francesca12 12.02.06, 22:06 W Gazecie Otwockiej napisali o Galerii zdjęć Avekamila: www.galeriaotwock.waw.pl/share/artykul.html Musi być miło, przeczytać o sobie w gazecie :) Szkoda, że Kamil już nie zagląda na FO.. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
111majka Re: Pstrykanie aparatami - Gazeta Otwocka o Aveka 12.02.06, 22:25 Fajnie:) Pozwolisz, że dam link na FJ do tego wątku. Może Kamil zajrzy... Odpowiedz Link
francesca12 Re: Pstrykanie aparatami - Gazeta Otwocka o Aveka 12.02.06, 22:29 Jasne, że pozwolę :D Zajrzy, zajrzy ;) Odpowiedz Link
kubek Re: 12.02.06, 22:29 „autor projektu chciał początkowo stworzyć galerię starych zdjęć Otwocka i okolic. Jak sam mówi, bardzo lubi oglądać stare fotografie, a Otwock z racji tego, był miastem uzdrowiskowym, ma tych zdjęć sporo. Powoli zaczął je kolekcjonować, z początku tylko tylko dla własnej przyjemności.” Jest mi niezmiernie przykro, że tak wyszło, ale Avekamil nigdy nie wspomniał może nie zauważył, skąd pochodzą pierwsze stare pocztówki w jego kolekcji i jak je zdobył (to pewnie te które zbierał?). Powiem krótko to jest przykre i naganne:( Odpowiedz Link
francesca12 To żadna stronniczość z mojej strony.. 12.02.06, 22:55 Kubek, ale może Kamil w rozmowie wspomniał, skąd ma te fotografie, tylko Autorka artykułu o tym nie napisała, no i fotki zapewne otrzymał od wielu osób, więc musiałby wymieniać wszytskie, żeby było sprawiedliwie.. heh rozumiem Twoje rozżalenie.. i tak w Polsce powstają medialne afery :DD Odpowiedz Link