Dodaj do ulubionych

Pstrykanie aparatami - Gazeta Otwocka o Avekamilu

12.02.06, 22:06
W Gazecie Otwockiej napisali o Galerii zdjęć Avekamila:

www.galeriaotwock.waw.pl/share/artykul.html
Musi być miło, przeczytać o sobie w gazecie :)
Szkoda, że Kamil już nie zagląda na FO..
Obserwuj wątek
    • 111majka Re: Pstrykanie aparatami - Gazeta Otwocka o Aveka 12.02.06, 22:25
      Fajnie:)
      Pozwolisz, że dam link na FJ do tego wątku. Może Kamil zajrzy...
      • francesca12 Re: Pstrykanie aparatami - Gazeta Otwocka o Aveka 12.02.06, 22:29
        Jasne, że pozwolę :D
        Zajrzy, zajrzy ;)
    • kubek Re: 12.02.06, 22:29
      „autor projektu chciał początkowo stworzyć galerię starych zdjęć Otwocka i
      okolic. Jak sam mówi, bardzo lubi oglądać stare fotografie, a Otwock z racji
      tego, był miastem uzdrowiskowym, ma tych zdjęć sporo. Powoli zaczął je
      kolekcjonować, z początku tylko tylko dla własnej przyjemności.”
      Jest mi niezmiernie przykro, że tak wyszło,
      ale Avekamil nigdy nie wspomniał może nie zauważył,
      skąd pochodzą pierwsze stare pocztówki w jego
      kolekcji i jak je zdobył (to pewnie te które zbierał?).
      Powiem krótko to jest przykre i naganne:(
      • francesca12 To żadna stronniczość z mojej strony.. 12.02.06, 22:55
        Kubek, ale może Kamil w rozmowie wspomniał, skąd ma te fotografie, tylko
        Autorka artykułu o tym nie napisała, no i fotki zapewne otrzymał od wielu osób,
        więc musiałby wymieniać wszytskie, żeby było sprawiedliwie..
        heh rozumiem Twoje rozżalenie..

        i tak w Polsce powstają medialne afery :DD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka