Dodaj do ulubionych

TBM Snacks Szewna

IP: *.opera-mini.net 13.05.09, 09:37
Witam. Czy ktos moze powiedziec cos o tej firmie w kwesti atmosfery i zarobkow?.
Obserwuj wątek
    • unhollyseth Re: TBM Snacks Szewna 13.05.09, 09:53
      Z pierwszej ręki wiem, że jest tam spora rotacja pracowników.
      • Gość: icek Re: TBM Snacks Szewna IP: *.opera-mini.net 13.05.09, 09:56
        na stanowiskach produkcyjnych?. Mnie doszly sluchy ze ma zamiar otworzyc cos w Kunowie.
        • unhollyseth Re: TBM Snacks Szewna 13.05.09, 09:58
          No tak na stanowiskach produkcyjnych.
          • unhollyseth Re: TBM Snacks Szewna 13.05.09, 09:59
            Ogólnie warunki pracy nie są złe. I łatwo się czasem można oparzyć.
            • Gość: Bob Re: TBM Snacks Szewna IP: 81.6.191.* 13.05.09, 11:10
              oooo to jednak kupił nieruchomość:P
              • bmwariat Re: TBM Snacks Szewna 27.07.09, 19:20
                przyjmuje na stanowiska produkcyjne, czyli chyba coś w Kunowie rusza. Zna ktoś
                warunki pracy i płacy?
                • Gość: Anonim Re: TBM Snacks Szewna IP: 77.255.242.* 30.08.09, 10:56
                  Place sa w porzadku no ale produkcja to produkcja wiec pracowac trzeba......
      • Gość: gość Re: TBM Snacks Szewna IP: 87.204.126.* 04.01.10, 19:01
        na ile zmian tam się pracuje?
    • Gość: Dodo Re: TBM Snacks Szewna IP: *.adsl.inetia.pl 31.08.09, 20:52
      A może coś konkretniej?? Ile płacą??
      • Gość: gość Re: TBM Snacks Szewna IP: 87.204.126.* 04.01.10, 18:57
        proszę powiedzieć czy to praca na akord?
        • Gość: gość Re: TBM Snacks Szewna IP: 87.204.126.* 04.01.10, 18:59
          co to znaczy że można się poparzyć?
    • Gość: Love Re: TBM Snacks Szewna IP: *.blokowe.pl 09.03.18, 00:00
      Szkoda gadać. Brak szacunku dla pracowników. Trzeba mieć nerwy ze stali. zarobki może i dobre ale nie polecam. szybkie tempo pracy i zdrowie siada. przebierają w pracownikach a później trzeba tyrać po 12 godzin. Praca łatwa ale atmosfera wśród pracowników to masakra. Nie polecam nikomu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka