Gość: obserwator IP: *.blokowe.pl 02.11.09, 18:08 Tak na oko 1,40 wzrostu, z gęby poniżej 12 lat. Szedł dumnie z dwójką kolegów i popalał. Szkoda mi się go zrobiło... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pathos_phobos Re: Chłystek z fają w ręce 02.11.09, 20:58 Ilu ja rodziców widziałem,którzy dzieci fajkami częstowali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ułan Re: Chłystek z fają w ręce IP: 194.181.129.* 02.11.09, 21:09 jaka ta młodiez jest dziś mocna...ile ona moze w czynie, słowie i zachowaniu Odpowiedz Link Zgłoś
unhollyseth Re: Chłystek z fają w ręce 02.11.09, 22:03 Porządnie w łeb by dostał to by mu głupota przeszła. Odpowiedz Link Zgłoś