Dodaj do ulubionych

Seks czy miłość

IP: *.echostar.pl 22.06.09, 13:02
Błagam!!! Co to za tekst?
-
biografix.pl/profil/janusz-kulig
Obserwuj wątek
  • Gość: Adrian HACKLE, W-w Re: Seks czy miłość IP: *.home.aster.pl 23.03.10, 20:51
   Kumulację naturalnej energii seksualnej UZYSKUJEMY zwiększając spożycie tzw. __GLUKOZY naturalnej.
   Nasz organizm odzyskuje tj. pozyskuje tę energię z: RYŻU, z wszystkich KASZ, z warzyw STRĄCZKOWYCH, a więc z fasoli, grochu oraz z soczewicy, również ze wszystkich OWOCÓW
   i pozostałych warzyw. Największą jednak KONCENTRACJĘ uzyskujemy w strukturze żywieniowej jaką stanowi: CHLEB typu KR-IRL, również Chleb na OSTEOPOROZĘ. Przygotowanie takich produktów realizuje się poprzez gotowanie, a następnie pieczenie. To tworzy bezsprzecznie produkt silnie energetyczny Tzw. koncentrat glukozowy !! Wobec tego w seksie powinien być produktem jednoznacznie ZALECANYm. Ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

   PUENTA: SEKS; z energetycznymi NISKIMI węglowodanami, to tak !!
  • Gość: Adrian HACKLE, Wwa S E K S !! ***** IP: *.net.autocom.pl 28.06.12, 23:41
   SEKS. NISKIE WĘGLOWODANY; JAKO AFRODYZJAKI TO TAK !! ♥♥♥♥♥

   BH.601.
   MOTTO. SEKS TO: BIOLOGICZNA ENERGIA. *****

   WIKIPEDIA:
   W znaczeniu ogólnym seks (łac. sexus płeć) oznacza całość życia erotycznego człowieka, w znaczeniu węższym zachowania seksualne, a potocznie stosunek płciowy. Z tym tematem związana jest kategoria: Zachowania seksualne. Oprócz pełnych stosunków płciowych, ludzi (a także niektóre gatunki zwierząt) cechuje też wiele innych zachowań seksualnych. Zaliczają się do nich flirtowanie, uwodzenie (czyli zachowania i działania mające na celu zainteresowanie sobą potencjalnego partnera seksualnego), petting (czyli pieszczenie narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera, które może doprowadzić do orgazmu, ale z wyłączeniem immisji członka do pochwy), masturbacja _ autoerotyzm (czyli doprowadzanie się do orgazmu bez fizycznej aktywności innej osoby). Zachowania seksualne mogą zachodzić przy kontakcie dwóch osób płci przeciwnej (zob. heteroseksualizm) lub tej samej (zob. homoseksualizm), a także większej liczby osób (seks grupowy).

   IRL KRAKÓW:
   Kumulację naturalnej energii seksualnej UZYSKUJEMY zwiększając znacznie spożycie tzw. GLUKOZY naturalnej. Nasz organizm odzyskuje tj. pozyskuje tę energię z: ryżu, wszystkich kasz, warzyw strączkowych, a więc z fasoli, grochu oraz z soczewicy, również ze wszystkich owoców i pozostałych warzyw. Największą jednak koncentrację uzyskujemy w strukturze żywieniowej jaką stanowią: CHLEB TYPU KR-IRL, CHLEB NA OSTEOPOROZĘ-IRL, CHLEB NA OTYŁOŚĆ-IRL oraz tzw. CHLEB NA CUKRZYCĘ-IRL, jak również; CHLEB ANTYMIAŻDŻYCOWY-IRL. Kolejne przepisy to: CHLEB NA MENOPAUZĘ/ANDROPAUZĘ-IRL, CHLEB RYŻOWY-IRL, CHLEB ANTYNOWOTWOROWY-IRL, CHLEB NA NADCIŚNIENIE-IRL, a także CHLEB NA IMPOTENCJĘ-IRL Przygotowanie takich produktów realizuje się poprzez gotowanie, a następnie pieczenie.

   TO TWORZY BEZSPRZECZNIE PRODUKT SILNIE ENERGETYCZNY:
   Tzw. koncentrat glukozowy. Wobec tego w seksie powinien być produktem jednoznacznie ZALECANYm. Odnośnie konsumpcji to ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

   PUENTA:
   SEKS; Z ENERGETYCZNYMI TZW. NISKIMI WĘGLOWODANAMI, TO ŻYCIOWE REALIA. *****

   NIEPRAWDY BIOLOGICZNE ORAZ PUSTE FRAZESY:
   O ryżu, kaszy i nie tylko o ryżu, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książkę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!

   GOŁYM OKIEM WIDAĆ, ŻE CI SPECJALIŚCI OD IG, CYNICZNIE I BEZCZELNIE:
   Potwierdzają nieprawdy biologiczne, które sami głoszą OŚMIESZAJĄC się przy tym skutecznie.

   PRZECIEŻ DO NICH, NIE MOŻESZ ZADZWONIĆ, BO NIE MA GDZIE:
   Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego !? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani jakimkolwiek naukowym reżimom czyli lekko, łatwo mówią prawdy biologiczne, które zbadali. Warto !!

   CHLEB NA OTYŁOŚĆ-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
   75% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 22% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU ŻYWIENIOWEGO.

   ZOBACZ TEŻ; CUKRZYCA typu 2, wg: IRL KRAKÓW.
   Książka, pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. *****
   Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
   Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
   ADRES_______: www.instytutirl.com.pl/

   BH.601.
   ENGLISH VERSION: www.instytutirl.com.pl/index9.php

   Biologia, medycyna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka