Gość: magda salwerowicz IP: 87.205.144.* 28.05.08, 22:21 witam do projektu pilnie potrzebujemy andragoga na um. zlecenie jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam i podaje kontakt salwerowicz@arl.ostrowiec.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ostrowianka Re: andragog IP: *.telkonet.pl 28.05.08, 23:12 Dziwi mnie,że nie wiesz kto w Ostrowcu jest świetnym teoretykiem(a i praktykiem także) szeroko rozumianej edukacji dorosłych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda salwerowicz Re: andragog IP: 87.205.145.* 01.06.08, 12:16 miła Ostrowianko;bardzo wiele osób z którymi współpracuję, to świetni specjaliści zarówno teoretycy, jak i praktycy, w szeroko rozumianej edukacji dorosłych; mamy doradców zawodowych, socjoterapeutów, psychologów i co baaaaaaaardzo ważne są to ludzie po studiach kierunkowych z odpowiednimi specjalizacjami w kierunku edukacji dorosłych; w naszych szeregach są osoby po kursach z zakresu andragogiki (np. po edukatorze), jak również andragog z kierunkowym wykształceniem; z racji bardzo dużego obciążenia w projektach poszukujemy wsparcia dla niego; po prostu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janpierdzacy Re: andragog IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 01.06.08, 16:06 A czy może być antropolog lub ginekolog? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ms Re: andragog IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.08, 22:37 przydałby się może i któryś z nich ale do innego projektu ... sorry... Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: andragog 03.06.08, 08:43 Magdo. Nie zwracaj uwagi na trolli na tym forum. Szukaj dalej, może Ci się uda kogoś znaleźć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda salwerowicz Re: andragog IP: *.arl.ostrowiec.pl 05.06.08, 08:08 dzieki wszystkim (dostałam kilka info); poszukiwany andragog został namierzony - bardzo fajna babka pozdro Odpowiedz Link Zgłoś