unhollyseth 30.03.14, 11:49 Pozdrowienia dla całęj starej załogi:)... bo nowej nie znam:P Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dubliner Witaj! IP: *.ntlworld.ie 30.03.14, 13:53 Bez dechu? Po takiej upojnej nocy?. Całej. Rozumiem i też pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
unhollyseth Re: Witaj! 30.03.14, 20:12 Akurat tam jeszcze nie byłem:) Jak żyje Ostrowiec? Odpowiedz Link Zgłoś
kemotost Re: Witaj! 18.04.14, 15:54 Jako tako żyje. Ale co to za życie bez ekipy od Vita Buerlecithin.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wicek Re: Pozdrowienia IP: *.smsiarkowiec.pl 17.04.14, 20:48 Unholly ! Bez Ciebie powiedzieć, że Ostrowiec wegetuje, to nic nie powiedzieć ! Twoje zdrówko ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duży Re: Pozdrowienia IP: *.dynamic.chello.pl 17.04.14, 20:52 delikatnie ssij Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciotka Re: Pozdrowienia IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 20.04.14, 13:44 To ty masz do ssania ? Odpowiedz Link Zgłoś