IP: 87.205.144.* 28.05.08, 22:21
witam
do projektu pilnie potrzebujemy andragoga na um. zlecenie
jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam i podaje kontakt
salwerowicz@arl.ostrowiec.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: ostrowianka Re: andragog IP: *.telkonet.pl 28.05.08, 23:12
      Dziwi mnie,że nie wiesz kto w Ostrowcu jest świetnym teoretykiem(a i
      praktykiem także) szeroko rozumianej edukacji dorosłych.
      • Gość: ? Re: andragog IP: 194.181.129.* 28.05.08, 23:21
        ojciec rydzyk
      • Gość: magda salwerowicz Re: andragog IP: 87.205.145.* 01.06.08, 12:16
        miła Ostrowianko;bardzo wiele osób z którymi współpracuję, to
        świetni specjaliści zarówno teoretycy, jak i praktycy, w szeroko
        rozumianej edukacji dorosłych; mamy doradców zawodowych,
        socjoterapeutów, psychologów i co baaaaaaaardzo ważne są to ludzie
        po studiach kierunkowych z odpowiednimi specjalizacjami w kierunku
        edukacji dorosłych; w naszych szeregach są osoby po kursach z
        zakresu andragogiki (np. po edukatorze), jak również andragog z
        kierunkowym wykształceniem; z racji bardzo dużego obciążenia w
        projektach poszukujemy wsparcia dla niego; po prostu
    • Gość: janpierdzacy Re: andragog IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 01.06.08, 16:06
      A czy może być antropolog lub ginekolog?
      • Gość: ms Re: andragog IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.08, 22:37
        przydałby się może i któryś z nich ale do innego projektu ...
        sorry...
        • lachien Re: andragog 03.06.08, 08:43
          Magdo. Nie zwracaj uwagi na trolli na tym forum. Szukaj dalej, może Ci się uda
          kogoś znaleźć.
    • Gość: magda salwerowicz Re: andragog IP: *.arl.ostrowiec.pl 05.06.08, 08:08
      dzieki wszystkim (dostałam kilka info); poszukiwany andragog został
      namierzony - bardzo fajna babka
      pozdro
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka