Dodaj do ulubionych

Chłystek z fają w ręce

IP: *.blokowe.pl 02.11.09, 18:08
Tak na oko 1,40 wzrostu, z gęby poniżej 12 lat. Szedł dumnie z dwójką kolegów
i popalał. Szkoda mi się go zrobiło...
Obserwuj wątek
    • pathos_phobos Re: Chłystek z fają w ręce 02.11.09, 20:58
      Ilu ja rodziców widziałem,którzy dzieci fajkami częstowali...
      • Gość: ułan Re: Chłystek z fają w ręce IP: 194.181.129.* 02.11.09, 21:09
        jaka ta młodiez jest dziś mocna...ile ona moze w czynie, słowie i zachowaniu
    • unhollyseth Re: Chłystek z fają w ręce 02.11.09, 22:03
      Porządnie w łeb by dostał to by mu głupota przeszła.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka