Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia

30.03.14, 11:49
Pozdrowienia dla całęj starej załogi:)... bo nowej nie znam:P
Obserwuj wątek
    • unhollyseth Re: Pozdrowienia 30.03.14, 11:50
      Dech brak edycji całęj - całej.
      • Gość: Dubliner Witaj! IP: *.ntlworld.ie 30.03.14, 13:53
        Bez dechu? Po takiej upojnej nocy?. Całej. Rozumiem i też pozdrawiam



        • unhollyseth Re: Witaj! 30.03.14, 20:12
          Akurat tam jeszcze nie byłem:)
          Jak żyje Ostrowiec?
          • kemotost Re: Witaj! 18.04.14, 15:54
            Jako tako żyje. Ale co to za życie bez ekipy od Vita Buerlecithin....
    • x.ray Re: Pozdrowienia 02.04.14, 15:49
      Dzięki
      • Gość: wicek Re: Pozdrowienia IP: *.smsiarkowiec.pl 17.04.14, 20:48
        Unholly ! Bez Ciebie powiedzieć, że Ostrowiec wegetuje, to nic nie powiedzieć ! Twoje zdrówko !
        • Gość: duży Re: Pozdrowienia IP: *.dynamic.chello.pl 17.04.14, 20:52
          delikatnie ssij
          • Gość: ciotka Re: Pozdrowienia IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 20.04.14, 13:44
            To ty masz do ssania ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka