchę to zmienia się ona w księcia? Czy nie ma dla mnie nadziei??? Hę.....? Odpowiedz Link Zgłoś
tarantinka Re: Powiem jak zdobyć faceta 06.01.09, 20:46 jesli jesteś zły, brzydki i biedny to popracuj nad sobą a nie nad uwodzeniem kobiet. Odpowiedz Link Zgłoś